my modding Project - עמוד 21 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

my modding Project

drago

Recommended Posts

יפה מאוד,אבל אני חושב שהגריל הזה ששמת שם יחסום את זרימת האוויר החוצה..:S

אתה חושב לא נכון מכוון שהגריל יש לו חורים גדולים . יש לי כבר גריל כזה על מחשב אחר . והוא עובד מועלה ולא חוסם אוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 326
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה על כול התגובות החמות .

הנה עוד קצת שצלמתי הבוקר .

TopFanFinish8X6.jpg

TopFanFinish2.jpg

עריכה - כמו שנאמר לך יותר מפעם אחת, הפרסום באתר עולה כסף! אם תתעקש לשים לינקים לאתר שלך בכל פרסום הודעה אאלץ לנעול את הדיון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צביעה טובה.

תגיד, לא נדבק לך אבק שאחר כך אי אפשר להוריד אותו? יש לי גם צבע מבריק כזה והוא דביק בצורה מעצבנת :silly:

ברגע שהוא בתנור אז לא . החסרון בצבע הזה שלוקח לו קרוב ל-26 שעות להתייבש ממש טוב טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:P אתה מכיר אולי שיטה לצבוע בצבע מבריק, בלי תנור ושלא יהייה דביק

בשביל הפעם הבאה שאני צובע ::)

כן .

תכין לך קרטון שיהיה מצופה ניילון . קרטון יחסית גדול . אחרי שאתה צובע תכניס את מה שצבעת לתוך הקרטון ותתן לזה להתייבש להרבה זמן . לפחות 26 שעות . התוצאה מושלמת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קופסאת קרטון או לוח?

לוח מספיק . רק תבדוק שאין אוויר שיכנס . שיהיה אטום לחלוטין ככה ההפקט של הצביעה נקי מאוד. אבל שוב כול זה לא שווה בלי קומפרסור צביעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח מספיק . רק תבדוק שאין אוויר שיכנס  .  שיהיה אטום לחלוטין ככה ההפקט של הצביעה נקי מאוד. אבל שוב כול זה לא שווה בלי קומפרסור צביעה.

יש לי קומפרסור... של 120 ליטר... ופחית צבע לליטר צבע, מה שאומר שאני צריך לשים כמות כפולה של צבע בפחית כדי שהצינורית תגיע אליו :P

זה מיועד לצביעה של קירות :silly:

אז אתה בעצם אומר שאני צריך לאטום איכשהו את המשטח הצבוע מייד אחרי הצביעה, ולתת לו להתייבש מעצמו ולא באוויר פתוח?

הצבע יכול להתייבש בלי מגע עם האוויר :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...