אני עורך וידאו במקצועי, ואשמח לעזור למשתמשים בנושא עריכות וידאו - עמוד 9 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני עורך וידאו במקצועי, ואשמח לעזור למשתמשים בנושא עריכות וידאו

tal h

Recommended Posts

ניסיתי אותה כבר.. תוכנה לא משהו, תוכנה מאוד מסורבלת.

אפשר לדגום רק לavi ובשביל לקבל איכות חייבים להקליט לavi uncompressed וזה כבר תופס יותר מדי, אין אפשרות להקליט לMPEG.

וגם בגלל הגודל הרב של הקובץ לוקח למחשב הרבה זמן עד שהוא קורא אותו, למשל אם אני שם אותו בתוכנת עריכה ייקח לו יותר זמן לקרוא את הקובץ.

אחרי הדגימה מתקבלת קובץ AVI Interlaced שצריך לעבור de interlace ושינוי פורמט שמוריד עוד (הרבה) יותר מהאיכות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 423
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום

אני מחפש כרטיס לדגימת וידאו אנאלוגי (VHS) למחשב, אין צורך לייצא קבצים לאנאלוגי.

התקציב עד 2000 ש"ח. מצאתי שלוש קבוצות של כרטיסים שיכולים לבצע את העבודה : כרטיסי מסך , כרטיסי וכרטיסי דגימה מקצועיים (פינקל, קנופוס וכו').

רציתי לדעת מהם הבדלי האיכות ואם הם מורגשים, אין צורך באיכות מקצוענית (כמו כן גם אין התנגדות לקבל אותה).

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדרך לאירוע אז אני יענה בקצרה וקולע-

כרטיסי מסך עם VIVO- אבסורדי לחלוטין, וחובבני ביותר. איכות ירודה,גודל תמונה קטנה, עומק צבע נמוך ,יחס דגימה נמוך מאוד מאוד.

כרטיסי TV- האמת, מבחינתי בדיוק כמו הכרטיסי מסך. כלוי איזה חברה ודגם.

כרטיסי עריכה- פה זה כבר כרטיסים שמיועדים לפעולות אלה ופה הכל משתנה בין חובבני, חצי מקצועי ומקצועי.

אני עובד עם קנופוס, שנחשב מקצועי ביותר, באיזור ה 8 אלף לכרטיס- אתה לא צריך את זה.

תחשוב לכיוון של פיננקל, יש להם כרטיסים טובים, מקצועיים באיכות טובה ויכולת עריכה מתקדמת וןזמן אמת ועוד ועוד.

הדגם DV500DVD שלהם, נחשב מקצועי,אמין , יציב, יחס דגימה גבוהה בדיגיטלי ואנלוגי, ויכולת עריכה בזמן אמת,פילטרים בזמן אמת וקידוד בזמן אמת.

בו תקבל איכות מקצועית מאוד, ("איכות שידור" , אם זה עוזר לך,כלומר יכולת לשדר בתחנות טלוויזיה,אז תבין איזה איכות) במחיר זול מאוד.

לדעתי זה כרטיס שיחס תמורה-מחיר הוא טוב . (על יד שניה כמובן כי חדש עולה 3500)

יש לי כרטיס כזה למכירה, שהיה אצלי בשימוש של 4-5 חתונות וקליפים ונשאר סגור בניילונים המקוריים שלו, פשוט חדש.

אני מוכר כי כרגע יש לי קנופוס.

המחיר שאני מבקש נכנס לתקציב שלך וישאר לך עודף...

צור איתי קשר לפרטי, או מייל:

talhaim@inter.net.il

בברכה,

טל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

יש לי בעייה עם הEDIUS 3, אני עושה לו import מקובץ MPEG כשאני מנגן או מייצא אותו הסאונד קטוע, הוידאו מנגן חלק אפילו בלי רינדור (שזה מעולה בשבילי כי הפרימייר ממש נתקע אצלי אם אני לא עושה רינדור) אבל גם אם אני עושה רינדור הסאונד עדיין קטוע.

