עזרה ברכישת רמקולים 5.1 עם תקציב דיי דל.. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ברכישת רמקולים 5.1 עם תקציב דיי דל..

HumanFly

Recommended Posts

הבנתי את הרעיון, מה עדיף את הלוג'יטק Z או ה X 5.1 ?

והשאלה שאני שואל שוב האם הכבלים שבאים איתם ארוכים מספיק בשביל למקם אותם בחדר גדול או שזה ממש מטרים בודדים..וממש מוגבל...

אני מדבר על גודל חדר סטנדרתי... אני פשוט רוצה לתלות אותם על הקיר בצורת SERROUND

והאם את ה 530X שבא עם סטנדים מובנים כאלו, יש אפשרות לתלות  על הקיר ? או שחייב להעמיד אותו עם הסטנדים? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם איתך כסף ... שזו המערכת הכי טובה שתמצא בתמורה למחיר כזה....:

http://www.sakaldutyfree.co.il/Index.asp?ArticleID=167&CategoryID=76&Page=1

אתה בספק? מפחד בגלל שזה "לא מותג"?... גם אני הייתי שם..... אבל באתי לסקאל אלקטריק בראש פתוח... ואחרי שיר אחד חטפתי לעצמי מערכת כזאת.... לא יעזור מה אחרים יגידו כי הם ירדו על המערכת הזו.... אבל רק שתזכור שלהם אין אותה ולי יש.... הם לא שמעו אותה בפעולה מחייהם ... ואני כן [אני אודיופיל...]....

אלה פשוט יהיו ילדים קטנים שאם זה לא לוג'יטק או קריאטיב אז הם יגידו שזה לא שווה....

אל תוותר! לך על 5.1 ועזוב 2.1! זה ממש פאסה!... 5.1 פשוט ישנה את כל חווית המחשוב שלך... מכל הבחינות! ואתה יכול להרשות לעצמך 500 שקל למערכת כזו.... אם אתה במרכז - לך לדן דיזיין מול קניון איילון לבדוק ת'מערכת בסקאל אלקטריק..

בהצלחה... :xyxthumbs:

ונ.ב-מנסיון!!!!! אל תתקרב למערכת שהבנאדם [הדפוק] הראשון כתב לך! זאת של קריאטיב! היא פשוט צעצוע! בלי שום עוצמה ופשוט זוועה! אני בטוח ב-100% שהוא לא האזין לה אפילו ופשוט הלך על זה כי זה קריאטיב! נוראי! תפסיקו להתנהג כמו לוזרים ולהמליץ על דברים שלא ניסיתם אותם בחייכם! יא אפסים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם איתך כסף ... שזו המערכת הכי טובה שתמצא בתמורה למחיר כזה....:

http://www.sakaldutyfree.co.il/Index.asp?ArticleID=167&CategoryID=76&Page=1

אתה בספק? מפחד בגלל שזה "לא מותג"?... גם אני הייתי שם..... אבל באתי לסקאל אלקטריק בראש פתוח... ואחרי שיר אחד חטפתי לעצמי מערכת כזאת.... לא יעזור מה אחרים יגידו כי הם ירדו על המערכת הזו.... אבל רק שתזכור שלהם אין אותה ולי יש.... הם לא שמעו אותה בפעולה מחייהם ... ואני כן [אני אודיופיל...]....

אלה פשוט יהיו ילדים קטנים שאם זה לא לוג'יטק או קריאטיב אז הם יגידו שזה לא שווה....

אל תוותר! לך על 5.1 ועזוב 2.1! זה ממש פאסה!... 5.1 פשוט ישנה את כל חווית המחשוב שלך... מכל הבחינות! ואתה יכול להרשות לעצמך 500 שקל למערכת כזו.... אם אתה במרכז - לך לדן דיזיין מול קניון איילון לבדוק ת'מערכת בסקאל אלקטריק..

בהצלחה... :xyxthumbs:

ונ.ב-מנסיון!!!!! אל תתקרב למערכת שהבנאדם [הדפוק] הראשון כתב לך! זאת של קריאטיב! היא פשוט צעצוע! בלי שום עוצמה ופשוט זוועה! אני בטוח ב-100% שהוא לא האזין לה אפילו ופשוט הלך על זה כי זה קריאטיב! נוראי! תפסיקו להתנהג כמו לוזרים ולהמליץ על דברים שלא ניסיתם אותם בחייכם! יא אפסים!

