משהו קצת שונה ... אזהרה : חומר קשה ובוטה לצפייה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו קצת שונה ... אזהרה : חומר קשה ובוטה לצפייה

1immortal

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

סרטונים מוזרים, ומה בדיוק הם אמורים להביעה לצופה?

הם מביעים חרדה ותסכול ... פלסטלינה מדממת אומרת , הנה , אני כאובה , כולי בסרטים , יורד לי דם , ואני לא מרגישה שאני הולכת למות , כי אני רק גוש פלסטלינה , אבל יורד לי דם ?! איך ?

וגם יש אחלה פאנץ' ליין - כל בובה - בא יומה . אני אישית נחרדתי מההתקן דמוי לווין עם המראה העגולה המסתובבת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין ....אם אני אראה את זה לבן דוד שלי בן החמש, אני חושבת שהוא יבין את המשמעות המפחידה של זה יותר טוב מכולנו...

:o

עריכה: וסרט אימה שבאמת אהבתי זה שתיקת הכבשים....טוב, איך לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמעניין אותי, מי המסכן שצילם את הח*א שלו, וכמה אנשים הם היו צריכים בשביל למלות כלכך הרבה עסלות.

אנשים תמחקו את היהסטוריה ,במחשב שלכם, כי ההרדיסק שלכם, יהרס מגועל. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו קרא את הספר  "התפוז המכאני"?.....

נדמה לי שזה הסוג של הסרטים שהראו לאבריינים ולאסירים

לצורך שינויים פסיכולוגים....

:2gunsfiring:

כבר עדיף את הסרטים האלו. כעקרון, ניתן להשתמש בכל סרט, רק שבשביל שהשינוי ייתבצע חייבת להיווצר תגובה שלילית של המטופל לסרט. כאשר אין תגובה שלילית רצונית/טבעית, יש צורך בחומרים חיצוניים - מכאן החומר שהזריקו לגיבור הספר/סרט שגרם לבחילות ותחושה כלכלית מגעילה עד טירוף. התחושה המלאכותית הינה נרכשת תוך כדי טיפול. מעתה ואילך כל סוג פעילות שנצפה בסרטים אלו יגרור את אותה התחושה בצורה טבעית, כמו ב"תפוז המכני".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השני מוזר in a weird and a bit funny way....

האווירה שם מזכירה את האוירה בסדרה "קרניבל" שהיתה ביספלוס, למי שראה...

(ד"א, סדרה מומלצת ביותר)

הראשון דבילי לחלוטין...

מזכיר קצת את האוירה של דום3 או קוויק או משהו...

הם מביעים חרדה ותסכול ... פלסטלינה מדממת אומרת , הנה , אני כאובה , כולי בסרטים , יורד לי דם , ואני לא מרגישה שאני הולכת למות , כי אני רק גוש פלסטלינה , אבל יורד לי דם ?! איך ?

LOLLL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...