פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי - עמוד 18 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי

RayZ

Recommended Posts

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פדיחה של חבר:

היינו באילת אז הלכנו לעשות אבובים עכשיו זה לא בידיוק אבוב(בעצם זה לא אבוב) זה מין מזרון כזה ל 3 איש קיצר שוכבים על זה והסירה נוסעת מהר טילים עכשיו שהיא פונה מי שיושב בקצה תמיד תופס עם הידיים בתופסנים וכל שאר הגוף בחוץ אבל זה כואב אחושרמוטה אז אחרי קצת זמן אתה חייב לעזוב אז קרה שחבר שלי עזב והוא נפל עכשיו פיתאום אנחנו קולטים אותו שוחה לאנשהו מה הקטע נפל לו הבגד ים ובמזל הוא מצא אותם תארו לכם הוא היה צריך לחזור לחוף על הסירה חחחחחח

פדיחה שקראת לי לפני 4 שנים ישנתי עכשיו היה לי פיפי קמתי אני חצי מסטול קיצר אני הולך למטבח פותח תארוון שמתחת לכיור ובא להשתין לתוך הפח איזה  מזל פיתאום קלטתי את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המורה המפגרת שלי לגיאוגרפיה אומרת לי איזה שיעור שאני לא אבוא בשיעור הבא. אז אני שואל אותה למה. ומה היא עונה לי? טוב אז תבוא (!!!)

ובשיעור מתמטיקה המורה הרוסיה אומרת לנו (במבטא רוסי כבד) "עוד שתי כמה דקות יש לכם הפסקה". מאז אנחנו כל הזמן אומרים אחד לשני עוד שתי כמה דקות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יותר מתאים לתראד צחוקים שננעל אבל זה גם די פאדיחה

אז לפני שבוע בערך אני והחברים היינו בשעתיים חלון שיש לנו אז הלכנו לסופר הקרוב לקנות חלה וחומוס ולנגב....

קיצר אנחנו יושבים לנו בסתלבט של החיים באיזו חורשה קטנה ליד הכביש הפנימי של האוניברסיטה (הבית צפר בתוך אינברסיטה) ואז באו עוד שני חבריים

אז החלטנו להפגיז את הכביש באצטרובלים (תמיד יוצא לי אצטרבולים אבל זה לא קשור לסיפור) אז אני וחבר זורקים לכביש כדי לראות מה יקרה מתי שמכונית יכנסו בהם

ואז חבר אחר לוקח אצטרובל זורק ממש חזק ובמקרה אבל שם מכונית וזה פגע בה קיצר אנחנו נקרעים והמכונית ממשיכה בדרכה אחרי איזה 7 דקות בערך (די הרבה זמן) המכונית חוזרת יוצא משם איזה אחד נראה מה זה מסומם לוקח אצטרובל וזורק עלינו ומתחיל לצעוק "מי זה היה?? אני אפתח לו את הראש!!" ומתקרב לוקח אבל ופוגע ממש ליד חבר שלי שהוא 1.90 ושוקל לא מעט... קיצר בחור די ענקי (המסומם הזה בטח לא שם לב לגודל שלו)

הקטע הוא שאנחנו היינו כזה במין עליה שצריך לטפס אז הוא לא היה לידנו אלא 3 מטר בערך וממשיך לצעוק "מי זה היה מי זה היה" אז חבר שלי וגה עושה לי תביא את התיק שלי לפה אני לוקח את שלי ושלו ועושה "זה לא אנחנו מה אתה רוצה" ואז חבר שלנו (לא מהפורום) שנחשב להכי משוגע מכולנו קופץ (הוא היה במצב שכיבה) ועושה לו "בואנה תרגע אתה לא יודע עם מי אתה מתעסק!!" (היינו 7 איש שמותכם 4 ממש חזקים) קיצר אני כבר הגעתי ללמעלה של העליה וחבר אחר כבר התחיל לזוז מהאזור אז אני החלטתי שהם יסתדרו בלעדיי (זה באמת נכון....) אז אני גם הלכתי והצעקות התחילו

אחרי איזה רבע שעה הם חזרו לבית צפר קיצר לקח לנהג המשוגע הזה 7 דקות לחזור כי הוא קרא למאבטח של האוניברסיטה שתפס אחד מהחברים שלי ולקח לו את הכרטיס תלמיד......

אנחנו תיאמנו אחרי זה גרסאות שהוא זרק עלינו אבנים וזה הכל הוא התחיל... אבל לא היה שום מעורבות של הבית צפר או האבטחה

סתם סיפור מצחיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יותר מתאים לתראד צחוקים שננעל אבל זה גם די פאדיחה

אז לפני שבוע בערך אני והחברים היינו בשעתיים חלון שיש לנו אז הלכנו לסופר הקרוב לקנות חלה וחומוס ולנגב....

קיצר אנחנו יושבים לנו בסתלבט של החיים באיזו חורשה קטנה ליד הכביש הפנימי של האוניברסיטה (הבית צפר בתוך אינברסיטה) ואז באו עוד שני חבריים

הליאדה? :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שניה ביום כיפור

אני-רועי

יואב-חבר

בר-חבר

בן1-חבר

בן2-אח של בר בן 24

אבא של בר-מיקי

אמא של בר-שושי

דוד של בר (ממעלה שניה אני חושב)-יורם גאון

בן דוד של בר-בני גאון

אני, בן1 ובר ישנו אצל בר ויואב היה בחוץ כי הוא רק הגיע אז הוא רצה שנפתח לו את הדלת.

הוא הביתה של בר ובן2 ענה לו.

יואב: "הלו, זה בר?"

בן2: "לא, זה בן."

יואב: "בן(1) יא הומו, תביא לי את בר כבר יא אוכל בתחת תפסיק לשגע אותי!"

בן2: "עכשיו, אתה תנתק את הטלפון, תתקשר שוב, בר יענה ואני אנסה לשכוח את מה שקרה עכשיו."

יואב: "....."

טלפון:"טולק!"

יואב מתקשר לבר ובר עונה.

יואב: "אח שלך רוצה להרוג אותי, אתה לא יודע מה קרה!!"

בר: "נו מה."

יואב: "התקשרתי וקיללתי את אח שלך!!"

בר: "תברח הבייתה."

יואב: "אבל זה רחוק וקר! תפתח לי את השער אני אכנס בלי שהוא יראה אותי."

בר: "טוב."

טלפון: "טולק"

יואב נכנס הבייתה בריצה מטורפת, אני, בן1 ובר על המיטה שלו מתחת לשמיכה וליואב אין מקום.

יואב נכנס לחדר כמו מטורף, תופס שמיכת צמר (בינתיים אני,בר ובן1 מתLOLים).

לבן1 יש צחוק גבוה ממש, אז בן2 שמע אותו מלמעלה.

יואב התמקם על הריצפה ועשה כאילו הוא ישן.

אנחנו שומעים מישהו עולה במדרגות, הדלת נפתחת ובן2 נכנס בטירוף!

מסתכל עלינו ושואל: "מי היה זה שחתם לעצמו דין מוות?!"

אני, בן1 ובר שולפים אצבעות (מרוב פחד! זה אינסטינקט) רועדות על יואב.

בן2 קפץ עליו והכניס לו כאלה מקות זה היה פשוט מצחיק!!

תחשבו על הצירוף מקרים שהלך בטלפון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...