אתה קורא לעצמך אודיופיל וקונה

VIVANCO ? :)

לפי איך שאני מכיר אודיופילים על מערכות הם בחיים לא יחסכו

אז אתה אודיופיל כמו שאני זאופיל

:lol:

זה כמו מישהו שיגיד שהוא ויש לו איזה voodoo2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם ידוע שכל האודיופילים את הרכישות שלהם בסקאל,

השרות האמינות והידע של המוכרים ללא תחרות בתחום,

ולדוגמא :

"עזוב אותך אחי לאח שלי גם קניתי כזה...הבאסים חבל על הזמן"

"נו מתיישב לך טוב הצבע של הרמקול?"

ועוד פנני ידע לרוב

טוב כמובן שזה לא רק הם כל ה טרקלין,בסט ביי,מחסני חשמל וכו...אותו דבר

שומר אוזנו ירחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני מזלזל ב GENIUS אבל מקום ראשון מול איזה תחרות, ותביא בבקשה לינקים...

אין לי לינקים כי זה ממגזין מחשבים, אבל במבחן השתתפו:

Creative inspire P5800

Creative inspire T5400

Logitech Z5300

JetBalance JB-641

Jazz J9929B

Jazz J9938B

Jazz J-9928

Jazz J9931

Defender Hollywood SPK D5.1

Sven Audio HA-430T

A4Tech S-570

A4Tech S-550

הטסט הוא ל-low budget מערכות ונערך לפני 3 חודשים בערך...

הרבה זבל, אני מסכים אבל זה מה יש...

5.1 סביר בכסף קטן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמובן שזה היה צפוי....כל אלה שזילזלו בעצתי..... GUYS 6471 ו- HAPPY END....

אז GUYS... מה קשור לשירות ולמוכרים של סקאל?!?! נראה לך שאני מתייעץ איתם בכלל???....שאני שואל את דעתם!? אדיוטים יותר מהם לא תמצא!.... אני נכנס לחנות ובודק ת'סחורה וזהו..... אם כבר מי שהתפדח פה זה אתה - שממש ספרת את העצות שלהם!... למה אתה שואל אותם לדעתם? אתה שיכור? אז קיצור אין קשר בין מחט לתחת פה..

HAPPY END.... אז שתדע שיש גם אודיופילים שיש להם תקציב נמוך.... אז אם אתה מנגב ת'תחת עם דולרים... לך תקנה GIGAWORKS של קריאטיב או משהו...

אבל לבנאדם שאין לו הרבה כסף... ושבדק את כל האופציות האפשריות בארץ לרכישת 5.1 בתקציב הנמוך הזה- הגעתי למסקנה שאלה הרמקולים המתאימים!...

אם תרצה ...אל תסכים איתי.... אבל שנינו יודעים שגם אתה וגם GUYS 6471 - שניכם לא שמעתם ל VIVANCO הזה בפעולה... וששניכם מדברים מחוסר נסיון ומדעות קדומות! אני ציפיתי לזה! אלו תגובות של ילדים בני 12..... אני גם לא הייתי מוכן לירוק לכיוון של VIVANCO אבל אחרי שמיעתם... פשוט התמכרתי....והגעתי למסקנה שלא חייבים תמיד ללכת על מותג!...

קיצור... לכו לחפש...

ותפסיקו לבקר אנשים לפני שאתם בעצמיכם בדקתם את המוצר....!!! זו תכונה של ילדים קטנים!.... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם היית לפחות 50 אחוז אודיופיל היית הולך על ATP3

או איזה זוג רמקולים ברמה שלהם .

אבל איזה אודיופיל אפילו עם תקציב נמוך קונה vivanco

והאמת יש לי כבר 4 שנים ואני עכשיו בתהליכים לקניית חדשים

(ותקציב נמוך של עד 600 שקל )

אבל על vivanco אני בטוח לא ילך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אל תלך על VIVANCO...... ילד קטן וחסר אמונה שכמוך....

אני לא עובד ב VIVANCO ולא אכפת לי מה תקנה....

רק שתדע שזה לא בריא [בכלל בחיים] לפסול דברים לפני שמנסים אותם....

אבל כנראה אתה בן 14 או משהו... אז תלמד כשתגדל... לא נורא....

נ.ב-1-מה קשור ATP יא כסיל?????!??!..... אני רוצה 5.1!... ואתה גם רוצה לפשוט לי את הרגל?

