DVD+R X8 במחיר מעולה של 4 ש"ח - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DVD+R X8 במחיר מעולה של 4 ש"ח

honore

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום ,

רכשתי לפני כשבוע חבילה של 10 DVD מסוג DVD+R X 8 ב 40 ש"ח ב KSP .

http://www.ksp.co.il/hmain.php נכנסים למחירון חלקים >> מדיה לצריבה>>> Fortis DVD+R 4.7Gb x8

בדיקה ב DVDINFOPRO מגלה את המדיה קוד הבא :

Media Information

Region information N/A not a DVD-VIDEO

Media code/Manufacturer ID SONY D11

Media Product Revision Number 00h

Format Capacity Blank Disc

Free Blocks 405405696

Free Capacity 4.38GB(4.70GB)

Book Type DVD+R

Media Type DVD+R

Manufacturer Rated Speed 8.0x 11080KBps

Available Write Descriptor CLV 8.0x 11080KBps

Available Write Descriptor CLV 4.0x 5540KBps

Available Write Descriptor CLV 2.4x 3324KBps

Linear Density Blank Disc

Track Density Unknown

Number of Layers 1

Complete Media Code

00000000 01 02 00 00 A1 0F 02 00 00 03 00 00 00 26 05 3F .............&.?

00000010 00 00 00 00 00 00 03 53 4F 4E 59 00 00 00 00 44 .......SONY....D

00000020 31 31 00 38 23 54 37 12 00 3A 69 00 A8 68 17 19 11.8#T7..:i..h..

00000030 0C 0C 0A 0B 01 19 1B 0B 0B 0E 0F 01 00 00 00 00 ................

צורב BENQ DW 800 A שברשותי צורב עליהם ב X8 ובאיכות מדהימה.

לפי cdfreaks מדובר בדיסקים איכותיים ביותר מהמעלה הראשונה וניתן לצרוב עליהם במהירויות X12 או X16

לפחות ב BENQ DW 1620 .

http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=113798&highlight=sony+d11

לרוץ ולקנות כי במחיר כזה זו עסקה מצויינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו סיפור של FORTISX4

פעם הייתי קוניתי FORTISX4 וזה היה של קניתי כמות ואז אכלתי אותה עם דיסקים FORTIS על הפנים שהם לא ועל הפנים וכל רגע נתקע לי הסרט מאז אני כבר לא קונה FORTIS אכלתי אותה ניסיתי להחזיר את הדיסקים והם לא היו מוכנים תלוננתי שיש פה הונאה הם תענו מצדם שהם מוכרים דיסקים של FORTIS ולא של

אז על המזל שלך הרווחת ככה גם לי היה בהתחלה TAKE CARE

וחוץ מזה 4 ש"ח זה כבר ממש לא מציאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שמדובר בדיסק שאין לו שום קשר לסוני הסיבה היחידה שמופיע לך מדיה קוד של סוני היא ש-fortis משתמשים במדיה קוד הזה על מדיה שלהם כדי שצורבים יזהו את המדיה.

זה כמו שיש חברה ישראלית שמייצרת -R X8 עם מדיה קוד של TY בשביל שצורבים יזהו אותו.

קשה לי להאמין שמדובר במדיות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שמדובר בדיסק שאין לו שום קשר לסוני הסיבה היחידה שמופיע לך מדיה קוד של סוני היא ש-fortis משתמשים במדיה קוד הזה על מדיה שלהם כדי שצורבים יזהו את המדיה.

זה כמו שיש חברה ישראלית שמייצרת -R X8 עם מדיה קוד של TY בשביל שצורבים יזהו אותו.

קשה לי להאמין שמדובר במדיות של סוני.

אני מאמין שזה מדיות של SONY כי לא היו לי איתם בעיות אבל בחבילות האחרות שקניתי ולא ראיתי איתם טוב ב הם כבר לא היו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה ,

עם על הכבוד לכולכם ויש הרבה כבוד

אתם מפספסים את הנקודה העיקרית והיא האיכות המצויינת של הדיסקים הנ"ל

והיכולת להיצרב במהירויות גבוהות ולהמשיך להציג תוצאות מצויינות .

