פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי - עמוד 22 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי

RayZ

Recommended Posts

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:silly:

התאפקתי לא לכתוב דברים מהביצפר, אבל אתם התחלתם,

בביצפר שלי לא היה מקום לכיתות לימוד,

אז הביאו קראוון ושמו אותו בחצר ושם למדנו.

טוב, כדי לקשט את הקראוון, צבענו אותו וציירנו דברים(רק שזה יצא מכלל שליטה וכל הקראוון היה כתוב ב:"אש יא גולש", "גלישה זה החיים" וכו').

וכדי להמשיך לקשט מישהי הביאה שעון(יש לציין שהייתי בכיתת בנות),

שמנו את השעון מעל הלוח והכל טוב ויפה,

לבנים היה מנהג לבעוט כדורים אל הכיתה,

הם בעטו פעם והשעון נפל על הרצפה.

וכאן בנות הכיתה המפגרות שלי גילו את אמריקה,

בשיעור אחד עם המורה הכי שנואה, הם שמו את השעון מעל הלוח וביקשו מהבנים לבעוט כדור אחד חזק אל הכיתה.

באמצע שיעור

*בום*

השעון נופל ליד המורה,

המורה הולכת בוכה למנהלת ואומרת לה שניסנו לרצוח אותה. :nixweiss::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצים פדיחה של מורות? קבלו

אני וחברים שלי יורדים בתחנת האוטובוס שהיא בתוך הישוב שלי לשעבר והיא גם צמודה לגן ילדים.

המורה שלי בדיוק באותו רגע באה לאסוף את הילד שלה מהגן הילד קלט את האוטו של אמא שלו רץ אליה "אמא אמא" היא לא קלטה אותו פתחה את הדלת ובום הוא נכנס בדלת של האוטו נפל ושבר את האף צריך לראות את זה כדי להבין עד כמה זה מצחיק.

אני מדמין את זהה ופשוט נשפך.

מזכיר לי משהו שקרה לי שהייתי קטן.

הלכנו לקניון מלחה (המשפחה) והלכתי לקחת משהו מהאוטו והם התקדמו למעליות. הקיצר ראיתי שהם עומדים לתפוס מעלית ותפסתי אליהם ריצה באמוק עד שנעצרתי על ידי הזכוכית. :s07: משהו כזה... לא יודע למה האף לא נשבר אבל שבועיים הוא פשוט היה כואב ומנופח...

כוס עמק איך כל האנשים האלה הסתכלו עלי כאילו אני מסכן........... אם הייתי רואה ילד אהבל נתקע ככה בזכוכית הייתי נקרע מצחוק ;)

עוד פדיחה (לא יודע אם זה פדיחה אבל צחקו ועדיין צוחקים עלי בגלל זה), כשהייתי קטן אמא שלי שלחה לקנות שרוכים, הבעיה היא שאני עיוור צבעים אז אני קונה שרוכים לא כל כך תואמים... שמתי אותם בנעליים והראתי לאמא שלי, אז היא שואלת אותי למה אחד צהוב והשני ירוק (מאז אני לא קונה שרוכים, וכשאני חושב על זה עכשיו, למה קניתי שרוכים בצבעים האלה לעזאזל, מוזר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בבית הספר,שעתיים של מחשבים.

אני כרגיל בא,תופס איזה מחשב ומתחיל להרוס כמה שיותר  :silly:

אני אוהב להרוס את מחשבי בית הספר,ואם מתחשק לי.. גם את הציוד ההקפי.

אבל לא,אני לא עושה זאת בדרך הניגלת לעין.

(מדובר במחשב פנטיום 1.7GHZ 128MB זיכרון וכרטיס מסך ישן של ג'יפורס2)

וכן, 98.

וגם איזה מסך (לא שטוח!) ישן,עכבר ענתיקה של מייקרוסופט ללא גלגלת חיצונית,

ואיזו מקלדת ישנה..

בקיצור,אני אשתף אתכם.

מאירועי הפרקים הקודמים:

1) החדרת קבצים מסוכנים למחשב

2) פתיחת המחשב,והתעללות בחומרה

3) לשלוח 100 מיילים להאקר מתקדם הנושאים את המשפט "תפרוץ לי!" נזקי המחשב,על הבית ספר בלבד  :)

בקיצור,היום החלטתי לא לעשות כלום.

פשוט לגלוש,כאן,ב HWzone ועדיין להתרשם מהעיצוב החדש  :)

בקיצור,הדפדפן עושה בעיות באמצע שאני מגיב לכתבה ב ynet. נתן לי הודעת סגירה.

בקיצור,חטפתי עליו ת'קריזה. לקחתי מ C:/Programs Files/Internet Explorer 6 את כל הקבצים,

והעברתי לתיקית "המוסיקה שלי" בלי לחשוב מה אני עושה.

