CRYTEK - "The Project" CRYTEK gone RED - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CRYTEK - "The Project" CRYTEK gone RED

DOGMA

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זה לא משנה, זה קשור בעומס, היום זה 25 על הרזולוציה הזאת, מחר זה על 1024*768. הSS טוב ונחמד כאשר יש את הכוח לגבות אותו, ל6800 או לכל כרטיס אחר שקיים כיום, אין.

ודווקא יש אחוז הרבה יותר גבוה של אנשים שמשחקים ברזולציה הזאת, אולי לא בארץ, לרוב האנשים אין מסכים שמגיעים לרזולוציה כזאת כאן, ושלא נדבר על שיפעילו משהו מעבר לטטריס בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1600*1200 על AF16 ועל AA6 על 6800U שעבר OC, על אותם תנאים ללא OC XT מוציא 85.

אוייי דוגמא דוגמא אתה הורג אותי כל פעם מחדש!

דיייייי דיייייייי לחיות בסרט !

אף אחד אבל כמטעט אף אחד!! לא משחק ברזולוציה הזאתי! (ועם היית משכיל אז היית יודע שברזולוציה הזאתי לא צריך AA , תשחק עם AA ובלי ברזולוציה הזאת ותראה שזה נראה אותו הדבר , נוסה כבר על מסך 17 אינץ , AF זה כבר משהו אחר אבל עם AA אין הבדל אז דיי לזיין את השכל ולהתלהב)

גג גג שמשחקים זה 1280x1024 וגם זה לא

רוב האוכלוסיה יש להם 17 אינץ אז הרוב משחקים ב 1024x768

ואל תגיד לי לא כי כבר היה סקר על זה.

איזה השוואות אתה נותן !

יווווווו עוד מעט תגיד כן

כן ATI הרבה יותר טובים ב 5314214x515135

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייי דוגמא דוגמא אתה הורג אותי כל פעם מחדש!

דיייייי דיייייייי לחיות בסרט !

אף אחד אבל כמטעט אף אחד!! לא משחק ברזולוציה הזאתי! (ועם היית משכיל אז היית יודע שברזולוציה הזאתי לא צריך AA , תשחק עם AA ובלי ברזולוציה הזאת ותראה שזה נראה אותו הדבר , נוסה כבר על מסך 17 אינץ , AF זה כבר משהו אחר אבל עם AA אין הבדל אז דיי לזיין את השכל ולהתלהב)

גג גג שמשחקים זה 1280x1024 וגם זה לא

רוב האוכלוסיה יש להם 17 אינץ אז הרוב משחקים ב 1024x768

ואל תגיד לי לא כי כבר היה סקר על זה.

איזה השוואות אתה נותן !

יווווווו עוד מעט תגיד כן

כן ATI הרבה יותר טובים ב 5314214x515135

:lol: :lol: :lol:

מה לעשות שלא ערכו בדיקה על רזולוציה אחרת. ושוב פעם, זה לא קשור לAA ברזולוציה X, זה קשור ליכולת לספק פילטרים גם בעומסים גדולים, כיום זה מרזולוציה מחר זה ממשהו אחר.

SS רוצח ביצועים, ואין שום דבר שתוכל להגיד כנגד זאת, גם פה בחור עם NU אמר שבAA גבוה, על רזולוציה נורמאלית, הוא מקבל דרופים ל25fps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים קיימים לא, אבל פילטרים ורזולוציות גבוהות הם תמיד קנה מידה טוב לבדיקת אופן התמודדותו של המשחק בעומסים גדולים, כפי שהוא יפגוש במשחקים עתידיים, ללא פילטרים וברזולוציות סטאנדרטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רזולציה כמעט לא מרשימה כבר כרטיסי מסך בלי פילטרים, באותו ביקורת שממנה הבאתי את הגרף

הFPS בלי פילטרים כמעט זהה בכל שלושת הרזולוציות הפופלאריות

הדרופים האלה לא נגרמים בגלל הכרטיס מסך, אלא ממחסור בראם או במעבד חלש.

לי יש p4 1.8 ghz 512 MB ram r9800 pro.

(ויש לי די הרבה דרופים ב- 1024X768 AA2X AF2X HIGH.

לחבר שלי יש xp 2500+ 768 Mb r9800 pro כל הפילטרים פועלים עד הסוף הכל על HIgh ואין לא שום דרופים בכלל, הכל חלק לגמרי.

הדרופים נגרמים מהמעבד ומהראם לרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...