עזרה באובר קלוק לפנטיום 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה באובר קלוק לפנטיום 4

tamir2

Recommended Posts

שלום לכולם!

אז ככה.. התחלתי את האובר קלוק..כי קניתי כרטיס מסך חדש!! ג'יפורס 6600ג'ידי!! והכרטיס הזה פשוט גדול על המחשב שלי!!

טוב חחח נחזור לנושא.. המכפלה שלי נועלה על 20! אי אפשאר להזיז אותה.... יש לי אפשראות בביוס לעלות מ100 עד 132...

ברגע שזה על 100(שזאת המיהרות הנוכחית) אז המעבד יושב על 2000 מגהרץ..העליתי ל110..בינתים והכל טוב ויפה!!

עכשיו הבעיה...ברגע שאני מעלה מעל באס של 120..שזה..2400 מגההרץ...המחשב לא עולה!.. ואני צריך להוציא את הפטריה מהג'מפר...ואז הכל טוב ויפה....השאלה שלי איך אני מצליח לעלות אותו למקסימום אובר קלוק...שזה..2.66..ג'גההרץ...? באס של 132??

אמרו לי שאני צריך לשנות את יחס הזיכרונות והמעבד...ל1:1.... איך עושים את זה? בקשה תסבירו לי עם אחרי שאני יעשה את זה..אז האובר קלוק ימשיך...ויהיה טוב?? עכשיו זה 1:2..בדקתי..אבל אני לא יודע איך לשנות בקשה תסבירו לי איפה??..

תודה לכל העוזרים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שלא מצליחים להמהיר את המעבד שלהם בהרבה:

לא כל מעבד 2GHZ מסוגל לעבוד במהירות 2.6MHZ!!! בגלל זה מוכרים אותו במהירות נמוכה!

יש שלא עובדים אחרי שמוסיפים להם 50 מגה הרץ, אז תגידו תודה שאתם יכולים להפעיל את המעבד במהירות גבוה מהמקור ואל תתלוננו שזה לא מספיק!

מי שזה לא מתאים לו יכול לנסות להעלות את המתח של המעבד ולראות אם זה עוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אמור להביע?

יש עם סטפינגים טובים ויש כאלה שלא. בטח המעבדים שלכם הם ליבות ווילי ולא נורת'ווד והווילי לא נהדרים באוברקלוק.

אם המעבדים שלכם קרים יחסית אז תנו לו עוד קצת מתח ותנסו להמשיך בOC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ... לי יש מעבד של ואני דווקא מצליח לעבוד איתו ב2.5 אבל מה שכן אחרי יומיים שהוא עובד רצוף ניתקע לי מסך כחול... :silly:

אבל זה לא מפריע לי כי יותר מכמה שעות ביום אני בקושי מספיק לגעת בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אמרו לי...שאני צריך לשנות את הזיכרנות ליחס 1:1...ואז זה יעבור את ה2.4 ג'גהרץ..זה יכול להיות??

ואיפה אני משנה את זה בכלל??? תנו לי את השם..שזה נמצא בביוס ..

כרגע היחס הוא 1:2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)זיכרון

256 MB PC133 SDRAM

2)מעבד

Northwood המעבד בבאס 110 מכפלה 20 2200מגהרץ..(בינתים)

3)

טמפ' 40-45...

4)לוח אם לא כל כך מוכר..

VIARAMA U8568 Pro- Motherboard Name

5)מה אתה עוד רוצה?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה:

אין לי מושג עד כמה הלוח מיועד לעבוד...

בכל מקרה, כנס לביוס, שים FSB:DRAM RATIO על 1:1(או 5:5 6:6 וכו')

ותעלה באס לאט לאט...

ברגע שאתה מקבל תקיעה, תנסה להעלות את המתח ללוח אם, או למעבד.

שים עין כל הזמן על הטמפ', שלא יתחמם יותר מדי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok אני ינסה..עוד מעט...רק שאני משנה....ליחס הזה 1:1... יקרה משו..(אני מתכון לפני שאני מעלה את הבאס.).. יכול לקרות משו...כמו מצב שהמחשב לא עולה.??? או שפשוט המחשב יעבוד כמו שצריך עם היחס הזה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש סליחה על ההקפצה... אבל לא עונים לי בבקשה..עם אני ישים את זה ביחס 1:1...יקרה משו...(אני מתכון לפני שאני מעלה את הבאס..????)לדוגמא..שהמחשב לא יעלה.. ויכבה פתאום??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד ככה , אם אתה יודע לאפס את הביוס(שכבר הבנתי שאתה יודע) , אז לא תהיה לך שום בעיה , לא חשוב מה תעשה , הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות זה שהמחשב לא יעלה ותצטרך לעשות איפוס ביוס... , אבל אם המחשב עולה , אתה צריך לראות את הטמפרטורות ולדאוג שהם בסדר... , כי אם המחשב יציב והכל , אבל הטמפרטורות לא , אז המחשב יכול להישחק... , להישרף המעבד לא יכול(רק במקרה מאוד מאוד קיצוני של חוסר ידע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לאפס אני יודע... למרות שזה ממש לא מוצאחן בעיני... לאפס...זה קרה לי פעמים...(שעברתי את גבול ה 2400 מגההרץ..) ניראה לי שאני ישאר על 2400 מגה הרץ..אני מעדיף שלא לסכן כרגע את המחשב..(הטמפ' בסדר.. גמור ואני אמרתי שהיא בהסדר.. היא 40 מעלות!.. גם במאמץ... לא עובר את ה 43..רק לפעמים זה 45..) ובכלל עכשיו שיש לי את הג'פורס 6600... אני יתחיל ולחסוך כסף ולקנות...את כל השילוש.....רק..משו לא הבנתי..עם אני משנה את היחס...באמת הזיכרון יעבוד יותר לאט.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...