הוא עשה המון המון בעיות,המון!

בקיצור,גיליתי שהוא ממש מוצף בתוכנות ריגול.

טוב.. למרות תוכניותי המרושעות,

הורדתי משהו שלשם שינוי יעזור למחשב. (זה אחרי שהתקנתי את הדפדפן של ).

בקיצור,מרוב תוכנות ריגול זה לא נותן להוריד.

עכשיו,החבר'ה שישבו לידי,מצאו איזה משחק ענק..

בקיצור אני מת להכנס לראות מה זה אבל המחשב לא מאפשר! (אממ.. אני מריח פה קריאה למלחמה,מה איתכם?)

גם השעתיים הולכות להיגמר. בקיצור,חטפתי על המחשב הזו כזו קריזה ענקית..

עד שכיביתי את המחשב,

אחר כך,כיביתי שוב. ואז..

בטוב ליבי,בחרתי לכתוב כמה פקודות DOS.

:Format c

טוב בקיצור,

אני פתאום שומע מאחורה "מה אתה עושה ?!?!?"

זו היית המורה  :o :o :o

איזו פאשלה.

גזר דיני הוא שלא אכנס יותר לשיעור.

:pissed:

מחשב ארור.

אולי ניצחת הפעם,אבל חכה חכה..

תמיד יש פעם הבאה!

אני עוד אחזור..

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בבית הספר,שעתיים של מחשבים.

אני כרגיל בא,תופס איזה מחשב ומתחיל להרוס כמה שיותר :silly:

אני אוהב להרוס את מחשבי בית הספר,ואם מתחשק לי.. גם את הציוד ההקפי.

אבל לא,אני לא עושה זאת בדרך הניגלת לעין.

(מדובר במחשב פנטיום 1.7GHZ 128MB זיכרון וכרטיס מסך ישן של ג'יפורס2)

וכן, 98.

וגם איזה מסך (לא שטוח!) ישן,עכבר ענתיקה של מייקרוסופט ללא גלגלת חיצונית,

ואיזו מקלדת ישנה..

בקיצור,אני אשתף אתכם.

מאירועי הפרקים הקודמים:

1) החדרת קבצים מסוכנים למחשב

2) פתיחת המחשב,והתעללות בחומרה

3) לשלוח 100 מיילים להאקר מתקדם הנושאים את המשפט "תפרוץ לי!" נזקי המחשב,על הבית ספר בלבד :)

בקיצור,היום החלטתי לא לעשות כלום.

פשוט לגלוש,כאן,ב HWzone ועדיין להתרשם מהעיצוב החדש :)

בקיצור,הדפדפן עושה בעיות באמצע שאני מגיב לכתבה ב ynet. נתן לי הודעת סגירה.

בקיצור,חטפתי עליו ת'קריזה. לקחתי מ C:/Programs Files/Internet Explorer 6 את כל הקבצים,

והעברתי לתיקית "המוסיקה שלי" בלי לחשוב מה אני עושה.

הוא עשה המון המון בעיות,המון!

בקיצור,גיליתי שהוא ממש מוצף בתוכנות ריגול.

טוב.. למרות תוכניותי המרושעות,

הורדתי משהו שלשם שינוי יעזור למחשב. (זה אחרי שהתקנתי את הדפדפן של ).

בקיצור,מרוב תוכנות ריגול זה לא נותן להוריד.

עכשיו,החבר'ה שישבו לידי,מצאו איזה משחק ענק..

בקיצור אני מת להכנס לראות מה זה אבל המחשב לא מאפשר! (אממ.. אני מריח פה קריאה למלחמה,מה איתכם?)

גם השעתיים הולכות להיגמר. בקיצור,חטפתי על המחשב הזו כזו קריזה ענקית..

עד שכיביתי את המחשב,

אחר כך,כיביתי שוב. ואז..

בטוב ליבי,בחרתי לכתוב כמה פקודות DOS.

:Format c

טוב בקיצור,

אני פתאום שומע מאחורה "מה אתה עושה ?!?!?"

זו היית המורה :o :o :o

איזו פאשלה.

גזר דיני הוא שלא אכנס יותר לשיעור.

:pissed:

מחשב ארור.

אולי ניצחת הפעם,אבל חכה חכה..

תמיד יש פעם הבאה!

אני עוד אחזור..

:kopfpatsch:

חחח :lol: :lol: :lol:

קראת אותי מצחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי פירומן, כל היום חושב על איך ומה לפוצץ.

