Logitech MX510-מומלץ? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Logitech MX510-מומלץ?

tombcatz

Recommended Posts

זה יגיע mx 518 בעוד חודש

בסדר רק בארהב הוא עולה 50 דולר שיהיה חדש ופה mx 510 עולב בין 250 -300

כי כאן יקרנים מסריחים

טוב לי יש mx 510 עדיין לא שיחקתי במשחק איתו ובווינדוס לא מרגישים בכלל הבדלים רק בכפתורים שלו יעזרו לך

מה שמעצבן בו ושים לב לפרט הזה שלא מציינים באף מקום!

שאתה לוחץ על עכבר ימני או שמאלי לא משנה איזה יש רעש תיק כזה מעצבן בגלל שאין שום דבר שמחזיק את הלחצנים מתחת ...או משהו כזה . כי שאתה תשחק משחקי יריות יהיה לך פול טיקים כאלו כאילו זה עכבר ישן ...

למשל ב mx 310 שהיה לי הוא היה יותר קצת כבד ולא משעו טיק גדול שמעו טיק מאוד מאוד קטן שלא הפריע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה לוחץ על עכבר ימני או שמאלי לא משנה איזה יש רעש תיק כזה מעצבן בגלל שאין שום דבר שמחזיק את הלחצנים מתחת ....

פאק, גם לך יש את זה?

ואני כבר חשבתי שקיבלתי יחידה דפוקה... (אצלי זה קורה רק על המקש שימני, ד"א), מסתבר שזה פגם בייצור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תארו אני קונה עכבר פעם ב .... והפעם האחרונה שקניתי לי עכבר זה היה לפני חמש שנים ( אינטלי מאוס הגרסה הראשונה ) והוא טיפל'ה קטן לי אז ככה שאין לי בעיה להשקיע למשהו טוב ....

האם ה 1000 גדול יותר פיזית מה 510 ומה אינטלי מאוס הראשון?

האם הקטע שהוא משפיע מאוד במשחקים?(יוצר לאגים וכו' ...)

עריכה :

אם יש כאן למישהו אותתו ומצלמה הוא יכול לצלם אותו ביחס לחפץ מסויים שיש בכול בית ? ( דיסק ,פלאפון , שלט של הממירים , בקבוק קולה .....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכבר מצויין אין ספק, אבל החיסרון היחיד בו אני חושב הוא הגודל.. אני אישית מעדיף עכברים קטנים יותר - יותר מתאים למשחקי פעולה מהירים בשביל זה יש את ה MX 300 שהוא קטן יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח G.I.JO

איזה בול שיט

אם לבנאדם יש כף יד גדולה אז אתה אומר לו לקנות את ה 300 כי הוא קטן יותר ויותר מתאים למשחקי פעולה?

אולי לך ה 510 גדול אבל לאנשים עם ידיים גדולות ממך הוא יהיה כמו 300 בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...