Logitech MX510-מומלץ? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Logitech MX510-מומלץ?

tombcatz

Recommended Posts

שלום....

אני,בתור גיימר זקוק לעכבר יותר רציני ממה שיש לי עכשיו

אני משחק בעיקר במשחקי מולטי אונליין,והעכבר הנוכחי שלי לא מספק אותי.

כרגע יש לי Samsung CyberBeetle...העכבר שירת אותי 3 שנים בנאמנות,אבל זמנו תם...משום מה זמני התגובה שלו ירדו פחד,ועכשיו כל תזוזה מהירה שלה גורמת לסמן להשתולל על כל המסך [כי העכבר לא קולט את התנועה],דבר קריטי במשחקי פעולה,בייחוד כשאתה רוצה לעשות סיבוב של 180 מעלות,אבל במקום להסתובב העכבר יקפיץ לך את המבט כלפי מעלה ו30 מעלות לכיוון הנגדי ממה שרצית...

בהחלט כבר תם זמנו....

בכל מקרה,לאחר בדיקה קצרה במספר אתרים [KSP פנד'ס ושאר חברים],מצאתי כי בוואלה!שופס הMX510 עולה רק 230 ש"ח...מחיר מגוכח לעומת מה שהוא עלה פעם...

http://www.wallashops.co.il/shopmind_portal_heb/auctionProd.asp?auction_id=1540261

השאלה היא,האם העכבר באמת שווה את המחיר?והאם הוא יספק אותי?

רק שתבינו,אין לי דרישות מוגזמות מעכבר,התנועה אצל העכבר שלי לא חלקה,הגלגלת כבר איבדה את הרגישות,הלחצנים עושים קליקים חזקים בטירוף,וזמני התגובה של העכבר איטיים.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בהחלט עכבר אחד הטובים לגיימרים

מעליו יש רק אולי את ה Razerים

תבדוק קצת Reviews שלו באתרי חומרה

קראתי כבר

בעיקרון נדלקתי על הרייזר,אבל בעע...400ש"ח זה יותר מדי...ממש יותר מדי...

כל החסרונות שציינו על הMX510 הם בכלל דברים שלא ידעתי שמתייחסים אליהם כסטנדרטים בעכברים [זה מה שקורה כשיש לך עכבר ישן :D ]

ככה שאני מאוד חיובי לגביו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי עם כל הכבוד נשמע מגוחך לקנות עכבר ב230 ש"ח, זה פשוט רכיב שכ"כ לא מצדיק כזה מחיר (לדעתי).

אם מדברים עם עכברים אלחוטיים זה כבר משהו אחר, מפני שהם באמת יותר יקרים לייצור...

תעשה אבל את החשבון שלך, אני בחיים לא הייתי קונה עכבר חוטי ביותר מ70 שקל, מה רע בלוג'יטק פיילוט?

כל ה"עכבר לגיימרים" והשטויות האלה, זה סתם לוקשים, ההבדל שאולי הם נותנים, בדגש על אולי, לא שווה כאלה מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין ה

Microsoft Wireless Optical Mouse 2.0 שיש לי

וה A4Tech Wirless Optical שהיה לי

וה MX-510 בוינדוס קטן מאוד עד לא מורגש

במשחקים לעומת זאת יש הבדל

בשבילי אישית זה היה הבדל יחסית גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסיתי את הMX500 וה700

יש הבדל קטן מאוד, אבל לדעתי לא שווה את ההבדל העצום במחיר.

לדעתך ההבדל הזה ב"ביצועים" שווה את ההבדל הזה במחיר?

גם אני ניסיתי את הMX500 [חבר שלי האידיוט קנה את העכבר כשהוא היה חדש...שילם משהו כמו 400 ש"ח :screwy: ]

בווינדוס לא הורגש הבדל

אבל במשחקי פעולה-זה עולם אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה, אני צריך לנסות אותו עוד פעם חחחח  :silly:

אני זוכר שבאמת היה הבדל, אבל לא זכרתי כזה הבדל, טוב אני אתמקד בזה אולי אני ארגיש את ההבדל.

צ'מע,אני חושב שההבדל היה בכלל משמעותי בשבילי,כי אני שחקן Unreal Tournament במקור...משחק שדורש מהירות תגובה,זריזות,ודיוק מקסימליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט, עכבר ענק, שווה את המחיר שלו.

בווינדוס ההבדל באמת זניח, אבל ברגע שנכנסים למשחק כלשהו, בין אם זה פעולה אסטרטגיה, לא משנה מה, ההבדל הוא עצום.

עכבר אמין, נוח מאוד, מדויק מאוד, לי אישית אין שום תלונה חוץ מהעובדה שיש בתוכו את המשקולת של ה20 גרם (אין לי שום מושג למה לעזאזל הם שמו שם משקולת).

אבל, הmx518 יתדפק בקרוב על דלתות ארצנו, ומבחינה טכנולוגית הוא עדיף על הmx510 כפי שזה היה עדיף על הmx500, אבל אם אתה מעריך שהוא יעלה יותר מדי ושאינך מוכן להשקיע סכום כזה תקנה את הmx510 ותהיה לקוח מרוצה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בווינדוס ההבדל באמת זניח, אבל ברגע שנכנסים למשחק כלשהו, בין אם זה פעולה אסטרטגיה, לא משנה מה, ההבדל הוא עצום.

עכבר אמין, נוח מאוד, מדויק מאוד, לי אישית אין שום תלונה חוץ מהעובדה שיש בתוכו את המשקולת של ה20 גרם (אין לי שום מושג למה לעזאזל הם שמו שם משקולת).

אבל, הmx518 יתדפק בקרוב על דלתות ארצנו, ומבחינה טכנולוגית הוא עדיף על הmx510 כפי שזה היה עדיף על הmx500, אבל אם אתה מעריך שהוא יעלה יותר מדי ושאינך מוכן להשקיע סכום כזה תקנה את הmx510 ותהיה לקוח מרוצה מאוד.

הוא לא כי המחירים שלהם בחול האם אותו דבר (50 דולר מחיר מחירון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון, ל- 510 לא היה איזושהי עדיפות טכנית חוץ מעל הנייר, הדבר האמיתי היחידי שהם עשו זה לתקן את ההאצה ההשלילית. החיישן הוא אפילו מאותה סדרת היצור. ה- mx518 הוא חיישן "המילה האחרונה" ועדשות 0.5mm.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...