פשוט ענק! אחד האנשים היותר שרוטים שהאזנתי להם... - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פשוט ענק! אחד האנשים היותר שרוטים שהאזנתי להם...

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב לפחות משהו הוא השיג בשיחה הזאת...הוא מפורסם יותר נכון הטימטום שלו מפורסם "אני רוצה בחורה כמו עופרה חזה" פחחחחחח מתה מאידס ודומה לפרוייקט המחשפה מבלר.. אני יודע למה הוא לא עונה כי הרוסים כבר קברו אותו מזמן...זאת שיחת ז"ל.. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני סנילי...

אבל מאיפה כל העולם יודע את השם שלי?! ומצטער על הגזענות המוגזמת.. אבל כמו שנאמר על ידי רוקי לא חסרים כאלה אנשים (היית פעם במסיבה של 3DV?)

דבר ראשון מאיפה העולם יודע ת'שם שלך? מהחתימה שהיה כתוב בה את השם שלך... :Pדבר שני....לא הייתי בשום מסיבה של 3DV...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יו קרעתם אותי

יש לי כיתה מלאה בכאלה

לי היה בצ'פר שלם (רק לשם דוגמה ...פעם אחד מהם היסתכל על התיקרה ואמר איזה יום מעונן הולך לרדת גשם :screwy: אל תשאלו :kopfpatsch:)

שכחת פרט קטן

"ירדת על רוסים, יש דאגות"

יש בזה משהו ;D אני מכיר כמה רוסים שהבילוי שלהם הוא אשקרה לשתות וודקה ואז ללכת מכות :bash:

(אין לי שום דבר נגד רוסים....הם היבאו משהו טוב את הוודקה!)

שחכת שזה יבוא ענקי של בלונדיניות ! :xyxthumbs: מאז המתנדבות השוודיות בקיבוצים לא היה דבר כזה

בתור רחובותי אני מכיר מלא שטויות על תימניים אבל אם אני יתחיל יסגרו ישר את התרד :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הבן אדם כ"כ מטומטםםם!!!!!

"איך אתה רוצה שתראה הבחורה שלך?"

חחחחחחחחחח

"שתהיה ישרה"

חחחחחחחחחח זה הרג אותי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

שתהיה תימניה אבל לא מנה מאיזה עדה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה אידיוטטטטטט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMFGGGGGGGGGGGG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rofl.gif

השני חזק לא פחות, איזה בנאדם איטי!

מזכיר לי את הסרט של אבי ביטר, על עטיפת הקסטה רשום "זה סיפור על בחורה צפונית" ואז בסוגריים מצויין - "מצפון תל-אביב".

בסרט נאמרים עוד קצת משפטי חוכמה כמו "אצלינו, אפילו לכבוד יש כבוד" "בחורה היא כמו מוסך" ועוד... מומלץ!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...