משאל HWzone - בעד/נגד "תוכנית ההתנתקות" - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משאל HWzone - בעד/נגד "תוכנית ההתנתקות"

borg

האם אתה בעד או נגד "תוכנית ההתנתקות"?  

1074 הצבעות

1. 1. האם אתה בעד או נגד "תוכנית ההתנתקות"?

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי 72 הבתולות:

פרופסור באמריקה שחקר את הקוראן גילה ממצא מעניין. מסתבר שלפי הנוסח המקורי, מוסלמי שמגיע לגן עדן לאחר שמת בשם האל ("שאהיד", בשפת הערבים) מקבל שי סמלי של 72 זיתים לבנים!

כפי הנראה, מדובר פשוט בטעות בתרגום.  :lol:

דרך אגב, אתה אמור להצביע לפי צו מצפונך ולא לפי הצבעות של אנשים אחרים. עם זאת, במידה ואתה משנה את דעתך לאחר שהצבעת, אתה רשאי לשנות את הצבעתך.

לגבי הסקר, אני חוזר פעם נוספת, השאלה של הסקר היא לא אם אתה תומך או מתנגד להתנחלויות, או האם אתה בעד או נגד פינוי הישובים היהודים בחבל עזה, אלא האם אתה בעד או נגד "תוכנית ההתנתקות" של שרון במלואה, שכוללת גם את פינוי צה"ל והפקרת ציר פילדלפי, על כל המשמעויות הנובעות מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה שבעולם שמדינה תוותר על שטחה לאויבים שלה

ומה שינבע מכך זה רק עוד אויבים

"לקחו את האצבע רוצים את כל היד"

ולא משנה כמה ניתן להם הם לא יפסיקו לרצות עוד ועוד ועוד ועוד ועוד עד שלא ישאר לנו מדינה או עם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי 72 הבתולות:

פרופסור באמריקה שחקר את הקוראן גילה ממצא מעניין. מסתבר שלפי הנוסח המקורי, מוסלמי שמגיע לגן עדן לאחר שמת בשם האל ("שאהיד", בשפת הערבים) מקבל שי סמלי של 72 זיתים לבנים!

כפי הנראה, מדובר פשוט בטעות בתרגום.  :lol:

מישהו אמר עבודה ערבית פעם שניה? :lol:

דרך אגב, אתה אמור להצביע לפי צו מצפונך ולא לפי הצבעות של אנשים אחרים. עם זאת, במידה ואתה משנה את דעתך לאחר שהצבעת, אתה רשאי לשנות את הצבעתך.

לגבי הסקר, אני חוזר פעם נוספת, השאלה של הסקר היא לא אם אתה תומך או מתנגד להתנחלויות, או האם אתה בעד או נגד פינוי הישובים היהודים בחבל עזה, אלא האם אתה בעד או נגד "תוכנית ההתנתקות" של שרון במלואה, שכוללת גם את פינוי צה"ל והפקרת ציר פילדלפי, על כל המשמעויות הנובעות מכך.

פשוט לא החלטתי אם אני בעד או נגד (את האמת אני נוטה נגד), אבל עוד לא החלטתי, וסתם התענינתי לגבי המצב של הסקר ולא להיות מושפע מאחרים, ממש לא.

תראה שאני פעיל מתחילת הדיון, אבל עדיין אני מתלבט, זה לא צחוק בעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמשלה את עצמו שאחרי ההתנתקות, והחזרה לקווי 67' הערבים יתרצו, טועה ובגדול!

ב48, היו תוכניות שונות שבהן הציעו לערבים שטחים יותר גדולים מצוכנית החלוקה של האו"ם, אבל הם לא התרצו.

הם יצאו למלחמה ביהודים לאחר יציאת הבריטים (והקמת המדינה) בגלל שהם רצו הכל לעצמם, גם אם אין להם מה לעשות עם האדמה. והם לא מסוגלים לעשות איתה משהו גם עכשו.

הערבים הם לאום פרזיטי, שלא מסוגל ליזום שום דבר טוב מעצמו! היו להם 400 שנה של שילטון עותמני להפריח את הארץ, אבל חוץ מקונסטנטינופול הבירה ועוד כמה ערים גדולות שאירחו את הסולטן מידי פעם, השטחים שלהם היו מוזנחים, לא מנוצלים ופשוט ריקים. גם כשיהודים התחילו לעלות לארץ, ולפתח אותה. הכניסו טכנולוגיות חדשות וחשפו בפני הערבים את פילאי הטכנולוגיה של אותם הזמנים, הערבים העדיפו לגנוב ולהרוס, במקום לפתח את השטחים שלהם ולהתקדם.

האופי הערבי לא יתן להם לוותר ולקבל אותנו. הם מבינים רק כוח, וכל עוד לא נוכיח להם בדרכם שאנחנו כאן כדי להישאר, הם ימשיכו להשתמש בכלים שהם מכירים, ולפגע ולהרוס כל דבר שנראה כמו טוב.

פינוי הרצועה, בלחץ של הטרור ובלי שום תמורה מצידם רק יעודד אותם להמשיך!

"ברומא התנהג כמו רומאי" = במזרח התיכון תתנהג כמו מיזרח תיכוני, ולא כמו צרפתי או שוויצרי! תושבי האיזור הזה מאז ומעולם הבינו רק כוח. רוב היהודים (האירופאים...) עברו חינוך מחדש ב2000 השנים בהם הם היו בגלות, ורוב המיזרחיים קלטו די מהר את עיקרונות. אנחנו בעד מו"מ ושלום, אבל שלום אי אפשר לכפות על אף צד, לכן אנחנו צריכים לפנות לדרכים אחרות.

