פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי - עמוד 20 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי

RayZ

Recommended Posts

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אז הנה שלי :)

בכיתה יב היה לי מן קטע לחבר שירי ראפ עמוסי קללות גידופים וחולירעעעעעע על מורים מסויימים... במהלך ההפסקה כולם ישבו על ספסל מולי ואני התחלתי לראפרפ איזה חמשיר עם המון קללות על המורה לפיסיקה... השם שלו הוזכר המון.. פתאום מצחוק היסטרי כולם שותקים ואני כזה ממשיך בטירוף שלי.. עד שאני שומע...

"נו כבר חיברת לזה מוסיקה?" אני מסתובב ונחשו מי היה שם ? נכון המורה.. אבל לא רק הוא.. גם המנהל... הכיטוב גם המנהל ככה התהליך לריתוק היה יותר זריז!:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח הזכיר לי פאשלה מכתה ח'

עשינו חזרות לטקס סיום או משהו לא זוכר קיצר ילדה מהכתה שלי הייתה בעצמה חזרות של משהו והמפיק (ילד מהכתה) העיר לה משהו אז היא כזה עושה לו

"זה בגלל הפוסט......" היא התכוונה למחנכת שבמקרה הייתה באולם

חחחחח פתאום כולם נהיו בשקט אחרי חמש שניות יצאתי והתפקעתי מצחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר זה שאם אני רואה שאני מגיע באיחור של 5 דקות לשיעור הראשון אז פשוט לא לבוא כל היום?

ממם רעיון טוב.... אם זה ככה אז אני אפסיק ללכת לתיכון פשוט!!

גם כן תיכון ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת לא ימאן לכמה אנשים בין הגילאים 12-18 יש כאלה שגיאות כתיב מטומטמות

זה בגלל שהם לא היו מספיק באינטרנט... ואני לא צוחק... זה גם סוג של קריאה.. בעיקרון זה 80% קריאה אינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lazy Boy

במצבך הנוכחי היית צריך ללכת לבית ספר  :-\

ונחזור לפדיחות:

לפני שנה הגעתי לבית ספר על הבוקר באיחור של כמה דקות עליתי למעלה לבניין ונכנסתי לכיתה שאני לומד בה מטמתיקה שהיא גם כיתה של כיתה אחרת.

בקיצור אני נכנס ומתיישב על הכיסא ומניח את הראש על השולחן ומנמנם פאתאום אני שומע צחוק אדיר אני מרים את הראש ואני רואה שכול הכיתה צוחקת עליי, ומה שמוזר זה שהם לא היו הילדים שאני לומד איתם מטמתיקה, אני מסתכל על המורה ורואה שזו לא המורה שלי למטמתיקה, עשיתי אחד ועוד אחד והבנתי שאין לי שיעור מטמתיקה ונכנסתי לכיתה שלא שלי ואז כול הדרך חזרה לכיתה התעצבנתי על זה שעליתי סתם במדרגות וכמובן ששבוע שלם ירדו עליי.

ועוד פדיחה עצבנית:

הייתי אצל חבר הוא פתח את הדלת של השירותים ופתאום קלטנו את סבתא שלו מחרבנת היא הייתה בהלם וגם אנחנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...