Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

Holy זה ממש לא כול המפה!

ושאלה:

נכון כשאני חותם אצל ספונסר,אז יש לי 29 RACES לעשות לפי בחירתי,אז עם אני עושה את זה שברחוב (עם המכוניות הכתומות על המפה שנוסעות ואתה יכול לעשות איתם תחרות בלחיצה על אנטר) אז זה נחשב כRACE 1?

מישהו? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 847
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי 3 שאלות:

1. הXים שמופיעים על המפה זה מירוצים של הספונסרים, נכון?

2. הנקודות האלו עם החור באמצע, איך זה שהם לא נעלמות אחרי שאתה עובר את המרוץ?

3. בשיחות טלפון כשמדריכים אותך להגיע לאיזה מירוץ אבל הוא לא על המפה... יש איזה דרך להבין איפה זה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 3 שאלות:

1. הXים שמופיעים על המפה זה מירוצים של הספונסרים, נכון?

2. הנקודות האלו עם החור באמצע, איך זה שהם לא נעלמות אחרי שאתה עובר את המרוץ?

3. בשיחות טלפון כשמדריכים אותך להגיע לאיזה מירוץ אבל הוא לא על המפה... יש איזה דרך להבין איפה זה בדיוק?

1. כן.

2. הם כן נעלמות, אתה חי בסרט.

3. תקשיב למה שאומרים לך בטלפון, זה די ברור ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את כל המרוצים על המפה עם הספונסר השלישי,

אבל עדיין אני לא מקבל הודעה לגבי ספונסר חדש,מישהו יודע למה?

(אני חושב שזה בגלל שלא עשיתי מרוצים שלא היו על גבי המפה אבל היו ב'עיר',מישהו יודע איך אפשר למצוא אותם?)

מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה....

נכון עכשיו אני מקבל מכונית... למשל בואו נגיד שלקחתי את הניסן להתחלה... אני משפר אותה משקיע עליה כסף... ופותח עוד מכוניות נכון?!

אז מה כל הקטע?! מה אני צריך שוב להוציא עוד כסף ללשפר את אותה מכונית חדשה?! אני לא יכול למכור את המכונית הישנה (המשופרת)???

no one?! :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EvilSt!ng - צבע אתה משנה בחנות האדומה (Graphics Shop)

elad_rabi - כן, צריך להוציא כסף מחדש, ברגע שאתה בספונסר הרביעי כבר יש לך מספיק כסף ל-3 מכוניות משופרות.

XPloiT.Codebase - אומרים לך בטלפון באיזה אזור יש, מעבר לזה אתה צריך ללכת לאותו אזור ולחפש. נסה לעשות גם מירוצים עם המכוניות שמסתובבות חופשי בעיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה, אחרי איזה 5 דקות שאני משחק....המחשב נתקע לי!!! וזה קרה לי רק היום ,יומיים שיחקתי ולא היו לי שום בעיות!

מישהו יודע איך אפשר לסדר את זה???

התקנתי את המשחק מחדש....וזה גם לא עזר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EvilSt!ng - צבע אתה משנה בחנות האדומה (Graphics Shop)

אין לי שום צבע אדום ושום דבר שנקרה "Graphics Shop" :screwy: ... איך זה יכול להיות ? איפה זה אמור להיות ? אני היתי צריך לעשות מה שהו מיוחד כדי שזה יפתח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום צבע אדום ושום דבר שנקרה "Graphics Shop"  :screwy: ... איך זה יכול להיות ? איפה זה אמור להיות ? אני היתי צריך לעשות מה שהו מיוחד כדי שזה יפתח ?

לא פשוט צריך לחפש את זה

תעבור כמה עמודים אחורה מישהו נתן מפה פה...

ופשוט כנס למפה וחפש מין זנבות קטנים כאלה שיוצאים מהמסלול

אלה מוסכים בדרך כלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

התקנתי את המשחק, underground2 וכעת רואים ריבועים על הכביש.

יש לי כרטיס ATI 9600SE והדרייבר הוא 4.10 של ATI. ראינו את הת'רד עם התלונות לגבי הבעיה הנ"ל וזה לא פתר את הבעיות, מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...