Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 92 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

תודה רבה לכל מי שניסה לעזור. פניתי אל וגיליתי שהבעיה הזאת מתרחשת במערכות הפעלה של 64-ביט.

הייתי צריך בסה"כ להוסיף את הפקודה "32bit-" בlaunch options והכל הסתדר.(אומנם אני צריך להתחיל מההתחלה את המשחק)

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 1 חודש מאוחר יותר...

לפני שאתחיל בשאלה שלי, רק אציין כי יש לי גם מעבד 64 [ה-I7], ומשום מה בווינדוס7 זמני הטעינה ארוכיייייייים! :-\

אוקיי, ולשאלה שלי:

במחשב הקודם שלי, היה לי RADEON 1950 PRO, ואני די משוכנע שבשלבים שבהם נלחמתי בנמלים הגדולות הללו- ה-ANTLIONS...אז הן היו מבריקות כאלו.. כאילו היה עליהן איזה SHADER יפה, שהבריק בהשתקפות עם הסביבה.

עכשיו יש לי NVIDIA GTX260...והכל נראה מדהים! חלק וחד יותר...א-ב-ל, אני לא רואה את ה SHADER הזה על הנמלים.

אז אני מנסה להבין, האם דמיינתי שהיה כזה דבר עליהן? או שאני צודק, ושאולי ישנה בעיה [או שככה זה פשוט? כאילו ATI תומכים יותר ב-HL2 מאשר NVIDIA? ]. כל ההגדרות על המקסימום!

אני מתכוון לחיות הללו:

http://www.wurb.com/stack/wp-content/uploads/2008/04/hl2-bugs.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נצא מנקודת הנחה שאין באג בדרייבר (תוודא שיש לך את העדכני ביותר!), אין בעיה בכרטיס ואין הגדרות בדרייבר/משחק שאחראיות על זה

אז כן זה רוב הסיכויים הדמיון שלך

בעיקרון המנוע SOURCE כן מתאים יותר לRADEON אבל זה היה רק מבחינת ביצועים

ALSO כל הדיונים על איכות תמונה עדיפה לראדאונים כבר לא תקפה בדורות האלה (היו מקרים הזויים של אפקטים שבכלל לא הוצגו למשל בsupreme commander)

עריכה- הסתכלתי על התמונות וזה יותר נראה שיש איזו בעיה בטקסטורות... תבדוק את הקבצי משחק דרך ואני מחפש עכשיו את הפקודה שמנקה את הCACHE של הטקסטורות ויוצרת מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם תפעיל AA זה נראה נורא...

חבר'ה! תודה על התגובות אבל רק רציתי לציין שהתמונה היא מהאינטרנט... ;D לא אני צילמתי את זה. [רציתי רק לוודא שאנשים יבינו לאילו חיות התכוונתי].

אין מישהו שיכול להפעיל ת'שלב הזה ולראות אם הוא רואה ת'השתקפות הזו?

זה נראה ממש כמו כאילו כביש רטוב אחרי גשם..כל התצורה שלהם נראית מעין פלסטיק משתקף כזה...מי שיראה את זה יבין למה אני מתכוון :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתחיל בשאלה שלי, רק אציין כי יש לי גם מעבד 64 [ה-I7], ומשום מה בווינדוס7 זמני הטעינה ארוכיייייייים! :-\

תשנה את התאימות של המשחק ל- - זה יטפל בעניין הטעינות הארוכות. זה עבד אצל חבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חושב שבשאלות כאלה אתה אמור לתת תמונה מהמחשב שלך?

===============

תשנה את התאימות של המשחק ל-Windows XP- זה יטפל בעניין הטעינות הארוכות. זה עבד אצל חבר.

1.לא..אני לא חושב שבמקרה הזה אני צריך לתת תמונה מהמחשב שלי, כי...התמונה שסיפקתי מראה בדיוק איך זה נראה במחשב שלי [בקטע של החוסר השתקפות].

2.איך משנים ת'תאימות של HL2 ל XP!?

הרי הכל רץ דרך .... אני לא יכול לעשות קליק ימני על המשחק ולטעון אותו כ XP כמו ב ...

אגב.זה גם גורם לי לחשוב בכלל אם כל שאר המשחקים שלי מזהים שאני משתמש ב- 64 ביט בצורה אוטומטית? או שאני צריך "לומר" להם?

כמו לדוגמא ב CRYSIS...גיליתי שיש קובץ הפעלה רגיל CRYSIS.EXE ויש קובץ הפעלה ל-64 ביט CRYSIS-64.EXE

עכשיו אני מנסה לחשוב אם יש קבצי הפעלה כפולים גם ל GTA4...ל-CALL OF DUTY4-5....ל ORANGE BOX וכדומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...