צורב שורף - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורב שורף

guyyug

Recommended Posts

ניקיתי את העדשה עם דיסק ניקוי הוא צרב 2 דיסקים ושרף את ההשלישי אז אני לא יודע מה איתו עכשו (הוא היה שורף דיסקים בכיף גם לפני הבלגן ) אבל אני מסכים שהוא חר$ צורב לא אמין בכלל והבקר שלו לא מזוהה אוטמטית עי או כל גירסה אחרת הבקר נקנה במבצע של היבואן בכל הארץ מכרו את הצורב עם הבקר הזה אם הוא ילך סופית בטוח שלא אקנה ימהה שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה את מה שהצעתי עם השמן......

בדר"כ זה עובד מעולה

השמן אוליי יעבוד מצויין אבל מה יעשה משהוא שלא רוצה להסתכן ולפתוח את הצורב??????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הימאהה שלי עובד מצויין כבר שנה וחצי.

הוא שבק חיים לפני איזה חודש (לא זיהה שום דיסק, הכל נחשב כ"אין דיסק") אבל דיסק ניקוי ב10 שקל פתר את הבעייה והצורב עובד מצויין ולא "שורף" אף דיסק... רק שיש עומס על המחשב אבל זו בעייה בניהול הזיכרון שלי שהמחשב לא עומד בקצב של הצורב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שתשתמש בשמן של המכונות שמישתמשים במספרות

של המכונות האלה

אני שמתי אותו והוא והוא הרבה יותר טוב מסתם גריז שקיבלתי מרופא שניים זה ששמים במקדחה שיש אצל הרופא

בכל מקרה השמן של המכונה של הספר הרבה יותר מימי ולכן נכנס לכל החורים הצורה טובה

אבל מה שאתה לא עושה על תיגע בעינית ואל תשמן אותה או לידה רק את המוטות מתכת שמחזיקות את המסילה ואם יש לך גלגלי שיניים שמן גם אותם בימהה החדשים אין גלגלי שיניים יש רצועת גומי ולכן אין צורך לשמן אותם

מה שאתה לא עושה אל תיגע ואל תנשוף על העינית אם אתה רוצה לנקות תשתמש או בדיסק ניקוי או במנקה אוזניים יבש ובזהירות תעבוד ואז תסתכל באור לראות אם נשאר אבק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לי אליכם.

לכל אלו שהציעו לפתוח את הצורב.....מממממממ

מה עם אבק? אתה פותח את הצורב מנקה, העינית לא מקבלת אבק למרות שאתה מנקה? היא הרי מאוד רגישה.

וד"א- מנקה אוזניים???? אם אינני טועה הוא מורכב ממעין כאלו שערות לבנות לא,?? והן יכולות להתלש.

אני יכול לפתוח את ה סי די בלי שיקרה לו כלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...