פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאדיחות ופאשלות - הת'רד הכללי

RayZ

Recommended Posts

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה בעסה ביום חמישי היה לי שיעור מדעי המחשב.

אנחנו בחדר מחשבים עושים איזו עבודה פתאום קופצת איזו הודעה שאיזה משועמם החליט לשלוח לכול המחשבים שבה היה רשום BLAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני כזה סתם בצחוק צועק מי זה הרוסי הבן זונה הזה ואני לא מבין למה חברים שלי לא צוחקים פתאום אני מסתובב ורואה את המורה שלי למדעי המחשב שהיא אם לא ניחשתם רוסיה :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי קרה פעם שרציתי להתקשר לאמא ואז בטעות התקשרתי לאמא של חבר שלי ואז אני עושה לה כזה "היי אמא מה נשמע " והיא עושה לי מי זה ?"

בפורים של יא התחפשתי לבחורה ולבשתי מין חצאתי כזאתי שזה כמו חתיכת בד וזה היה יום שישי וחברה שלי באה אליי וגם אמא כבר הייתה בבית ואני הייתי מחופש ובערב תיכננתי ללכת למסיבת תחפושות אז לא היה לי כוח להוריד את התחפושת וככה נשארתי כל היום , אז הקטע שישבתי עם חברה שלי בחדר והתעסקנו לנו ואז אמא שלי קרה לי , אז יצאתי והיא מדברת מדברת איתי ואז אומרת לי כזה " האוהל שלך עומד" אז אמרתי לה " אמא זה לא עומד זה ככה תמיד " אז היא צחקה עליי:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי קרה פעם שרציתי להתקשר לאמא ואז בטעות התקשרתי לאמא של חבר שלי ואז אני עושה לה כזה "היי אמא מה נשמע " והיא עושה לי מי זה ?"

בפורים של יא התחפשתי לבחורה ולבשתי מין חצאתי כזאתי שזה כמו חתיכת בד וזה היה יום שישי וחברה שלי באה אליי וגם אמא כבר הייתה בבית ואני הייתי מחופש ובערב תיכננתי ללכת למסיבת תחפושות אז לא היה לי כוח להוריד את התחפושת וככה נשארתי כל היום , אז הקטע שישבתי עם חברה שלי בחדר והתעסקנו לנו ואז אמא שלי קרה לי , אז יצאתי והיא מדברת מדברת איתי ואז אומרת לי כזה " האוהל שלך עומד" אז אמרתי לה " אמא זה לא עומד זה ככה תמיד " אז היא צחקה עליי:)

לא הבנתי את הקטע של ה"זה תמיד ככה" ...

ובקשר לילדים עם החללית - אני הייתי פותח תחלון וזורק עליהם ביצה או שקית מים ואז הם היו חושבים שהחיזרים רוצים להרוג אותם ולהשתלט על המשאבים של כדור הארץ :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פדיחה טרי טרי אני עכשיו בא לשאוב תחדר

אני כזה אומר אני ישאב תמיטה ואני יחזיק תשכמיה שלא תשאב עוד לא הספקתי לדבר אני מריח שרוף ושומע גררר

אני רואה חצי שמיכה בתוך השאוב סעמקקקק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...