אני מציע לכולם לעבור שוב על הלינק שנתתי מ CDFREAKS ואני בטוח ש

INTEGRAL יסכים איתי ;D :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ש HOLY אומר זה שיכול להיות שזה לא סוני אלא חברה ששמה את הקוד של סוני כדי שצורב ה יזהה את הדיסק. התוצאות מ CD FREAKS יפות אבל הספינדל היה של .

היות ול "BENQ" שלך יש יכולת בדיקת טעויות C1/C2 עם DVDINFOPRO סרוק אחד ותעלה לפה את התמונה.

אם האיכות טובה, אז סבבה וזה כנראה כדאי לפחות לדברים פחות חשובים (למרות שזה שעל ה BENQ זה רץ ב X16 לא אומר כלום לגבי צורבים אחרים. על ו NEC2500A באותו טרד זה נצרב רק ב X6 כדי לקבל צריבות טובות).

תעלה בדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להיות רמאות רק במדינת שבה חיים יצורים בשם "ישראלים" (קרוב של ה"מתלונן המצוי" ממשפחת הגאוותנים).

תסביר לי את ההגיון ? איפה בדיוק הרמאות פה ? מישהו שם אמר לך שמוכרים מדיות של והביא לך מדיות אחרות ? זה חדש לך שחברות זולות ולא זולות כאחת מחליפים את מפעלי הייצור לדיסקים שלהם ? גם כשTDK עברו ל RITEK או כשפיליפס עברו מTY ל CMC MAGMETICS העלובים יצאת לחוצות וצעקת "איך דופקים אותי" ?

מצטער על הציניות אבל כבר אפשר להשתגע מהדברים האלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

INTEGRAL

תסתכל שוב על הת'רד ב CDFREAKS ותראה שעל הלייטאון צרבו ב X8 באיכות טובה מאוד ,

על הפלקסטור ב X12 כך שלדעתי מדובר בדיסקים באיכות טובה ובטח יותר טובה מ SILVERLINE G04.

אני אעלה תמונה של הסריקה מאוחר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להיות רמאות רק במדינת שבה חיים יצורים בשם "ישראלים" (קרוב של ה"מתלונן המצוי" ממשפחת הגאוותנים).

תסביר לי את ההגיון ? איפה בדיוק הרמאות פה ? מישהו שם אמר לך שמוכרים מדיות של והביא לך מדיות אחרות ? זה חדש לך שחברות זולות ולא זולות כאחת מחליפים את מפעלי הייצור לדיסקים שלהם ? גם כשTDK עברו ל RITEK או כשפיליפס עברו מTY ל CMC MAGMETICS העלובים יצאת לחוצות וצעקת "איך דופקים אותי" ?

מצטער על הציניות אבל כבר אפשר להשתגע מהדברים האלו...

או שאתה לא מבין או שאתה מ KSP אחד מהשתיים

ב FORTIS אני פגשתי 5 סוגים של יצרנים ( 2 סוגים טובים : + אופטודיסק ) כל השאר זה זבל - ( ניתן לצרוב אבל התמונה קופצת בסרט )

לעומת זאת TDK שעברו ל RITEK זה לא דבר נורא חוץ מזה TDK לא מחליפים חברה כל 5 דקות היום שאתה קונה TDK אתה יודע שזה RITEK

