מה אתה שם בסדוויצ'??? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתה שם בסדוויצ'???

DimaX

מה אתה שם בסדוויצ'???-מועדכן :)  

1052 הצבעות

1. 1. מה אתה שם בסדוויצ'???-מועדכן :)

• שוקולד
    • חמאת בוטנים
    • פסטרמה
    • חומוס
    • סלטים
    • נקניקיה
    • אני בכלל מביא פיצה לבצפר
    • לא מביא סנדוויצ'
    • לא אוכל בבצפר
    • שני דברים ביחד מהרשימה שלעיל(מי שבוחר בזה, שיפרט מה בדיוק בתגובה פה למטה...)
    • חביתה
    • גבינה צהובה
    • גבינה לבנה
    • טונה
    • בשר אחר
    • אחר

Recommended Posts

אני אף פעם לא הבאתי אוכל לבית ספר (גם כי לרוב הייתי מבריז).

ובכלל לרוב אני לא אוכל ארוחות בוקר, זה ארוכה מיותרת לגמריי, עדיף כבר לחזור הביתה וליפול על ארוחת צוהריים מפוצצת.

ביסודי הייתי עובר בדרך אצל איציק ורותי ובשנקין קונה לחמניה עם גבינה לבנה עם בצל ירוק או סלט אבוקדו, כי היו מחייבים אותנו להביא אוכל לבית ספר, ולהורים שלי לא היה זמן להכין לי אוכל (ביזיון).

אבל הסנדויץ המעודף עליי זה ג'פטה עם מיונז, פסטו, רוסטביף (בלי שומן) ועגבניה.

שיש לי מצב רוח לבישול, אני אפילו מכין לבד את הרוסט ביף.

שטויות, ארוחת הבוקר היא אחת החשובות אם לא חשובה ביותר - בלילה רמת הסוכר (גלוקוז) בדם יורד בכמעט 30 ויותר אחוז, ארוחת הבוקר זו הדךר היחידה להחזיר את הגוף לפעילות מאוזנת ותקינה, והמוח מרוכז. עוד דבר - שאתה תחזור הביתה, אתה תאכל פי 2 עקב הרעב שנצבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואלה לא הזכרתם אבוקדו עם גבינה צהובה ...זה יוצא בסט

כדאי לכם גם לנסות גבינה צהובה עם חרדל..גם שילוב מעניין

מישהו פה ניסה חלבה? :) אני אישית כן וזה ממש נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מכיר את הדבר הזה שקראתי לו "פיצה עיראקית"? זה משהו שמוכרים בפיצוציות בבי"ס. היתה לנו אחת בחטיבה עד שהמנהלת הכונפה סגרה לנו אותה.

זאת פיתה עם גבינה ורוטב עגבניות משהו בסט ששמים בטוסטר והטעם היה שמימי - אפילו יותר טוב מפיצה אמיתית! תאמינו או לא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אף פעם לא הבאתי אוכל לבית ספר (גם כי לרוב הייתי מבריז).

ביסודי הייתי עובר בדרך אצל איציק ורותי ובשנקין קונה לחמניה עם גבינה לבנה עם בצל ירוק או סלט אבוקדו, כי היו מחייבים אותנו להביא אוכל לבית ספר, ולהורים שלי לא היה זמן להכין לי אוכל (ביזיון).

איציק ורותי .. זה סנדוויץ' !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מכיר את הדבר הזה שקראתי לו "פיצה עיראקית"? זה משהו שמוכרים בפיצוציות בבי"ס. היתה לנו אחת בחטיבה עד שהמנהלת הכונפה סגרה לנו אותה.

זאת פיתה עם גבינה ורוטב עגבניות משהו בסט ששמים בטוסטר והטעם היה שמימי - אפילו יותר טוב מפיצה אמיתית! תאמינו או לא!

דריה, אין "פיצוציות" בבצפר :D זה נקרא קיוסק.. וכן... בהחלט טוב להיות עירקי. אומנם אין גבינות שמנת, כל מיני מאכלים אשכנזים.. אבל האוכל.. הבורגול.. כל המאכלים העירקיים.. שוס! אין עלהם. שווה להיות עירקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוקולד וגבינה זה מגעיל, אבוקדו עם קליפה גם מוזר..

לעומת זאת טחינה וטונה מענין ואף טעים

סעמעמק איתכם, אני כבר ארבעה ימים בדיאטה של לבן ומלפפונים :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחר - שקשוקה זה הכי אחי.

מה זה שקשוקה??????????????????

וד"א, אחים שלי, אני מצטער בל שמתי את כל מה שחשבתי עליו.. לערוך שוב את הסקר ולהוסיף: אבוקדו, שניצל, לבן(לבנה)(LOL) ועוד משהו????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...