קניתי זכרונות היום 512X2 A-TATA ... - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי זכרונות היום 512X2 A-TATA ...

omerha

Recommended Posts

זה לא נכון יש לנו אותו מחשב חוץ מהכרטיס מסך וגם ב 2.7 הם עובדים יציב לחלוטין

ושוב השאלה : אבל אני לא מבין תקטע של התיזמונים . בבנצ'ים שעשיתי בתיזמוני סטוק 3-4-4-8 הבנצ'ים יותר טובים מ 2.5
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דיי כבר סטינגר! מישהו שאל פה על TCCC? מישהו רצה לדעת כמה הם עושים?

ניחה עם אלה היו זיכרונות חדשים שעוד אף פעם לא ראו תוצאות שלהם.. אבל כל תראד שני על זיכרונות אני רואה הודעה שלך ולכמה הזיכרונות שלך יכולים להגיע!

דיי כבר נמאס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי ואור , אני ממש לא דוחף אותם לכל חור , ופשוט הצלחתי היום(כן , רק היום , אחרי הניקוי של המחשב וכל הטיפול שעשיתי לו אתמול) , להביא את הזיכרונות ביחסים ל550MHZ על 11-3-3-3 , לפני הטיפול הם לא עשו יותר מ520....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל השיפור הגדול בא בעכבות ביטול ה PAGING FILE של ה ואין יותר וירטואלי . ופשוט הכל עובד יותר מהר על טהור ולא על וירטואלי

PF זה אחד הדברים היותר מעצבנים שיש בווינדוז.... אני מחכה ליום שאני אקנה עוד סטיק של 512 כדי שאני אוכל לבטל את זה לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PF זה אחד  הדברים היותר מעצבנים שיש בווינדוז.... אני מחכה ליום שאני אקנה עוד סטיק של 512 כדי שאני אוכל לבטל את זה לגמרי...

אולי מה שאתה לא מבין, מעצבן אותך.

PF בא כדי לפנות לך בשביל דברים באמת חשובים, כמו System Caching. דברים שנמצאים שם הם לא בשימוש. עובדה שאפשר לעבוד עם PF בגודל פי 1.5 מהזיכרון הפיסי (שהוא, לדוגמא ג'יגה) ועדיין שהמחשב לא יגש לדיסק אלא אם כן הוא צריך משהו חדש.

ועוד משהו, לפני שאתם רושמים תזמונים לזיכרון, תבררו איזה באיזה צ'יפים הוא משתמש, אחרת זה לא מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...