מחפש משחק שיגרום לי לשבת מולו מעל חצי שעה. - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש משחק שיגרום לי לשבת מולו מעל חצי שעה.

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Chaser בהחלט משובח... אני נהנתי מה SHOOTA הזה. :yelclap:

אני יכול לומר שהמשחקים כיום (המשחקים מאז 2000), מלהיבים בדקות המשחק הראשונות, לאחר מכן ההייפ מהם יורד במיידית, בחלק זה נכון יותר, בחלק פחות... אבל זה מורגש. או שאולי זה בגלל שאני הזדקנתי... לא יודע, נראה שהם פשוט איבדו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי חצי...

רוב המשחק הוא כמו Heroes ושיש קרב זה הופך להיות כמו Generals

כמו GENERALS? לא מדויק- לא קיים היום משחק שניתן להשוות מבחינת הקרבות לTOTAL WAR... (אפילו בכל הביקורות של LOTR BATTLE FOR MIDDLE EARTH) מתחילים במשפט שאומר "למרות שהבטיחו לנו כמויות מטורפות של יחידות על המפה- אל תצפו לאותן כמויות כמו במשחק מסוים אחר שקיים את מה שהבטיח...."

אפילו GAMER.CO.IL מביא: (ציטוט) "אם The Battle for Middle-earth היה יוצא לאור לפני שנה התלונה הזו לא הייתה נשמעת (לגביי סדר גודל של צבאות), היינו מבינים שמגבלות טכנולוגיות מנעו מהמפתחים להמחיש קרבות שכאלו, אבל המנוע של 'רומא' כבר הוכיח לנו שהכול אפשרי. אם המפתחים היו חייבים להעתיק סגנון משחק ממשחקי אסטרטגיה אחרים, חבל שלא למדו דווקא מסדרת Total War. "

לגביי תורות לא תורות- הוא מתחלק ל2 כמו שנאמר- על המפה זה תורות (מאוד מאוד מזכיר את HEROES רק כמובן בלי יחידות פנטזיה) , וכשצריך להלחם (כשבHEROES היית רואה יחידה שכתוב עליה 500 פרשים) אז ההבדל הוא שכאן אתה תראה 500 פרשים וכאן זה כבר לא בתורות אלא בREAL TIME ) - כשאמרתי שהוא ממכר כמו HEROES התכוונתי שהוא מאוד דומה לHEORES מבחינת כל מהלך המשחק (חוץ מהקטע שהקרבות בREAL TIME)

יש לו 2 חסרונות- 1) לא לכולם יש עצבים למשחק שמקיף כל כך הרבה תחומים

2) כשיש לך 3 צבאות על מפת הקרב כשלכל יש 2000 חיילים (6000 חיילים על המפה...) - וכל חייל הוא מודל תלת מימדי לא רע בכלל... אז בהתאם גם העומס על המחשב :) המצב עוד יותר כבד כשאתה נלחם בתוך עיר (כשהיא בגודל אמיתי- בניין הוא בנין ולא בגודל היחידות...)

למה אני כותב לך את זה כשאמרת שאסטרטגיה לא ממש מושך אותך? - זה לא עוד משחק אסטרטגיה... אתה צריך לראות את הקרבות במשחק- זה משהו מטורף לגמרי - צריך לראות (ולשמוע עם סאב וופר) את גדודי הפרשים שלך נכנסים בגדוד חי"ר ומעיפים את כולם קיבינימט- תאמין לי שאפילו אם תשנא משחקי אסטרטגיה אתה תרצה לראות את זה שוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מצוין. גם NeverWinter Nights.

מישהו מכיר עוד משחקים טובים בסגנון?

NEVERWINTER משחק מעולה

אותו סגנון גם הDUNGEON SIEGE רק אני פחות אהבתי אותו...

בקשר לאותו סגנון של SWKOTOR , אז שוב VAMPIRE BLOODLINES THE MASQURADE- גם תלת מימדי- משחק תפקידים, העלילה כמובן שונה לגמרי , והקרבות לא בתורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Chronicles of Riddick - Escape From Butcher Bay

אחד המשחקים היותר יפים שראיתי.. החזיק אותי יותר מחצי שעה זה בטוח

משחקיות מדהימה ועלילה מטורפת שסוחפת אותך משהו לפנים...

מה גם שהוא עובד על המנוע הגרפי של hl2 שזה בכללללל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב התקנתי את הHL2, משחק עצבני ביותר, העניין הוא שהמפרט שלי לא סוחב אותו ב 1280X1024 (שזאת הרזולוציה הטבעית של מסכי TFT-LCD).

עוד משחק חביב לחלוטין חבר שלי "קנה" לי, זה ה Advanced Battlegrounds, גם הוא מומלץ למי שאוהב את הסגנון הצבאי.

עוד דבר, החלטתי מרוב שיעמום לחזור לאנדרגראונד2, הבעיה היא שרואים ריבועים על הרצפה, יש איזה פאץ שמתקן את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Chronicles of Riddick - Escape From Butcher Bay

אחד המשחקים היותר יפים שראיתי.. החזיק אותי יותר מחצי שעה זה בטוח

משחקיות מדהימה ועלילה מטורפת שסוחפת אותך משהו לפנים...

מה גם שהוא עובד על המנוע הגרפי של hl2 שזה בכללללל

צודק זה משחק מעולה!

סיימתי אותו ולקח לי הרבה יותר מחצי שעה..

לקח לי בערך יומים וזה משחק מאד כיף ומושקע עם עלילה מאד מורכבת וטובה.

אני גם ממליץ על המשחק הזה חייב לעבור קצת את ההתחלה עד שמתחיל הכיף האמיתי.

אבל קצת שנאתי את הקטע הזה שיש מפלצות בחושך הקטע הזה היה בהתחלה וממש שנאתי אותו :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...