קרינה ממסכי CRT - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרינה ממסכי CRT

sha8ron

Recommended Posts

אם תשקיע על מסך רציני מהחברות המובילות כמו IIYAMA SAMSUMG MAG ועוד!

אתה לא תסבול יותר משום שיפשוף עיניים או משהו דומה לזה בגלל המסך

אני ראית בן אדם שחסך איזה 500 שקל וקנה מסך של SHAMPO

לאחר מספר שבועות קנה חדש!!!!

אני ממליץ על IIYAMA אין לי אחד כזה אבל לחברכ שלי יש והוא פצצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה העובדות בשטח מדברות בעד עצמן, אחרי עבודה של שעתיים על המסף CRT, אני מוצא את עצמי משפשפ את עיניי לעיתים תכופות בעוד שאני עובד על מסך LCD אני לא מרגיש עייפות באותה רמה גם לאורך זמן.

מה לעשות שזה נכון..... וישבתי מול מסך שבזמנו נחשב איכותי של מאג טריניטרון. היום אני לא סובל מכלום הודות למסנן קרינה המצויין אבל הצבעים כבר לא כמו קודם. המסנן קרינה הופך אותם לאפורים יותר. ואין לי כח במחשב הבא להשקיע במסך טוב ולגלות שוב פעם שאני צריך לשים את המסנן קרינה שיהרוס לי את התמונה. אני מעדיף להשקיע במסך LCD 17" שהגודל שלו הוא בערך כמו 19" (טוב, טיפה פחות) ולהיות עם צבעים חיים בלי לאמץ את העיניים.

וזה שעיניים עייפות אחרי כמה שעות במסך CRT אני לא אומר שזאת קרינה, אבל זאת עובדה שזה לא קיים עם LCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרינה כמו שאתם קוראים לזה זה לא בהכרח דבר מסוכן אור זה סוג של קרינה ומה שעושה מסנן קרינה הוא פשוט מסנן את האור שעובר דרכו...

זה לא שהמסך פולט קרינת UV כמו השמש .... אז אתם לא צריכים להימרח קודם...

הוא פולט אור ככה אתם בעצם יכולים לראות תמונה... הקרינה של המסך היא בסה"כ אור... שמה לעשות מעייף את העיניים...

אני לא יודע איך עובד מסך LCD אבל אני ישער השערה... אני חושב שבעצם מה שקורה במסך LCD זה שהגבישים במסך משנים את הצבע...

אבל רוב הסיכויים שאני טועה... אבל אם זה באמת ככה אז בעצם המסך עצמו לא פולט אור כמו מסך CRT שבעצם מקרין אור בצבע מסויים על המסך... (גם פה אני לא ממש בטוח) אם אני צודק אז יופי ואם לא אני אשמח שתתקנו אותי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)במסכי CRT אין קרינה

2)במסכי CRT אין קרינה

3)במסכי CRT אין קרינה

4)במסכי CRT אין קרינה

5)במסכי CRT אין קרינה

במסכי CRT בהחלט יש קרינה. אולי התבלבלת עם מסכי LCD. בכל אופן מסכים שעומדים בתקן TCO ודומיו פולטים קרינה אך מתחת לרמה המסוכנת לבני אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)במסכי CRT אין קרינה

2)במסכי CRT אין קרינה

3)במסכי CRT אין קרינה

4)במסכי CRT אין קרינה

5)במסכי CRT אין קרינה

במסכי CRT בהחלט יש קרינה.

הוא צודק.

בחזית המסך יש קרינה, אבל היא יעילה אך ורק במרחק קצר ממנו(מ"מ ספורים), אבל מצד שני, מאחור, בהחלט יש רמת קרינה שלא תבייש אף טלפון סלולרי ממוצע... :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך עובד מסך LCD אבל אני ישער השערה... אני חושב שבעצם מה שקורה במסך LCD זה שהגבישים במסך משנים את הצבע...

אבל רוב הסיכויים שאני טועה... אבל אם זה באמת ככה אז בעצם המסך עצמו לא פולט אור כמו מסך CRT שבעצם מקרין אור בצבע מסויים על המסך... (גם פה אני לא ממש בטוח) אם אני צודק אז יופי ואם לא אני אשמח שתתקנו אותי....

אתה צודק.

מסך CRT הוא "קרן קטודית" שיורה אלקטרונים שפוגעים במתכת מיוחדת שמאירה בעת בפגיעת האלקטרונים.

לעומת זאת מסך LCD הוא הוא מסך שלא משדר אור אלא מואר (בלי להכנס לפרטים הטכניים של איך הוא עובד ממש).

במסך CRT האור מוקרן כלפי המשתמש, לעומת מסך LCD בו האור מוקרן על המסך, ומפסיק את דרכו בגביש הנוזלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם אני צודק אז בעצם הקרינה שאתם מדברים עליה זה בסה"כ אור!!!

וע"י הורדת הבהירות והניגודיות אתם תפתרו את כאבי העיניים בשעות המאוחרות.....

אם עדיין כואב לכם..... סימן שצריך ללכת לישון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...