אני עורך וידאו במקצועי, ואשמח לעזור למשתמשים בנושא עריכות וידאו - עמוד 10 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני עורך וידאו במקצועי, ואשמח לעזור למשתמשים בנושא עריכות וידאו

tal h

Recommended Posts

קודם כל תודה על התגובה המהירה

ומבלי להשתחצן אני מעוניין במחשב יותר חזק שמבוסס על בלבד

התקציב שלי 10-12

נ.ב

האם מערכות מבוססות 64bit ישפרו את הבצועים ,איכות ,מהירות וכו'. ואם כן,אז תתייחס למפרט שיכלול בתוכו 64bit

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 423
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אין לך מטרה להפוך את זה למקצוע- אין לך צורך המחשב במחיר של 10-12.

אבל אם אתה מתעקש-

1.כרטיס מסך רדאון 9800XT, של אסוס.

2.לוח p5gd2

3.זיכרון , 533 של קינגסטון.

4. תוסיף עוד הארד דיסקים.

5. צורב , רצוי מאוד פיוניר (מנסיון רב מאוד,בין הראשונים בארץ).

6. כרטיס עריכה שהמלצתי לך פה.

בגדול,אם אתה עובד עם כרטיס עריכה, הקידוד מתבצע דרכו ולא דרך המעבד,ככה שזה לא ישנה כלום מבחינת מהירות.

לכרטיס מעבד משלו.

64 ביט עדיין לא מכיר מבחינת עבודה,זה כבר שיקול שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על היוזמה והרצון הטוב.

האם בפרמייר קיים האפקט של הקרנה הפוכה של הסרט: כמו שרואים למשל בכדורגל: הכדור נבעט אל השער ואח"כ חוזר אל רגל הבועט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעד מה בכיף שלי לעזור....

זה לא "הקרנה הפוכה" , אלא הילוך אחורי.

וזה גם לא אפקט, אלא שיטת/צורת שידור השוט המצולם.

זה מאוד קל לעשות את זה:

קליק ימני על הקטע הרצוי, ולך ל SPEED.

שם יש לך כמה אופציות של משחק:

100= מהירות אמיתית.

פחות מ 100 זה הילוך איטי (בלי כרטיס עריכה לר רצוי מתחת ל 60,אח"כ זה ירצד, אבל יש שיטה לבטל את זה)

מעל 100 זה הילוך מהיר.

אם תכתוב - לפני המספר (מינוס), זה יהיה הפוך.

כלומר אם אתה רוצה את השוט במהירות אמיתית אחורנית, תכתוב 100- , ואם בהילוך איטי אחורנית אז 80-.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך המלצה ל Capture Card איכותי .. עד 1200 שקל ?

כמובן שיהיה לו יכולות MPEG 2 וריל טיים יהיה נחמד מאוד ..

אם יש לך איזה כיוון , איפה להסתכל , חנויות (גם בחו"ל זה בסדר .. )

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כתבת אם אתה רוצה לדגום דיגיטלי או אנאלוגי...

תן יותר פרטים- איכותי עד איזה גבול? מה המטרה? האם אתה רוצה גם לערוך את מה שאתה דוגם או ישר לצרוב?

בכללי-

עם כל חיבור FIRE WIRE תוכל לדגום דיגיטלי, או לקנות כרטיס כזה, ולחבר אליו את המצלמה . (אם אתה רוצה יש לי למכירה כרטיס מיוחד לדגימה עם 5 חיבורים).

אם אתה רוצה לדגום אנאלוגי-

1. אתה יכול לקנות כרטיס לדגימה של אנלוגי,מהפשוטים.

אך יש לזה המון חסרונות- רובם עושים בעיות, נתקעים, נוםפלים ולא יציבים, "מתעקשים" של שגיאות מסויימות ולא ניתן לערוך איתם כי הם לא לעריכה, אז לא שווה.

2.לחבר דיגיטלית למחשב דרך פייר וייר, למצלמה לחבר ל IN שלה חיבורים אנלוגיים ואז התמונה תעבור למחשב דרך הפייר וייר (אך באיכות אנאלוגית כמובן).

במחיר כזה, עדיף להוסיף מעט, ולקנות כרטיס עריכה בסיסי וטוב,

שיודע לדגום חומר הן דיגיטלי והן אנלוגי ביחס דגימה גבוהה במיוחד- מה ששום כרטיס או פייר וייר יתנו לך.

ככה גם תוכל לערוך בריל טיים ולקודד בריל טיים ולהנות משלושת העולמות יחד...

תענה לי על השאלות למעלה נוכל לעזור לך יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה צריך כרטיס עריכה ,לא דגימה.

היחס דגימה של כרטטיס עריכה הוא גבוהה מאוד, ויכול לדגום כל מקור (תלוי כמובן בכרטיס).

אני ממליץ לך על כרטיס שהיה לי- DV500 של חברת PINNACLE.

שים לב ,דגם ה חדש יותר וטוב יותר מדגם ה PLUS!

היה לי אותו, כרטיס מעולה,חזק ויציב מאוד, עם המון אפשרויות.

ערכתי איתו תקופה מסויימת,והיה לי מאוד כיף ונוח, עכשיו התקדמתי ויש לי קנופוס (עולה המון כסף,ולא בשבילך...)

