מה אתה שם בסדוויצ'??? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתה שם בסדוויצ'???

DimaX

מה אתה שם בסדוויצ'???-מועדכן :)  

1052 הצבעות

1. 1. מה אתה שם בסדוויצ'???-מועדכן :)

• שוקולד
    • חמאת בוטנים
    • פסטרמה
    • חומוס
    • סלטים
    • נקניקיה
    • אני בכלל מביא פיצה לבצפר
    • לא מביא סנדוויצ'
    • לא אוכל בבצפר
    • שני דברים ביחד מהרשימה שלעיל(מי שבוחר בזה, שיפרט מה בדיוק בתגובה פה למטה...)
    • חביתה
    • גבינה צהובה
    • גבינה לבנה
    • טונה
    • בשר אחר
    • אחר

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את לא נורמלית ... סלומון על הבוקר  :screwy:

סלומון הולך בערב , עם גבינה מלמעלה , ותפוחי אדמה בשמנת מתחת .

איך אפשר לאכול דג על הבוקר ?!

רוסים... אנחנו מסוגלים לאכול דגים מעושנים/ מלוחים כל היום... זה הולך טוב עם הוודקה :alcoholic:

לעעעעעעעעעעעעעעעעעע....

זה היה בדיחה :hat:

איזה בדיחה בדיוק? הבנאדם כתב שהוא אוהב לאכול "פלפון"... אתה צחקת עליו, אני הוספתי, וגם תיקנתי את הטעות שלו... (אם אני זוכר נכון, הוא ניסה לתקן לפני זה בהודעה שהוא כנראה מחק, ובם שם הוא עשה טעות... לא נורא, זה קורה לכולם :xyxthumbs:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^^^^^^^

חחח אלק הולך טוב עם הוודקה..

אממ אנילא אוכל כלום בבית ספר.. אבל יש תמיד כסף אם אני רעב אני קונה משהו בהתאם לזמן..

יש זמן קונה טוסט. אין זמן לחמניה עם נקניקיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניזכרתי במשהו שהכנתי פעמיים :yelclap:

פיתה עם קצת חומוס, עגבניות שרי פרוסות (בלי נוזלים שהורסים את הפיתה), כמה טבעות בצל, המבורגר מרוח בקצת שום קטוש, קצת קטשופ מעורבב עם מיונז, ומלפפון חמוץ. ואחרי זה, מסטיק. ודחוף ;D

מהיר, טעים, משביע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אף פעם לא הבאתי אוכל לבית ספר (גם כי לרוב הייתי מבריז).

ובכלל לרוב אני לא אוכל ארוחות בוקר, זה ארוכה מיותרת לגמריי, עדיף כבר לחזור הביתה וליפול על ארוחת צוהריים מפוצצת.

ביסודי הייתי עובר בדרך אצל איציק ורותי ובשנקין קונה לחמניה עם גבינה לבנה עם בצל ירוק או סלט אבוקדו, כי היו מחייבים אותנו להביא אוכל לבית ספר, ולהורים שלי לא היה זמן להכין לי אוכל (ביזיון).

אבל הסנדויץ המעודף עליי זה ג'פטה עם מיונז, פסטו, רוסטביף (בלי שומן) ועגבניה.

שיש לי מצב רוח לבישול, אני אפילו מכין לבד את הרוסט ביף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקשוקה זה באמת בסט אבל הקומבינה אצלי היא שאתהלוקח כול ירק שבא לך פורס אותו מסדר ככה יפה יפה בבגט או לחם טרי ועל זה מסדר ביצה קשה בלי מלח ובלי פלפל שחור - טעים.....

שוקולד - רק אם אין זמן/כוח ...

המבורגרים אני אלא תמיד אוכל..

ובבי"ס בשעה 11 אני מוריד בגט עם צ'יפס שיש בתוכו סטייק עוף חם חם ....משהו נחמד מחזיק אותי עוד הארוחת צהריים שם אמא ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את לא נורמלית ... סלומון על הבוקר  :screwy:

סלומון הולך בערב , עם גבינה מלמעלה , ותפוחי אדמה בשמנת מתחת .

איך אפשר לאכול דג על הבוקר ?!

למה? מעושן קל או טרי זה מצויין על הבוקר, אם כי אני כמעט אף פעם לא אוכלת ארוחת בוקר, זה בארוחת עשר. עם גבינת שמנת וחסה.

סושי אני יכולה לאכול בכל שעה, הייתי עושה עד לא מזמן בבית ואוכלת כל היום, בבוקר, בצהריים, בערב... אךךך, אם אפשר היה לקחת סושי בסנוויץ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ztos--

אני חייב להודות שהפלפון מאוד טעים, ואני אוכל אותו כמדי יום.

אבל הסנדויצ', הכי טוב זה זה: סנדויצ' עם קטודה כחולה, וכרטיס מסך GF 6800 GT , ועם הרדיסק 400 ג'יגה, כדיי שהיה אפשר לשים הרבה פלפון. :lol::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להודות שהפלפון מאוד טעים, ואני אוכל אותו כמדי יום.

אבל הסנדויצ', הכי טוב זה זה: סנדויצ' עם קטודה כחולה, וכרטיס מסך GF 6800 GT , ועם הרדיסק 400 ג'יגה, כדיי שהיה אפשר לשים הרבה פלפון. :lol::smile1:

עצוב :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...