Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 89 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

אני תקוע בשלב בהרובה כוח משיכה הופך לכחול.

בתמונה למטה תתאר בביתר פירוט איפה אני תקועה.

מה אני אמור לעשות?

זה אחרי שהורדתי את הרובוט עם השלוש רגלים, יש בצד מין גנרטור ואני לא יכול להפסיק את הפעולה שלו בשביל לפתוח את המגינים.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה אמור למשוך את הכדורים האלה מהגנרטור , ולירות אותם למגן, וזה יפתח לך....כמעט בטוח

יש לי גם שאלה, בHL2:DM יש דרך להחליף קבוצה. כשאני נמצא בתוך סרבר אמור להיות דרך שאני מחליף קבוצה בלי לצאת מהסרבר ולשנות מודל, משהו יודע איך?

ובגלל שיש כל כך הרבה מצבים מצחיקים שמשהו נהרג, אז החלטתי לשים תמונה נחמדה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב גיליתי את זה רק עכשיו. עד עכשיו כל פעם ששיחקתי ברשת ורציתי להחליף צד, הייתי מתנתק משנה מודל ואז מתחבר חזרה. מה שצריך לעשות זה פשוט להכנס לאופציות ולשנות מודל, בתוך הסרבר, והוא פשוט משנה לך את הקבוצה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמור למשוך את הכדורים האלה מהגנרטור , ולירות אותם למגן, וזה יפתח לך....כמעט בטוח

יש לי גם שאלה, בHL2:DM יש דרך להחליף קבוצה. כשאני נמצא בתוך סרבר אמור להיות דרך שאני מחליף קבוצה בלי לצאת מהסרבר ולשנות מודל, משהו יודע איך?

ובגלל שיש כל כך הרבה מצבים מצחיקים שמשהו נהרג, אז החלטתי לשים תמונה נחמדה:

כולם ניסית לירות מאות כדורים ושום דבר לא קרה, משיהו יכול להיותר יותר ספציפי, מה אני צריך לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב גיליתי את זה רק עכשיו. עד עכשיו כל פעם ששיחקתי ברשת ורציתי להחליף צד, הייתי מתנתק משנה מודל ואז מתחבר חזרה. מה שצריך לעשות זה פשוט להכנס לאופציות ולשנות מודל, בתוך הסרבר, והוא פשוט משנה לך את הקבוצה....

זה מה שאמרתי.....

אני לא אמרתי שאתה צריך להתנתק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה את זה יותר פשוט(לאיטי שכמוני), אני עם המכשיר תופס את הכדור ואני מול הדבר הזה שהיו בו מיקודם כדורים.

מה אני אמור לעשות לירות אותו על משהו?

כי ניסיתי כבר לירות אלפי כשורים לכל הכיוונים, וכלום לא עזר, ניסיתים גם להחזיר את הכדורים ולירות עליהם.

הנה תמונה להמחשה:

נ.ב

כל המשחק עבר לי חלק בלי לשבור את הראש, ורק השטות הזאת תוקעת כבר כמה זמן, ואני בטוח שהפיתרון פשוט בטירוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

התחלתי לשחק לא מזמן ויש לי בעיה...:

כשמתחילים לשחק, אחרי שאני פוגש את המתחזה והוא "מחביא" אותי במחסן.

הצלחצי לצאת מהחלו,ן והגעתי לאולם גדול עם כמה חייזרים ששומרים שם. מה אני עושה משם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...