כבר כמה ימים משדרים בחדשות שיש התראות לחדירת מחבל. וזה נקראת אצל הערבים "תקופת שלום"... "הודנה". עצוב לראות שגם אנחנו כבר מתחילים להתרגל לשלום עם מחבלים.

מי שחושב שאני גיזען שיחשוב שוב! תישמעו מה אומרים הערבים שהם אזרחי המדינה. שמקבלים קיצבאות, ושירותים כמו שאף ערבי אחר לא חולם אפילו!

אני גר במעונות של האוניברסיטה. שנה שעברה אני זוכר, שכשחיסלו את יאסין הערבים אירגנו עצרת אבל! הם היתאבלו על מוות של טרוריסט כמו על אבא שלהם. על כל דבר שהיית מעיר להם הם ישר היו שואלים "זה בגלל שאני ערבי".

עד שנה שעברה התייחסתי אליהם כמו בני אדם. מאז שיצא לי להכיר אותם מקרוב, אני מתייחס אליהם כאל חיות. אל תגיבו אם לא יצא לכם לגור עם ערבי לפחות שבוע באותה דירה... אתם פשוט לא יודעים על מה אתם מדברים.

ההתנתקות רק תפגע הישראל, וההיסטריה, לצערי, תוכיח את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמשלה את עצמו שאחרי ההתנתקות, והחזרה לקווי 67' הערבים יתרצו, טועה ובגדול!

ארגוני הטרור הפלשתינים נלחמים עבור כל שטחה של ארץ .

השמאל הישראלי מדבר על נסיגה ישראלית לקווי 67'.

אבו-מאזן (והאמריקאים) מדברים על נסיגה ישראלית לקווי 49'.

בתמורה לנסיגה ישראלית לקווי 49', אבו-מאזן מציע שביתת נשק ולא שלום.

מי שמדבר על כך שבתמורה ל"תוכנית ההתנתקות", בוש נתן לשרון התחייבות לשמירה על גושי היישובים ביהודה ושומרון טועה ומטעה. בוש מצדד בחידוש המו"מ, לפי קווי שביתת הנשק של 49'. בנוסף לכך, האמריקאים דורשים את פינוי כל הישובים היהודים (לא רק התנחלויות לא חוקיות) שממזרח לגד ההפרדה (שחופפת את קווי 67'), ובכלל זה גם העיר אריאל ומעלה אדומים.

מי שחושב שאני גיזען שיחשוב שוב! תישמעו מה אומרים הערבים שהם אזרחי המדינה. שמקבלים קיצבאות, ושירותים כמו שאף ערבי אחר לא חולם אפילו!

אני גר במעונות של האוניברסיטה. שנה שעברה אני זוכר, שכשחיסלו את יאסין הערבים אירגנו עצרת אבל! הם היתאבלו על מוות של טרוריסט כמו על אבא שלהם. על כל דבר שהיית מעיר להם הם ישר היו שואלים "זה בגלל שאני ערבי".

עד שנה שעברה התייחסתי אליהם כמו בני אדם. מאז שיצא לי להכיר אותם מקרוב, אני מתייחס אליהם כאל חיות. אל תגיבו אם לא יצא לכם לגור עם ערבי לפחות שבוע באותה דירה... אתם פשוט לא יודעים על מה אתם מדברים.

הערבים אזרחי מדינת מהווים גיס חמישי בלב המדינה, והם מסוכנים יותר מאחיהם ברשות הפלשתינית, שכן הם נושאים תעודות זהות כחולות ויכולים לנוע בחופשיות במחסומים תוך כדי העברת אמל"ח. מלבד זאת, רוב הערבים אזרחי מדינת מגדירים את עצמם כפלשתינים ולא כישראלים.

המונח ערבי-ישראלי הוא פיקציה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הצבעתי סוף סוף (נגד)

IG מסכים עם כל מילה שלך.

אבל זה דברים שידעתי.

השאלה שאני מתלבט בה הרבה זמן היא: האם הישיבה בחבל עזה מצדיקה את הקורבנות שאנו סופגים? האם נסיגה מחבל עזה תגרום להדרדרות בטחונית (אני לא מאמין בזה דרך אגב (כל עוד, רק ציר פילדלפי מלחיץ אותי שיעבור מידנו))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא מצדיק את הקורבנות שאנו סופגים. עלינו לפעול למזעור הקורבנות עד לאפס מבלי לסגת. נסיגה רק תגדיל את הקורבנות, שכן היא רק תזמין מלחמה נוספת. הנסיגה מלבנון הולידה את מלחמת הטרור של הפלשתינים. הנסיגה מעזה ומהשומרון תוליד טרור נוסף, אולי אף מאבק של ערביי שידרשו אוטונומיה לישובי המשולש.

יחס האבידות בין לפלשתינים 4:1 (ארבעה הרוגים פלשתינים על כל הרוג ישראלי) ממש אבסורדי. בייחוד כאשר רוב ההרוגים בצד הפלשתיני הם אנשי טרור, ואילו רוב ההרוגים בצד הישראלי הם אזרחים תמימים. כדי להביס את האוייב, יש לשאוף להגדיל את היחס הזה. יחס של 1,000:1 נראה לי קצת יותר הגיוני.

דרך אגב, השם "תוכנית ההתנתקות" מאוד מטעה. לא מדובר כאן בהתנתקות מהפלשתינים, אלא בטרנספר של יהודים אזרחי מדינת ונסיגה של צה"ל תחת אש. אין שום כוונה להתנתק מהפלשתינים. פלשתינים ימשיכו להיכנס לישראל לצרכי עבודה וביצוע פיגועי טרור, ואנחנו נמשיך לספק לפלשתינים חשמל, טלפון, מים וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...