מתלבט בנוגע למסך דק 17 אינטש - בסביבות ה2000 שקל - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בנוגע למסך דק 17 אינטש - בסביבות ה2000 שקל

MoRtZkInG

Recommended Posts

מסתבר שבסביבות עוד חודש יש לי אפשרות לקנות מסך דק 17 אינטש, ויש לי בשביל זה בסביבות 2000 שקל (אפשר לגלוש קצת למעלה, אבל אני באמת מבקש "לנמק" למה זה כדאי ההפרש).

יש המלצות למסכים ספציפיים?

על מה כדאי לשים לב בקניה?

חברות מועדפות?

תודה מראש לעוזרים

מור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בימינו מסכי LCD זולים צצים כמו פטריות לאחר הגשם..

בתקציב המדובר ניתן למצוא מסכים מרוב החברות..

דברים ששמתי לב בקשר למסכים אלו, למרות שהם 16 או 12 MS הם לא כולם ברמת צבע מלאה של 16 מיליון צבעים, הבעיה שזה נתון שבד"כ לא מגלים לך, או לא אומרים במדיוק.. מציינים diethering, שאומר הדמיה של צבעים.

דווקא ראיתי כמה כאלה והם נראו בסדר גמור, אבל לא יצא לי להתעמק בעניין עם משחקים וסרטים..

דגמים נחמדים שיש בשוק BenQ 767-12, MAG 776.. וראיתי גם ו-CTX בסביבות המחיר הזו אם אינני טועה.

העצה הכי טובה היא לא לקנות מסך לפני שאתה רואה אותו ובוחן אותו.

ומאוד חשוב לוודא אחריות בנוגע לפיקסלים מתים, עדיף שיתנו לך אפשרות לבדוק את המסך לפני שאתה משלם עליו, או אחריות החלפה במקרה של פיקסל לא תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]I'm not a fan of the LCD monitors, they are more expansive and they don't deliver the same quality. no LCD monitor can come close to a well tuned CRT monitor. not to mention how horrible an LCD monitor looks at a non-native-dividable resolution. only buy an LCD if you have absolutely no space.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה בדיוק המקרה. אני צריך מסך יותר גדול - אבל 19 אינטש CRT בחיים לא יכנס לכאן. ויש את הכסף לLCD....

רן, בוודאי. לא חשבתי לקנות לפני שאני רואה את המסך בעיני. זה כמובן ידעתי.

אבל שוב, למישהו יש המלצה על דגם? חברה מסויימת.

יש לי בבית 15 אינטש של (דגם S1511). השאלה מה מומלץ בטווח מחירים הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלח מייל ל EUROTRIP ( וואטוס לוקוס EX). אני חושב הוא קנה ממש עכשיו LG מסדרה S (ללא DVI). כמו שאני מכיר אותו הוא בדק את הנושא לפני שקנה.

http://www.zap.co.il/ratemodel.asp?Model_id=10703

אם אתה רוצה DVI ומסך טוב תצטרך לדעתי לעלות ל 2500 שקל פלוס.

יש גם את ה VIESONIC הזה שהייתי בודק:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=36435

בכל מקרה, מדיניות הפיקסלים חשובה ביותר, כמו שאמרו לך קודם ובהחלט כדאי לך להתרשם לפני שאתה קונה. זה הרבה כסף.

עריכה: סליחה, אני רואה פה שהוא בא עם DVI.

http://www.yardenpc.co.il/product.asp?productid=67

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לעיין בביקורת הבאה שכן היא כוללת מסכים רבים המיובאים ארצה ונכנסים לתקציב שלך:

http://www.xbitlabs.com/articles/other/display/response-8.html

שים לב כי ה- 710TM מגיע עם זמן תגובה נמוך בצורה מדהימה מכל השאר ומחירו בארץ עומד על 2,300 ש"ח. במסך זה לא קיימת תופעת ה-GHOSTING לחלוטין ואיכות התמונה הרבה יותר איכותית מכל CRT קיים בשוק וזהו יתרונה הבולט של טכנולוגיית ה-LCD על פני זו של ה-CRT.

במידה ואינך יכול להעלות את התקציב, הייתי ממליץ לבדוק את ה-HYUNDAI L70S אשר מגיע עם פאנל 12MS (מקסימום 16MS, תלוי בפאנלים שהגיעו ארצה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי במחשב המיועד אין DVI. אבל השאלה, מסך שתומך בDVI, האם אפשר לחבר אותו גם לDSUB רגיל (מתאם משהו) ורק בעתיד לחבר אותו בDVI?

ב יש את שני סוגי המחברים (לפחות לפי מה שכתוב ב YARDENPC):

* Dual Interface : DVI-I & 15 pin D-sub

שאל את לוקוס איך הוא. ראיתי אותו בחטף אבל לא עבדתי עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1710S מגיע רק עם DSUB.

יש את ה1730B. DVI ו12MS (למרות שבביקורת של XBIT שהביאו לי כאן רואים שזה לא 12MS אמיתי אבל עדיין יותר מהיר מסדרת ה1710). בבערך 2300.

שווה את התוספת של ה300 שקל לדעתכם? יש לכם הצעות למסכים אחרים עם DVI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]I'm not a fan of the LCD monitors, they are more expansive and they don't deliver the same quality. no LCD monitor can come close to a well tuned CRT monitor. not to mention how horrible an LCD monitor looks at a non-native-dividable resolution. only buy an LCD if you have absolutely no space.[/ltr]

אתה נשמע כמו אחד שיש לו CRT איכותי ביותר.. איזה דגם יש לך?

ולמה אתה כותב באנגלית?

אתה שונא עד כדי כך את השפה עברית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא היה לי ממש כוח לקרוא את כל הת'רד (קראתי ברפרוף)

אבל אני יכול להעיד שאני אישית גם קניתי מסך לפני לא הרבה זמן (שבוע-שבועיים)

ומה שאני קניתי זה את ה L1730S ואני מאוד מרוצה ממנו

הוא עלה לי 2080 בבאג (המחיר הוא 2200 בעקרון,אבל בשקם אלקטריק זה גם 2080 אז הורדנו להם)

ואני מאוד מאוד מרוצה ממנו

הבעיות היחידות שיש לו ממה שאני רואה ושמעתי,

זה שאי אפשר לכוון את הגובה (לא אכפת לי מזה בכלל) והזווית ראייה לא משהו (לא מפריע לי) ואין לו DVI (זה לא חשוב בכלל!)

אם אתה רוצה הL1720B (אני חושב...) יש לו DVI וזה אותו מסך חוץ מזה, כ100 ש"ח יותר בערך

אני יכול להגיד שאני אישית מרוצה מאוד מהמסך, ובטווח מחירים הזה אני לא חושב שתמצא משהו יותר איכותי

ואגב אני עובד איתו ברזולוציות שונות (1024*768 בדסקטופ ו800*600 בחלק מהמשחקים)

והוא נראה בסדר גמור, בלי שום עיוותים נראים לעין, וגם במשחקים הוא נראה טוב מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...