תשים לב שאתה מגיב תגובות שלא קשורות לחיים בכלל! ושוב! יא עוואר! עוד לא ניסית את ה VIVANCO אז תפסיק להשמיץ אותם! זה פשוט בלתי אפשרי במעמדך!

נ.ב-2-באיזו כתה נשארת?.... "עם" כותבים ב- "א"...=אם!... "ילך" בשפתך הזכה כותבים אלך! ב-"א".... אז במקום להטיף לכולם על שלא ניסית... אנא חזור לספסל הלימודים...כי זה יותר חשוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

adidas8 לא קצת לקחת ללב  :screwy:

לא VIVANCO ולא נעליים,בסכום הזה הייתי רוכש את הX530 של , הנה ביקורת על הרמקולים:

http://www.neoseeker.com/Articles/Hardware/Reviews/x530/5.html

הרמקולים נבדקו על , על משחקים (ביניהם דום3) והנה המסקנה:

Coming in with an MSRP of $79.99 the X-530 seems to be a great value for those that need good 5.1 performance and a sleek design without a $200+ pricetag attached. The X-530's are perfectly suited for general applications be it movies, music or games. After what seemed to be an endless beating to the system we are able to award the X-530's an 8.7/10, the system truely does take value listening up a notch

.

נ.ב. - 1  adidas8 אם אתה מומחה לשפה העברית וכל כך אוהב להביע את הידע שלך, הייתי רוצה לדעת מה זה עוואר?

עריכה:

שוב לגבי הלוגטיק X530 האם אפשר לתלות אותם על הקיר

כן http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/US/EN,CRID=2177,CONTENTID=9067

Satellite speaker stands rotate for easy wall mounting

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ADDIAS 8 יקירי :)

מה נשמע קודם כל בלי כעס,

אני לא מחשיב את עצמי אודיופיל

אבל מה לעשות 12 או 14 אני לא יהיה כבר יותר בחיים שלי

ולמרות שאני לא מחשיב את עצמי אודיופיל (כי כציוד שלי לא מדיע לרמה)

הרמקולים שיש לי עולים מעל 20K והם הדבר היחיד שהיה לי תקציב בשבילו

ובאמת אין לי בעיה לדבר איתך אודיופילית :nixweiss:

אבל תאמין לי שאני לא צריך את העיצות של סקאל ואני אפילו לא נכנס לשם

כי אין להם ציוד טוב נקודה

אין להם נגני CD לא מגבר לא PRE

נגן ה CD שיש לי עולה יותר מכל ה שיש להם בחנות ביחד

ןתאמין או לא הוא רק מנגן CD (איזה בזבוז אה ;))

אז בבקשה אין לי משהו אישי נגדך אני אפילו די בטוח שאני יותר מבוגר ממך לא שזה אומר משהו

כי גיל זה לא ממש מדד למשהו...

בשביל להקרא אודיופיל צריך משהו מעבר לרצון טוב,

י אבל שוב אפילו המערכת מעל הממוצא שלי לא מכניסה אותי לקטגוריה של אודיופיל.

אין לי בעיה להיכנס איתך לדיון פילוסופי בנושא והכל ברוח טובה באמת בלי עצבים

יש אחלה פורומים בנושא תתסכל בתפוז או באתר אזניים...בו תהיה חלק מאיתנו

רק בלי עצבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הפכתם את התרד הזה לריבים ?

עדיין לא ענו על השאלה שלי !!! האם ל X530 אפשר לתלות על הקיר ? כי הם באים עם סטנדים מבונים האם אפשר לתלות אותם למרות זאת ?

ומה לגבי אורכי הכבלים שלהם ? מדובר במטר בודד או במספר מטרים שמפאשרים לפזר אותם חופשי בחדר ??

בבקשה לענות לי לא לריב חברה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הפכתם את התרד הזה לריבים ?

עדיין לא ענו על השאלה שלי !!! האם ל X530 אפשר לתלות על הקיר ? כי הם באים עם סטנדים מבונים האם אפשר לתלות אותם למרות זאת ?

ומה לגבי אורכי הכבלים שלהם ? מדובר במטר בודד או במספר מטרים שמפאשרים לפזר אותם חופשי בחדר ??

בבקשה לענות לי לא לריב חברה :yelclap:

תלמד לקרוא, כתבו 2 הודעות מלפניך שאפשר לתלות אותם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...