שאלה שקצת לא קשורה:

למה התוכנות האלו כ"כ יקרות??

כאילו האדיוס הזה עולה מעל 1000ש"ח ואם זה לא מספיק אז צריך לקנות את הXplode שגם הוא עולה 600ש"ח+-

מי בכלל משלם את הסכומים האלו???

היי, מצטער על האיחור של התשובה וחוסר ההענות, היו לי פרוייקטים גדולים ולא היה לי זמן בכלל...

הבעייה שלך נפתרה כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך לי יש את הdv500 אבל יש לי בעיה אני יכול להכניס סרט למחשב ממנו אבל אין לי מוניטור זואות אומרת לא מוציא החוצא

בניסיון לבדוק בתוך כופסת החיבורים לא מצאתי כלום אבל התנתקו לי מספר חוטים אים אתבה יוכל לצלם לי את החיבורים ככה אני לפי הצבעים אחבר אותם

בתודה יא ר או לשלוח לאמיל שלי yb154 @walla.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כתבת לי איזה דגם של DV500 יש לך, יש 3 דגמים.

יש לי גם את ה DV500 דגם חדש עם BLACK BOX (ולא ה BLUE BOX הישן).

אין לי מושג איך התנקו לך החוטים, צריך לקשור אותו למוט ולהיתלות עליו 2 אנשים כדי שהחוט הזה יקרע/יתלש... אין לי מושג איך הגעת למצב הזה...  :screwy:

בכל מקרה, אין מצב שאני יפרק את שלי, כי הוא ארוז ומיועד למכירה כרגע (חדש).

ע"מ לצאת למוניטור תשתמש ב S VIDEO ה OUT שיש לו (במידה וזה דגם DVD).

(אגב, יש לי למכירה תוכנת MULTICAM לניתוב 2 מצלמות במקביל לכרטיס שלך,אם אתה מעוניין בפרטים תפנה אליי בפרטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

קודם כל רציתי להודות על זה שאתה רוצה לתמוך ולעזור לגולשים ,ובכן, לנושא שלי:

רציתי לעשות סרט/קליפ איך שתגדיר לא משנה, העוסק במשחק counter strike (לא יודע אם אתה מכיר אבל בכל אופן)

יש לי את התוכנה וגאס 5 ואני לא יודע איך אני יכול לערוך שם את אחת מההקלטות שלי מהמשחק..

1.אם תוכל ליעץ או להסביר לי איך אני עושה את זה וכיצד אני אשמח מאד.

2.אם תוכל לתת לי המלצה על תוכנת עריכת ויצירת אפקטים וכו'.

תודה רבה על שיתוף הפעולה :: StorM FighteR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרטא ...

עובד עם רזולוציות נמוכות, יחס דגימה נמוך מאוד, לא נתמך בתוכנות מקצועיות.

אם אתה מתכוון לקנות כרטיס עריכה מקצועי וזול, תחשוב לכיוון של PINNACLE DV500DVD, אני מכרתי אחד שהיה לי ,חדש בניילונים (יד שניה אבל),

ב 1700 שקל, חדש עולה 3500.

יש המון אנשים שמוכרים אותו ,לא כי הוא לא טוב אלא רוצים להתקדם...

בכל מקרה לתוכנה שאמרת אין לי מושג עליה ולא שמעתי אותה, בטח מצועצעת..

תעבוד עם פרמייר, היא מקצועית נוחה ואמינה. אל תבהל ממנה בהתחלה, שב ותלמד עליה-לא תצטער ואולי "תתאהב" בעריכה...

