צריכת חשמל של ה 90 ננו מטר דור ב של AMD מול אינטל - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריכת חשמל של ה 90 ננו מטר דור ב של AMD מול אינטל

TC2B

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין ספק שמעבדי טובים יותר ממעבדי INTEL ,על כך אין ויכוח.

בטח שיש ווכוח.

כרגע מעבדי הדסקטופ של יותר טובים בדברים מסויימים ומעבדי הדסקטופ של אינטל יותר טובים בדברים אחרים.

כרגע מעבדי השרתים של טובים יותר בדברים מסויימים ומעבדי השרתים של אינטל טובים יותר בדברים מסויימים.

כרגע המעבדים הניידים של אינטל הרבה יותר טובים בכל דבר מהמעבדים הניידים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה ללמוד

אם אתה רוצה ללמוד, אז תלמד ממישהו שיתן לך את התמונה המלאה ולא ממישהו שיתן לך את החצי שהוא רוצה לתת ממניעים סובייקטיביים כאלה ואחרים.

וראסמי DOGMA,FUCK OFF!!!!!!!!!!!!!!!!

וראסמי, זה בטח לא מתאים :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע מעבדי הדסקטופ של יותר טובים בדברים מסויימים ומעבדי הדסקטופ של אינטל יותר טובים בדברים אחרים.

כרגע מעבדי השרתים של טובים יותר בדברים מסויימים ומעבדי השרתים של אינטל טובים יותר בדברים מסויימים.

זה די שטויות אני חייב לומר.

לאינטל באמת יש בעיות חום קשות וזלילת חשמל,והוא יקר.

מבחינת ביצועים הAMD לוקחים בהכל חוץ מקידוד וידיאו.(דסקטופ)

וכאן הXEON הוא פשוט כישלון מול הOPTERON של (שרתים)

ובאמת בניידים דותן אוכל את כל המתחרים(כבודדד לישראל!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לזה שפוטרת מאינטל ובמקום לחפש טיפול פסכיאטרי כמו שאתה באמת צריך את מבזבז את הזמן שלך בלזיין תשכל בפרומים שהגיל הממוצע בהם הוא 13 והגיל המנטאלי הוא בסביבות 5? תבין אני בטוח שלאף אחד ממש אבל ממש לא אכפת מ99% מהדברים שאתה כותב, שיקול צריכת החשמל לא צריך להשפיע על הקניה של צרכן יחיד כמו כן גם השטויות על הבלאי המואץ מגוחכות. התעומלה שלך עוד איכשהו נסבלת כאשר היא גובלת על הגבול האינפורמטיבי הקשקוש הזה פשוטו כמשמשו קשקוש שלא קשור לשום דבר, מילא היה ויכוח על צריכת החשמל והיית מביא את הלינק בתור חיזוק לטענה, אבל לפתוח סתם אשכול על קשקוש כזה זה spam ובמקרה שלך גם flaming. לאשכול הזה אין שום מטרה או תכלית מעבר לאיזשהו סיפוק עלוב שאתה מקבל על שהו שוב מר תפוחים הגדול השפיל את , פגעה בך אז אתה מנסה להחזיר לה.

!GET A LIFE! go see a shrink

מה אתה קשור?!

אנשים פה רוצים ללמוד, כל טיעון שתפוחים מביא מגובה בהוכחות ונכתב בניסוח מעולה וממש קל להבין את מה שהוא בא להגיד,

זה פורום של חומרה ומחשבים איך אתה יכול להגיד שהאשכול הזה הוא ספאם? כאלה אשכולות רק מעלים את הרמה והמקצועיות של הפורום וגורמים לוויכוחים שהרבה אנשים מחכימים מהם.

אתה לא רוצה אל תקרא ואל תכנס לאשכולות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים בהחלט יודע על מה הוא מדבר

ויודע איך להעביר את הטיעונים שלו

ולבסס אותם כמו שצריך

אבל צריך להיזהר לא להאמין לכל מילה של בנאדם שהוא קיצוני מדי

וזה לא קשור רק למחשבים

קיצוניות משני הצדדים היא מסוכנת ודרך המלך היא הכי קרוב שאפשר לאמצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות אני חייב לומר.