אין סיכוי ש TDK יהיו PRINCO כי TDK זה שם !!!! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר - תקשיב טוב - מצדי שפורטיס יהיו המדיות הכי גרועות בעולם או הכי טובות , זה לא מענין אותי ולא על זה אני מדבר (ואני משתמש בסילברליין אם זה מעניין אותך) - אלא על זה שכל דבר פה הישראלי המצוי חושב שדופקים אותו "הונאה ". לא הסברת לי איפה ההגיון בכלל במה שאמרת , ולא התייחסת גם לזה שפיליפס עברו מTY המצויינים ל CMC מגנטיקס הגרועים. ושוב - אני לא מדבר על המוצרים עצמם והמותגים עצמם כמוך. אלא על זה שאתה מתלונן שיצרן החליף מפעל למדיה שלו - וזה דבר נפוץ שכל החברות דיסקים עושות - אבל כשזה טוב לך אז זה הגיוני ואתה לא מתלונן אבל כזה רע לך אתה פולט שטויות שרק מחנכות את החברה פה להתנהג מגעיל ובצורה גאוותנית סנובית ולא הגיונית.

כבר כמה חודשים שבכל פורום פה אני רואה דברים כאלו - כל אחד חושב שמגיע לו כל העולם. כבר ניתקלתי פה במישהו שנתן את "המדריך לאיך לקנות חומרה בהרבה יותר זול על חשבון העסק של אבא - ע"י אי תשלום מע"מ" - וככה מי שמשלם לו זה כל האזרחים שכן משלמים מיסים ומצפים לתמורה מהמדינה.

הקיצר - אני רואה את זה סביבי בכל מקום וזה כבר נמאס , הגיע הזמן שהעם היושב בציון ינער את עצמו טוב טוב ויפסיק לחשוב רק על עצמו ושכל העולם מגיע לו ועוד על שטיח אדום.

שתבין זה קורה כל הזמן בכל מקום , גם שינו את הכרטיס שלהם מירוק לאדום ןאתה יודע בדיוק מה זה אומר - גם במקרה כזה אתה יוצא ומתלונן ש דפקו אותך ? ובכלל אני חושב שכדאי שאפסיק לשאול שאלות - כי אני יודע שאקבל תשובה מתחמקת ולא קשורה כמו זאת שכבר קיבלתי.

אז יום טוב לך ולקוראי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה את קונה סילבר ליין תקנה FORTIS

בקשר ל פילפס לי יש דיסקים CMC ואין לי איתם שום בעיה לראות סרטים אין שום קפיצות מה שכן ה 3500 שלי צורב אותם במהירות 4 ולא 8

אבל FORTIS הם ממש על הפנים ופשוט אני רוצה שהאנשים ידעו ש FORTIS זה לא SONY

כמו שאתה בחור חכם יודע שעדיף סילבר ליין על FORTIS אני רוצה שגם אחרים ידעו

אני מקווה שאתה לא לוקח את זה אישית

תשמע צרכנות זה כוח ואם לא היה לצרכנות כח היו מוכרים פה רק PRINCO ולוחות רק של עם הדרדיסק של ומסכי PROVIEW

אל תיקח את זה אישית אבל שאני קונה דיסקים לא מעניין אותי הגרף של האיכות אני רק רוצה לראות את הסרט בלי קפיצות זהו !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאה אחוז , אתה צודק בהכל. אבל , ואני לא מופתע , זה ממש לא קשור למה שרשמתי, ותלונות על "רמאות" או "סיבה להונאה" ( ואני פשוט מצטט כל מה שרשמת ) בגלל שהחברה החליפה יצרן בדיוק כמו כל שאר החברות ובכלל במוצרים בשוק, לשום דבר כזה לא היתה התייחסות בתשובה והכל קשור לתכונה אישית שלילית ולקוייה שקיימת אצל 60 אחוז מהישראלים.

ולגבי זה שאתה מנסה להסיט את הבושה לנושא אחר - כאילו אמרתי שפורטיס טובים או סילברליין טובים והחלק שלי בדיון הוא בכלל על זה - או כל דבר אחר שאמרת - אז על זה אני כבר אומר ניחא - ודרך אגב אתה מוזמן לצטט - לא טענתי מילה אחת מכל מה שאתה מנסה להציג.

צ'או צ'או.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...