ניתן להשיג כאלה יד שנייה כמובן במחיר טוב מאוד (חדש עולה 3500 בערך).

את שלי מכרתי ,שהוא ארוז וחדש באריזה ב 1700 שקל...

משם אתה ממשיך ותראה איך "תידבק במחלה" של עריכה... :)

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר נידבקתי טוב טוב "במחלה " חח .. אני עורך עם X100 של מטרוקס בבית הספר

אבל מחיר הכרטיס גבוה ..

האם יש אפשרויות נמוכות יותר ? (סביבות ה 1000 - 1200 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה RTX100 טוב, והוא מתחרה טוב בקנופוס שלי...שניהם יקרים.

כל אחד אומר משהו אחר לגביהם, מבחינתי קנופוס יותר טוב בגלל כמה סיבות (למשל-STROB בריל טיים,שבמטרוקס אין, ועוד...)

במחיר כזה אין משהו טוב,גם לא יד שנייה.

ה DV500 מהווה אלטרנטיבה טובה,בתור יד שנייה, אך לא בתקציב שלך.

כמובן שיש גם כרטיסים אחרים ,עם שם שבחיים לא שמענו עליהם במחיר שאתה מקציב,אך אני בטוח ב מליון אחוז שיעשו בעיות של יציבות ו"עקשנות" כלומר-

סתם ככה לכרטיס לא בא לדגום , לא בא לו לרנדר ועד שתבין למה ייצא לך הנשמה...נתקלתי בתופעות כאלה בעבר...מייאש...

שווה להוסיף מעט ולהתאמץ לכרטיס טוב ויציב ונוח וגם חזק יחסית, עם חברה ידועה בתחום הוידאו- פיננקל.

את שלי כבר מכרתי,אך אם איני טועה כבר אמרתי לך שאני מעוניין למכור עוד אז, במחיר נמוך, כשהוא סגור בניילונים שלו...

חפש לך כזה יד שנייה, תהנה ממנו... תמיד תוכל למכור אותו למתחילים,,, דווקא יש לו שוק כי הוא טוב וזול...

1700-1800 שווה לקנות...ואם תרצה עזרה איתו-אני יעזור לך כי אני מכיר אותו וגם "טריקים" מיוחדים שיש לו...

קח בחשבון - התקנת כרטיס עריכה- לא דבר קל ופשוט כמו שזה נשמע... (לעבוד הוא יעבוד ,השאלה איך... וזה מנסיון טוב בתחום)

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שלום, יש לי שאלה בקשר לפרימייר, אני עורך בה בגירסה1.5 ואני רוצה להוסיף TRANSITIONS מ HOLLYWOOD FX ואני לא מצליח,

העתקתי את הקובץ של הפלאג אין לתיקיה של הפרימייר אבל אני לא יודע איפה למצוא עכשיו את ה TRANSITIONS האלה.

ועוד שאלה שיש לי...איך אני עושה שכשאני יוסיף עוד מדיה ל TIMELINE היא תזיז את המדיה שיש שם ימינה ולא תתפוס את מקומה ותמחוק את מה שהיה שם לפניה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה TRANSITIONS אתה צריך לשים ב-PLUGINS של הפרימייר ותמצא אותו באפקטים חפש משהו חדש, או שבשורת חיפוש תרשום את הסוג של האפקט.

לגבי ההוספה של הקטע אני לא נמצא עכשיו מול המערכת אבל עד כמה שאני זוכר בSECOND-MONITOR אתה צריך לבחור שם בין שלושה כפתורים אחד לדחוף לשמאל, להחליף ועוד משהוא. תבדוק.

אם תצטרך עוד עזרה תגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי כבר את מה שאמרת עם ה TRANSITIONS וזה לא עובד לי, ואין שום דבר חדש ברישמה בגלל זה באתי לשאול פה,

אתה יכול אולי להסביר בדיוק איך עושים את זה אולי טעיתי איפשהו למרות שלא נראה לי.

ד"א יש סיכוי שזה לא עובד עם 1.5?

ומה שאמרת עם ה PROGRAM MONITOR אז זה עובד לגבי קליפ ספציפי אני רוצה שבאופן כללי כל פעם שאני אוסיף קליפ לטיימליין הוא יזיז את השאר ימינה.

אני לא מצאתי כזאת אפשרות בשום מוניטור.

*עריכה: התקנתי את ה HFX מחדש והסתדרתי עם זה ועכשיו זה עובד לי, תודה.

מה לגבי השאלה השניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל לגבי הוספה של קטע בsecend monitor (המוניטור השמלי) יש לך למטה בחירה בין שני כפתורים שני ושלישי מימין. הימני יותר מחניס במקום השמאלי יותר מזיז ימינה. (הקיצורים זה "ץ" ו "ת" בהתהמה לפי). צרפתי לך תמונה של איפו שזה נמצא

לגבי TRANSITIONS קיים מצב שהוא לא עובד עם הפרמייר נסה לבדוק באתר של החברה בכל מקרה אתה צריך לשמור את זה כך:

C:\Program Files\Adobe\Premiere Pro 1.5\Plug-ins\en_US

מכווה שהסתדרתה

עמיר

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...