אני מבין את הבעיה

לאינטל באמת יש בעיות חום קשות וזלילת חשמל,והוא יקר.

לא כאלה שלא ניתן להתגבר עליהן. סה"כ העובדות מראות שיש הרבה יותר מחשבי אינטל בעולם מ AMD . אז מה? אי אפשר לעבוד עליהם?

מבחינת ביצועים הAMD לוקחים בהכל חוץ מקידוד וידיאו.(דסקטופ)

בן אדם שרוצה עבודה חלקה בריבוי משימות עושה שטות אם הוא לוקח AMD.

אינטל לוקח בחלק לא קטן מישומי התלת מימד.

אינטל לוקח בחלק מקידודי האודיו.

בהכל בטח לא.

אינטל

וכאן הXEON הוא פשוט כישלון מול הOPTERON של AMD (שרתים)

למה? תסתכל למשל בעמודים האלה:

http://www.tomshardware.com/cpu/20030422/opteron-23.html#3drendering

http://www20.tomshardware.com/cpu/20030422/opteron-24.html

http://www20.tomshardware.com/cpu/20030422/opteron-28.html

כמו שאמרתי קודם. תלוי במה.תפסיק לאכול כל לוקש שאומרים לך.

ובאמת בניידים דותן אוכל את כל המתחרים(כבודדד לישראל!)

אה, אז לא הכל שטויות ו לא טובה יותר בהכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חושב שהדבר הכי משעשע זה שדוגמה שמבין הרבה במחשבים והוא פאנבוי גמור של ATI (לפחות ככה הוא מכריז על עצמו) חושב שהוא במשהוא יותר טוב מתפוחים שמבין גם די הרבה והוא אנטי-פאנבוי , זאת ההגדרה הכי נכונה נראה לי , של פרסקוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין להעדיף X על גבי Y לבין להקדיש את כל החיים שלך על מנת שאנשים לא יקנו X.

אי אפשר לנסח את זה יותר טוב ..

אני יכול להבין אנשים שמעדיפים על בלב שלם.

אני חושב שמי שקונה מחשב למשחקים נטו עושה בחכמה כאשר הוא לוקח .

אבל בין מה שקורה פה בחודשים האחרונים לבין המציאות זה פשוט מגעיל.

"תפוחים" ועוד כמה פה פשוט מסיתים נגד מוצר מסויים ילדים או אנשים תמימים שלא מבינים מהומה במחשבים

ופשוט בלי שום קשר לכלום מיד ממליצים להם . הם אפילו לא יודעים למה.. סתם כמו תוכים.

אני באופן אישי אוהב את האינטל הרבה יותר. כל אחד וההעדפות שלו. היה לי ווינצ'סטר 3200 לא מזמן לנסיון

וממש לא התרשמתי ממנו בעבודה השוטפת שאני עושה עם המחשב. אני לא משחק 90 אחוז מהזמן לכן AMD לא מתאים לי.

בשביל לשחק 40-50 אחוז מהזמן במחשב אני מעדיף למרות שהוא חלש בכמה אחוזים. אני מעדיף מחשב שיותר חזק בריבוי משימות.

חוץ מזה , לא הבנתי איך "תפוחים" ולהקתו מנצלים את ה AMD האדיר שלהם במשחקים אם הם כל החיים שלהם פה בפורום :nixweiss:

אני עוקב יום יום בפורום הזה ולפי דעתי 90 אחוז מהזמן אתם פה במקום לשחק.. תתחילו לשחק יש לכם מעבד AMD :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מעבד עדיין, ה K8 הוא קניה הרבה יותר טובה לרוב גדול (אם לא מוחלט)

של הצרכנים, אתה צריך לקחת בחשבון את בעיות החום של הפנטיום4 (זה רק יחמיר

עד תחילת 2006 לפחות) ואת המעבר ל 64 ביט כאשר אתה עומד לרכוש מעבד חדש.

סתם מתוך ענין מה אתה עושה בעבודה השוטפת עם המחשב?

להקה? לי אין להקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...