כרטיסי מסך HIGE END מי יותר חזק NVIDIA או ATI - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסי מסך HIGE END מי יותר חזק NVIDIA או ATI

Bose

מי לדעתך מוציא כרטיסי מסך HIGE END יותר חזקים?  

910 הצבעות

1. 1. מי לדעתך מוציא כרטיסי מסך HIGE END יותר חזקים?

Recommended Posts

מה לגבי איכות תמונה לפי מה שהבנתי האיכות תמונה של כרטיסי ati יותר טובה מזה של אנוידיה זה נכון?

תלוי מתי...

עכשיו איכות התמונה זהה

בסדרת ה FX של איכות התמונה הייתה מזעזעת!

אבל ה 2D

ATI נחשבים יותר טובים למורות שלהיום זה כבר לא נכון.

אבל בעבר זה היה דיי ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSLI זה לא כוחמה גדולה לשים שתי כרטיסים מול 1 של ATI אני חושב אני רוצה לראות את הכרטיסים של ATI בפעולה עם טכנוליגיה דומה לSLI אני מדבל על ATI כי היא בעלת הכרטיס הכי חזק בשוק ולא משנה מה מכירו כי לא מדברים פה המחירים משתלמים לכרטיסים אני מדבר על הכרטיס הכי חזק בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSLI זה לא כוחמה גדולה לשים שתי כרטיסים מול 1 של ATI אני חושב אני רוצה לראות את הכרטיסים של ATI בפעולה עם טכנוליגיה דומה לSLI אני מדבל על ATI כי היא בעלת הכרטיס הכי חזק בשוק ולא משנה מה מכירו כי לא מדברים פה המחירים משתלמים לכרטיסים אני מדבר על הכרטיס הכי חזק בכלל.

למה אתה עונה בלי קשר?!

אמרו פה כבר 10 אנשים שהX850XTPE הוא הכרטיס הכי חזק כיום בשוק..

אז מה אתה מבלבל תשכל.

ולATI תהיה בקרוב דומה לSLI של , יקראו לה AMR וכרגע יש שמועות מפה עד אין סוף... נראה מה יצא בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMR זה לא SLI, בשונה מSLI הAMR הולך להתמך בצורה מלאה ע"י הAPI ומערכת ההפעלה, SLI בתצורתו הנוכחית מעולם לא יזכה לדבר דומה, כיוון שהבסיס של הטכנ' דורש מודעות לכרטיס אחד בלבד. AMR ייצא עם WGF2.0/1.0 ולונגהורן, כאשר הAPI יתמוך בצורה מלאה בUnifide/semi_unifide Shader , ומערכת ההפעלה תתמוך בעיבוד נתונים מקבילי ע"י שני כרטיסי מסך, או אפילו יותר. הבאגים בSLI, זה יותר מבאגים בדרייברים, SLI צריך לעבור מייקאובר מהבסיס, מתי שצריך SLI, אי אפשר לעבוד איתו בגלל מגבלות בסיסיות של הטכנ', אולי תוציא 15K 3Dmark03 אבל לא תוכל לשחק בFarCry תחת כן ממה שווה היה לקנות את שני האולטורות. תעשה את זה בסוף ותצא אם SLIFX או איזה שם מוזר אחר הבעיה היחידה היא שלא תאופשר תמיכה אחורנית בכרטיסי הSLI הנוכחיים. אבל אולי הם ימצאו בית חם עם הDualGFX של VIA, המערכת שלהם אמורה להיות תואמת יותר לAPIים של היום, אבל השאלה עד כמה הם יתמכו בתוכנה ובדרייברים, אם נצתרך לחכות 3 חודשים עד שהם ישכתבו של שיצאו, המערכת הזאת תיהיה שווה לתחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...