מה הלוח אם הכי סופני שאפשר לירכוש היום בתושבת 939 לא משנה הכסף - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הלוח אם הכי סופני שאפשר לירכוש היום בתושבת 939 לא משנה הכסף

amr_2000

Recommended Posts

כיום יש לי מחשב בן שנה לא רע

לוח אם: P4C800-E -DELUXE

מעבד: 3.00GHz NORTHWOOD

זיכרונות: (2.2.2.5) OCZ 1024MB (2x512MB) EL DDR PC3200 DualChannel Platinum Rev 2

כרטיס מסך: ATI Radeon 9800Pro

2 דיסקים: RAID 0 = WD SATA 36.7GB 10000RPM

מארז: CoolerMaster Wave Master

ספק: ENERMAX EG651P-VE 550W

קירור: הזמנתי Asetek VapoChill LightSpeed

רוצה לעבור ומתלבט על חשבתי ללכת על DFI אבל הבנתי שהם סובלים מאמינות

כמו כן אני יהיה חייב להחליף כרטיס מסך ל PCI-E מה מומלץ היום

אם אפשר לקבל תשובות עם סיבה ולא סתם שמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהלן אחי,

לאחר התערוכה המתקיימת הימים אלו,חברות רבות יוציאו לשוק את החומרה החדשה ביותר. כמובן שנצתרך להמתין לביקורות ברשת לפני קבלת ההחלטה איזו חומרה לרכוש. עם שלל לוחות האם וכרטיסי המסך החדשים יהיה היצע נרחב ולא בטוח שDFI יהיה הלוח המוביל-למרות שהוא ממשיך לקצור שבחים מסוקרים שונים ברחבי הרשת ונחשב למוביל בOC בין לוחות האם.לגבי כרטיס מסך,אם אתה לא ורוצה כרטיס מסך שפוי וטוב לך על ה 6600GT . לגבי מעבד עדיף לחכות לליבת הוניס החדשה או אפילו לליבה כפולה.מסיכום האמור לעיל : עדיף לחכות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמרים גבה ושואל למה ???

אז כמו לא מעט אנשים שאני מכיר ושחברים בפורום הזה ובכלל

נגועים בחיידק שבספרות הרפואית מוגדר " OC "

אחד התופעות הנפוצות למחלה זה כאבים עזים בחשבון הבנק רעידות בידיים ונדודי שינה

מכוון שעדיין לא נימצא תרופה למחלה חשוכת המרפא הרופא נתן לי מרשם כדי לרכך את הסבל

פעם בשנה להחליף מחשב ובמהלך השנה לפחות פעם בחודש לקנות ציוד היקפי או מה שניקרא Gadgets

כי אי אפשר לשבת שנה מבלי לקנות משהוא (למחשב כמובן) מבלי לבטל חס וחלילה הפרעות אחרות כמו מערכות סטריאו ואופנועים אבל זה לא לדיון הזה

אז אחרי שהבנו את הבעיה תתייחסו ברצינות לשאלה " מה הלוח אם הכי ששווה לקנות "

לא שאני לא מכיר את האופציות אבל מעניין אותי לדעת אם יש תמימות דעים לגביי לוח מסוים

וחברה תהיו יצירתיים אני מנסה לפתח פה דיון רציני על לוח האם האולטימטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל Asetek VapoChill LightSpeed אפשר לדעת פרטים?

איפה קניתה ?כמה עלה? העם הזמנתה מהאתר הראשי שלהם או שקניתה מאיזה חנות בחו"ל עם כן איך הולך ההזמנה שם ועם יש משלוחים...

