האם קיים בארץ לוח עם AGP+PCIE ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קיים בארץ לוח עם AGP+PCIE ?

Headspin

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם זה מעניין אותך - אז ATi עובדים במרץ על AGP - PCIE Bridge שיקרא Rialto והוא עתיד לצאת בקרוב.

השבב מוכן, אבל לא בטוח שיהיה בו שימוש, אולי בR520 אם AGP עדיין יהיה אטרקטיבי מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח אכן מעניין אבל,

1 אין לו SATA.

2 אין לו הרבה PCI SLOT.

3.יש לו בעיה עם ראדון 9600 וברשימה באתר של אלברטון 9800 לא מופיע כנתמך..

לעומת זאת:

1. בהחלט יש לו - אפילו 4.

2. השאלה אם אתה צריך יותר משתיים - רב המשתמשים יענו על השאלה הזו בשלילה.

3. הוא תומך ב 9800PRO, בדוק.

4. יש לו כרטיס קול 8 ערוצים, RAID, 2 כרטיסי רשת שאחד מהם ג'יגה, 8 יציאות - בהחלט לוח עמוס פיטצ'רים.

פתרנו את הדילמה? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החריץ AGP יושב על אפיק הPCI - אתה עלול לקבל ביצועים של MX440 עם הלוח הזה

אתה קובע את זה בנחרצות רבה מידיי למישהו שלא מביא כל אסמכתה לדבריו. יש לך ביסוס מעשי טכני לכך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החריץ AGP יושב על אפיק הPCI - אתה עלול לקבל ביצועים של MX440 עם הלוח הזה

תסלח לי , אבל אלו שטויות.

זה שהוא יושב על אפיק ה-PCI לא אומר שהוא עלול לקבל ביצועים של MX440...פה אתה "קצת" נסחפת.

אומנם יש ירידה קטנה בביצועים , אבל זה לא משהו משמעותי וגם לא הדבר שצריך למנוע ממישהו לקנות את הלוח הנ"ל.

נ.ב - זה גם אחלה של לוח , נותן ביצועים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שאם השבב יכנס לשימוש הוא לא יצטרך להחליף כרטיס מסך או כשהוא משדרג. :kopfpatsch:

הריאלטו זה שיהי החלק בלתי נפרד מהכרטיס מסך ויעזור לחבר כרטיסים שתוכננו לPCI-E לכרטיסים בעלי חיבור AGP...

אי אפשר יהיה לקנות את זה בנפרד ואז לבצע המרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא יושב על אפיק ה-PCI לא אומר שהוא עלול לקבל ביצועים של MX440...פה אתה "קצת" נסחפת.

אומנם יש ירידה קטנה בביצועים , אבל זה לא משהו משמעותי וגם לא הדבר שצריך למנוע ממישהו לקנות את הלוח הנ"ל.

נ.ב - זה גם אחלה של לוח , נותן ביצועים טובים.

נכון שקצת הגזמתי, זה לא ייתן לו ביצועים של MX440, אבל אני בספק גדול אם הוא יגיע לרמה של כרטיס מסדרת ה9600 למשל, ואני ממש בספק אם זה הביצועים שהוא מצפה להם מ9800P. לא, הירידה בביצועים לא קטנה. AGP לא הומצא לחינם, כן צריכים רוחב פס גדול. העניין הוא שהרוחב פס של AGPx4 מספיק גדול לרוב הכרטיסים שהיום בשוק. אבל זה לא אומר שהרוחב פס של PCI מספיק גדול. הPCI הרבה יותר איטי, והוא ירגיש את זה בגדול.

אתה קובע את זה בנחרצות רבה מידיי למישהו שלא מביא כל אסמכתה לדבריו. יש לך ביסוס מעשי טכני לכך?

תשמע, עצם זה שלצ'יפסט אין תמיכה בAGP כבר צריך להיות מספיק בשבילך, אבל אני מוכן למצוא איזו חדשה\ביקורת שזה מצויין בה אם אתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...