תודה על הפידבק, אני שמח לעזור לאחרים,בכיף שלי.... :xyxthumbs:

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אשמח לקבל ממך מפרט פרטני למחשב שעיקר עבודתי עמו עריכה קידוד צפיה בסרטים וכו'

כלומר אילו רכיבים חשובים למערכת כזו? יש לציין שאיני מקצוען, אך אני מחפש תוצאות מעולות לצילומים ביתיים

הייתי רוצה מפרט גם עם כרטיס מסך חזק ועוד מפרט אחר עם כרטיס לכידה [לא יקר מאד]

ועוד הייתי מעוניין לשמוע את דעתך לגבי תוכנות עריכה[יש לי את כולן] מה הכי מומלץ למשתמש הביתי,איני מקצועי אך אני מחפש איכות

זאת אומרת שאני רוצה ללכוד את צילום הוידאו שצילמתי ולצרוב אותו לדיסק באותו האיכות שבו אני צילמתי מבלי לאבד איכות[עד כמה שאפשר]

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יעזור לך בכף, למרות שכבר עניתי על השאלה הזו הרבה פעמים.

אך דע לך - עריכת , וצפייה בוידאו הם דברים שונים לגמרי !

אתה רוצה מחשב לעריכת או צפייה בסרטים?

לצפייה בסרטים גם 3, 933 יספיק לך...

העריכה זה משהו אחר- אתה צריך כח ויכולת רנדור וריל טיים.

קודם כל לא כתבת מה התקציב, אז אני יתייחס לתקציב מינימלי אך איכותי.

לפי סדר:

לוח- נחשבים יציבים בעבודות -תחת מאמץ אדיר של המחשב (98% מאמץ!)

בהנחה שאתה רוצה סוקט חדש, קח את ה P5GDC DELUX. יש לי אותו והוא אחלה לוח (יש לי גם P4C800E DELUX,מעולה!.אני עובד עם 2 מחשבי עריכה)

מעבד- 3.0 או 3.2 סוקט 775 פנטיום אינטל בלבד! שום ושום כלום, ואין לי כוח להיכנס לוויכוח אז לא להגיב על זה!

זיכרון- האסוס מסתדר מעולה עם קינגסטון.DDR1 טוב, 400MHZ. קח לפחות 2 של 512 מהירים,דגם 3200. שים אותם ב DUAL, ככה שיהיה לך לפחות 1 גיגה

זיכרון. אם יקר לך בתור התחלה כם 512 יהיה טוב.

דיסק קשיח- אחד של 200, תשתדל לא SATA, יש לי חיים מרים מה SATA האלה,,,אוף כמה נהרסו לי...

WD, 8 מגה באפר, 200GB, ATA רגיל. תאמין לי יש לי את שני הסוגים ואין הבדלים במהירות.

חלק אותו ל 20 למערכת ו180 לקידוד.

אתה תראה ש 180 גיגה לקידוד לא יספיק לך.... :) (אני עובד עם 5 של 200, 2 של 120 ועדיין מרגיש חוסר מקום)

כ. מסך- רצוי מאוד מבוסס ATI, סדרת מעולה לעריכה ויכולת ריל טיים ב OPEN GL החזק שלה, 9600XT יהיה מעולה! אני עובד איתו.

בגדול זה החשוב ביותר.

ספק איכותי, ולא זבל, עם לפחות 400W.

מארז עם 2-3 מאווררים מוציאים אויר (להכניס- אם בא לך לעשות ניקוי כל שבוע)

זה מפרט למחשב ללא כרטיס עריכה.

אם תרצה כרטיס,מנסיון, אני ממליץ לך לחפש יד שנייה, דגם PINNACLE DV500DVD (שים לב ולא PLUS הישן).

עבדתי איתו והוא מעולה הם למקצוען והן לחובבן. ניתן להשיג יד שנייה (הרבה מוכרים,כי רוצים להתקדם) ב 1800. חדש עולה 3500 ולא שווה. אני לא רואה סיבה לקנות חדש,יד שנייה מעולה ותקין יהיה מעולה!

(לפני חודש מכרתי את שלי,כי כבר יש לי אחד ברמת טלוויזיה).

עבודה עם כרטיס ובלי כרטיס ,באותו מחשב, זה כמו מרצדס עם מנוע של סובראו 1300 ישן... אבל זה כבר דיון אחר...

אגב, המחיר לא אמור לעלות יותר מ 5 ... תחפש ב ZAP מחירים.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...