ועם אתה שואל למה אז התיכנון שלי הוא לקנות בעתיד לא הכזה רחוק את הקרור גז הטוב ביותר שקיים ניראה עם יצאה איזה ls 2או משופר חח בכול מקרה ואז לעשות כך את הls למעבד ואת הxe שלי לכרטיס מסך.. לדעתי זה יצא מטורף ויש לי בדיוק אותו לוח כמו שלך אז ספר לי לכמה מתח הגעתה ועם עשיהת וולטמוד למינהם עם כן אז אילו? תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את Asetek VapoChill LightSpeed הזמנתי פה בארץ יש משלוח קטן שצריך להגיע פרטים יותר מדויקים

דבר איתי בפרטי מכבד את חוקי הפורום

בכול זאת LS נכון להיום זה בין הדברים הכי טובים שאפשר לקנות

קרור רציני לכרטיס מסך כרגע אני מחכה כי אני אהיה חייב להחליף אותו ל PCI-E ועדיין לא החלטתי איזה

כרגע הכרטיס מקורר עם Arctic-Cooling VGA Silencer המחשבה זה קירור מים לכרטיס מסך ולגשר הצפוני

ועד שאני יגיע לזה כבר יהיה לקניה בארץ יחידות קירור מים לזיכרונות http://www.ocmodshop.com/default.aspx?a=249

וולטמודינג חשבתי על זה בצורה רצינית אבל החלטתי לעבור ללוח יותר רציני עם פלטפורמה של עד היום היה לי רק אינטלים כולל מערכות דואליות (2 מעבדים )

והחלטתי ש בהחלט נהפכו למעניינים וסביר להניח שאני יחכה לליבה הכפולה

OC רציני אני מחכה ל VapoChill כדי לסחוט לפנטיום שלי את המיץ כרגע יש לי SP94 קשה להגיע עם זה למקומות קיצוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אחי , כמה שהמחלה שלך תהיה קשה , זה לא מצדיק לשדרג מחשב שגם ככה השיפור ביצועים שתראה הוא לא יהיה יותר מ20-30אחוז , ולא רק זה , אין היום עדיין שום משחק המחשב שלך לא מסוגל להריץ על רזולוציה 1024X768 עם פילטרים מתונים ואף גבוהים על הגדרות הכי גבוהות שיש , והמעבד שלך חבל"ז , הלוח שלך אין עליו עד היום למעבדי אינטל בסוקט 478(הלוח שלך עדיין עד היום נחשב להכי טוב) , פשוט תעשה ל3.6\3.8 , עם חומרה כמו שלך , אין בעיות , תקנה רק .... , אתה לא צריך מעבד+לוח+כרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

אני מכיר את הבחור,לא יעזור שום דבר. אם הוא החליט לשדרג-הוא יעשה זאת.לא יעזרו שכנועים הכי רלוונטיים והגיוניים כפי שיהיו. ברגע שנפלה ההחלטה היא תבוצע. לכן,תנו לו עצות והמלצות כדי שיקנה את הטוב ביותר.(הבנאדם חולה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתחיל להרגיש פה כמו בקבוצת תמיכה( מהעצבים הלכתי לקנות רמקולים חדשים למחשב "ALTEC LANSING" לא רעים )

חברה בוא נהיה רציניים אני שואל שאלה מעניינת איזה לוח אם לסוקט 939 הכי מטורלל והכי שווה יש היום לדעתכם

מה שאלה לא מעניינת ???

( ודרך אגב העכבר של MX 1000 סוף הדרך )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ כיף לך יש לך עכבר :yelclap:

בקשר ללוח אם - הכי חזק ומשתלם או סתם הכי חזק?

הכי חזק ועדיין לא סתם יקר בשמיים - DFI LanParty UT -D

סתם הכי חזק בלי קשר לכסף - DFI LanParty -DR

בשביל של עוד 4 חיבורי SATA ופאנל קדמי אתה משלם עוד הרבה כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת ש DFI LanParty UT -D זאת הייתה הבחירה שלי

משום מה נתנו לי להבין ש DFI סובלים מבעיות אמינות די קשות

וזה הוריד לי את הביטחון לגביי המוצר הזה זה אחד הסיבות שפתחתי את הדיון הזה

האם שמעתם קראתם משהוא בהקשר הזה כי אם יש משהוא שאני פשוט לא סובל זה מוצרים בעיתיים

אז אם יש לכם מה לומר אני פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...