יום אחד הוא הביא טריאצטון (שזה חומר די רגיש ומאודדד חזק) אז אחרי הבצפר הלכנו למעין מקום כזה עם הר של אדמה, ושלולית ענקית עם סמחטות, שתן, וחרא של עזים, הדלקנו את זה, כולם אומרים לברוח לאחור אז ילד אחד מהכיתה שלי שבא איתנו מסיבה לא ברורה, רץ לאחור בלי להסתכל פתאום והוא החליק לתוך הדבר הזה...אחד הדברים המצחיקים ביותר (: כל עז וילד השתין וחירבן שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי פירומן, כל היום חושב על איך ומה לפוצץ.

יום אחד הוא הביא טריאצטון (שזה חומר די רגיש ומאודדד חזק) אז אחרי הבצפר הלכנו למעין מקום כזה עם הר של אדמה, ושלולית ענקית עם סמחטות, שתן, וחרא של עזים, הדלקנו את זה, כולם אומרים לברוח לאחור אז ילד אחד מהכיתה שלי שבא איתנו מסיבה לא ברורה, רץ לאחור בלי להסתכל פתאום והוא החליק לתוך הדבר הזה...אחד הדברים המצחיקים ביותר (: כל עז וילד השתין וחירבן שם.

:screwy:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי פירומן באמת, הקיצר הוא ידע שהוא לא הולך להמשיך ללמוד יותר בבית ספר אז לטיול שנתי הוא החליט לקחת בנזין.

הקיצר מרוב שהתעסקו עם הבקבוק המורה קלט משהו לא בסדר (בקבוק קולהה עם נוזל שקוף) והמורה חשבה שזה אלכוהול, הקיצר היא אומרת לו, תביא לי את זה מיד, אז הוא אומר לה: לא מביא לך שום דבר. נהיה שם בלגאן הרכז בא בסוף הוא ויתר ונתן להם את הבקבוק, איך שהרכז הריח את התכולה הוא קיבל חום.

אהה ועוד סיפור מצחיק של פירומנים, היה תקופה שהיינו עושיפ להביור מדאורדורנט ומצית. כל השכבה חיכתה להרצאה בחוץ, בינתיים מהשיעמום התחילו לעשות להביור על הדשא, ראו שזה עובד, עברו לעץ דקל. תוך שניה כל העץ עולה בלהבות, האב בית רץ עם צינור וזה לא מגיע כי זה לא הצינור קצר, היה קומזיץ לא רע. כתבו על זה בעיתון אפילו (אוי הימים של החטיבה עם כל המשוגעים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח עם מדברים עלי (פרומון)

יום אחד החלטתי עוד בימים של היסודי שאם אני עוזב את בית ספר אז אני ישאיר ממני מזכרת

תפסתי נפץ שהכנתי מכול מיני דברים שמצאתי ודחפתי לכדור אלומניום קיצר שמתי את זה בשרותים הדלקתי ומה לעשות שאני כזה חכם

ושחכתי שמה לא מילאתי את הכדור (אלכוהל , אבקת יוד , דבק מגע , אבק שרפה מכדרורים , טיפקס , טרנפרטין , קצת לקה ) קיצר הדלקתי את זה ודפקתי ריצת עמוק מחוץ לשרותים בוום ענק אני מסתכל כאילו אני לא יודע מה קרה אני קולט ילד מכיתה א צורח אני פצוע אני פצוע יורד לי דם

אני מת תזמינו אמבולנס קיצר אני מסתכל עליו ונקרע מצחוק על הריפצה הדבר הזה פוצץ את הצינור שמביא מים לאסלה וכולו התמלא בשתן חרא נירות טואלט טמפונים ומה לא חחחח וגם כול הקירות שם חחחחחחחחחחחחחחחחחח LOL

ואפילו לא תפסו אותי :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו טוב משעמם לי, אני גם אשתתף

פאשלות מורים?

במעבדת פיזיקה שעשינו בנושא גלים השתמשנו במין "מכשיר" שכזה שבו יש מוט של כמה ס"מ ואחריו חצי קשת עם מספרים. אם שמים בצד של הקשת מקור או ומין שקופית מסויימת בקצה השני של המוט אפשר לראות ספקטרום על הקשת. המורה שלנו אמרה שאפשר בעזרת זה לבדוק מי עיוור צבעים, אז היא החליטה לבדוק את זה על ילד שידוע שהוא עיוור צבעים. היא שאלה אותו איזה מספרים על הקשת הוא רואה והוא ענה, אחר כך היא אמרה שאם משלימים את הקשת זה כמו מעגל ולכן המוט הוא רדיוס. אז המורה באה עם סרגל למדוד את זה ומכריזה " לשי יש 50 ס"מ " אז כל הכיתה נקרעת. המורה מבינה את מה שהיא אמרה ואומרית: "לא, זה רק הרדיוס" ואנשים מתחילים לצחוק עוד יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...