פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי

RayZ

Recommended Posts

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפני ארבע שנים

הורים שלי טסו לחול, אח אחד היה בצבא, אח אחר היה אצל סבתא

אני יוצא בבוקר להביא את העיתון... ויש לנו דלת שאי אפשר לפתוח מבחוץ רק מבפנים אז אני יוצא משאיר א תהדלת פתוחה... הולך לכיוון העיתון מתכופף

ופתאום אני שומע דלת נתרקת אני כזה "אויייי שיט!!!"

ננעלתי מחוץ לבית בלי כלום חוץ מבגדים (ועיתון) לא הכרתי אף שכן..... בסוף לקחתי מספיק אומץ הלכתי לשכן ביקשתי שיחת טלפון ומהזכירה של אבא שלי באה לבית להביא לי מפתח..... כשחזרתי מבית צפר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פאשלה....

בר מצוה של בן דוד שלי (שגדול ממני בשנה) הביאו רקדניות בטן..... אני הייתי צלם הוידאו... בואו נגיד שעשיתי  זום רציני על הציצי של הרקדניות...

אבל שכחתי שאחכ כל המשפחה רואה את זה...

LLLLLOOOOOOLLLLLL!!!!!!!! :elkgrin:

גם לי קרה איזה משהו... לא לי יותר נכון אבל לאיזה חבר עוד שהייתי בכיתה ה'... פעם כולם היו יורדים עליו שההורים שלו מרביצים לו ודוקרים אותו עם מזלגות וגם האח המאומץ הגדול שלו והוא תמיד היה מתעצבן ואומר שהם לא נגעו בו ולא יעיזו לגעת בו כי הם אוהבים אותו יותר מידי בשביל זה, הוא היה ילד שמנת כזה... אז פעם אחת אני וחבר שלי באנו אליו פעם ראשונה ואיך שאנחנו נכנסים אח שלו צורח עליו:"למה לא הפעלת את האזעקה של הבית?!?! יחמור אחד!!!" ואנחנו היינו בחדר שלו ושמענו את זה ואחר כך הוא נכנס לחדר שלו ואנחנו כזה רואים אותו עם דמעות ואחר כך ירדנו למטה והאח המניאק שלו סיפר להורים שלו שהוא לא נעל את הדלת ואז אבא שלו באמצע האוכל כזה רצה לדקור אותו (לא חזק) עם המזלג וזה היה מה זה מצחיק... נשבענו לו שלא נספר את זה לאף אחד

עד עצם היום הזה :evil_laughterperple:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על פאשלות של חברים

אז חבר שלי (אני אצנזר הפעם)

הגיע יום אחד לבית צפר שבמקרה יש לו על הרגל משהו לבן.... בוא נגיד שזה לא היה חלב.....

אז כזה חבר אחר עושה לו "מה זה?!!" אז הוא כזה מסתכל קולט רץ לשירותים לנקות

כל היום הוא היה עם מכנסיים קשורות מסביב למותניים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על פאשלות של חברים

אז חבר שלי (אני אצנזר הפעם)

הגיע יום אחד לבית צפר שבמקרה יש לו על הרגל משהו לבן.... בוא נגיד שזה לא היה חלב.....

אז כזה חבר אחר עושה לו "מה זה?!!" אז הוא כזה מסתכל קולט רץ לשירותים לנקות

כל היום הוא היה עם מכנסיים קשורות מסביב למותניים :silly:

:lol: :lol: :lol: :lol:

וואי זה היה אחד חזקקק!!

הוא לא נהיה אדום, והבנות לא צחקו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטעות נכנסתי לת'רד הזה אחרי שאיזה הומו בכיר פה שלח לי לינק. פאדיחה.

RnGKay (23:51) :

ממתי אתה הומו בכיר?

חשבתי אתה סתם הומו...

MiniMizer (23:52) :

מאז שלי יש כוכבים אדומים

פאשלה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היתה פאשלה בביצפר לא מזמן, בזמן שאני הולך ומדבר עם אחד החברים שלי אז בא חבר אחר שלי מאחורה (מכירים את הג'ברים הענקיים האלה שבגלל שהם מפותחים חייבים להנחית עלייכם איזה מכה? אז זהו בדיוק), עכשיו ראיתי שהוא מתקרב אליי מאחורה והוא נתן אגרוף ישר לרגל מאחורה, מתוך עצבים שידעתי שזה הוא כי הוא כל הזמן עושה את זה בעטתי עם הרגל לאחורה פתאום אני שומע מישהו צועק "אאוי" כמו של בנאדם שהתקפל, אני מסתובב אחורה לראות מה קרה אני רואה מישהו אחר על הרצפה מחזיק ת'ביצים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי קטן קטן שחקתי עם חבר שלי בפארק ליד הבית שלי,

והעמסנו לבנים על המגלשה כדי שנוכל ללכת עליהם או משהו כזה כי היה משעמם,

טוב אז כזה לוקח נגלה של איזה 4 לבנים ולוקח אותם למגלשה, אני בא להפיל אותם כזה, אני זורק אותם

ופתאום הלבנים נחתו על ה...... ג'וניור :nixweiss: ומחצו אותו על המעקה של המגלשה.... איי..... :s07:

אז אני כזה נפלתי התחלתי לצעוק מכאבים (לא משהו יותר מדי נורא אבל זה כאב...)

אז הלכתי כזה ליד הפארק הוצאתי את השובב כדי שהיה קצת רוח כי זה ממש כאב פתאום יוצאת איזה זקנה בת 70 מהסיבוב ,

רק ראתה אותי עשתה פרסה ברחה משם... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי קטן קטן שחקתי עם חבר שלי בפארק ליד הבית שלי,

והעמסנו לבנים על המגלשה כדי שנוכל ללכת עליהם או משהו כזה כי היה משעמם,

טוב אז כזה לוקח נגלה של איזה 4 לבנים ולוקח אותם למגלשה, אני בא להפיל אותם כזה, אני זורק אותם

ופתאום הלבנים נחתו על ה...... ג'וניור  :nixweiss:  ומחצו אותו על המעקה של המגלשה.... איי.....  :s07:

אז אני כזה נפלתי התחלתי לצעוק מכאבים (לא משהו יותר מדי נורא אבל זה כאב...)

אז הלכתי כזה ליד הפארק הוצאתי את השובב כדי שהיה קצת רוח כי זה ממש כאב פתאום יוצאת איזה זקנה בת 70 מהסיבוב ,

רק ראתה אותי עשתה פרסה ברחה משם...  :-X

:-\ נכון שהיינו ילדים היה לנו היגיון מוזר, כמו לחתולים כמעט.

מה הכוונה? נכון חתולים דוחפים סתם דברים? ילדים עושים אותו דבר, לא ברור להם למה אבל זה כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה פשלה ... (די קרטונית)

הלכתי עם חברים והחלקתי על בננה... בננה!!!!

ונכנסתי במד חנייה עם התפוחים שלי....

חחח, לי קרה משהו לא בטח אם זה פאדיחה או פאשלה אבל זה משהו דומה, פעם אחת בקניון ירדתי במדרגות הנעות והן כנראה היו מאוד רעבות אז הם החליטו לאוכל לי את השרוכים של הנעליים ואני נשאב לתוך המדרגות ואז אני נופל ומתחיל להלחם עם זה עד שבסוף איעשהו יצאתי משם בחיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...