משהו קצת שונה ... אזהרה : חומר קשה ובוטה לצפייה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו קצת שונה ... אזהרה : חומר קשה ובוטה לצפייה

1immortal

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

האתר עם דירוג הח*רבון הכי מצחיק, ומגעיל, רק לחשוב על זה ,מי מסכן כלכך בשביל לעשות כעלה שטויות, אגב הסרטונים בכלל לא מפחידים, הם רק גורמים לבן אדם לחשוב את הדברים אולי ,בצורה אחרת :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר עדיף את הסרטים האלו. כעקרון, ניתן להשתמש בכל סרט, רק שבשביל שהשינוי ייתבצע חייבת להיווצר תגובה שלילית של המטופל לסרט. כאשר אין תגובה שלילית רצונית/טבעית, יש צורך בחומרים חיצוניים - מכאן החומר שהזריקו לגיבור הספר/סרט שגרם לבחילות ותחושה כלכלית מגעילה עד טירוף. התחושה המלאכותית הינה נרכשת תוך כדי טיפול. מעתה ואילך כל סוג פעילות שנצפה בסרטים אלו יגרור את אותה התחושה בצורה טבעית, כמו ב"תפוז המכני".

בפסיכולוגיה זה נקרא פשוט "התניה קלאסית" (הניסוי של פבלוב, אם מישהו מכיר).

העיקרון הוא לבצע הקשר בין דבר כלשהו לדבר אחר ("גירוי מותנה").  

כמו למשל בתפוז המכני שקישרו בין המוזיקה הקלאסית ומראות הזוועה לבין התחושה הרעה.

בעיקרון אפשר לעשות את זה לגבי כמעט כל דבר.      

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא איזה שינויים פסיכולוגיים ...

לי לדוגמא , יש דחף מוזר לקחת גרזן קטן מחר לעבודה איתי ...

זה מאוד גורם לי לרצות לבקר מחר בזיגזאג... :|

הם מביעים חרדה ותסכול ... פלסטלינה מדממת אומרת , הנה , אני כאובה , כולי בסרטים , יורד לי דם , ואני לא מרגישה שאני הולכת למות , כי אני רק גוש פלסטלינה , אבל יורד לי דם ?! איך ?

וגם יש אחלה פאנץ' ליין - כל בובה - בא יומה . אני אישית נחרדתי מההתקן דמוי לווין עם המראה העגולה המסתובבת .

אני מקווה שלא התכוונת לזה ברצינות, כי אם כן אתה מוזמן לגשת לפסיכולוג שלי (שלא קיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...