Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 847
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי , חרשתי קצת על המכוניות שיש לי(דרך CUZTOMIZE) , ועשיתי איתן QUICK RACE , בקיצור , מתוך הTT , LANCER , RX8 , RX7 , MUSTANG GT

הRX7 בעלת השילוב הטוב ביותר(יענו הטובה ביותר) , הלנסר בעלת ההיגוי הטוב ביותר , והמוסטנג בעלת התאוצה והמהירות הכי גבוהים...(0-100 ב2.38 לפי רמת השיפור אצלי(חלק מהשיפורים על 2 וחלק על 3)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממממ.......

סיימתי את המשחק.....

אני דיי בהלם כי יש לי אותו כולה יומיים(מה שנקרא חרישה)

זה היה קל וכיף ועכשיו אני חושב שאני יתחיל את המשחק עם מכונית אחת ויסיים אותו עם אותה מכונית...

בהצלחה לשאר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסף , אתה משוגע טיחו! , מזה!? , יומיים אתה גומר לי את המשחק , זה משחק יחסית ארוך למשחק מירוצים ארקייד(יענו לא ראלי וכאלו) , אני ישבתי עליו אתמול 3-4שעות רצוף והיום איזה 4 ואני עדיין ב42אחוז... , איך גמרת אותו! , יא מכור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי מירוץ נגד CALEB זה עם הצלקת\קעקוע על היד וזה אמר לי שסיימתי עכשיו זה גם אמר לי שיש לי את הכל בVISUAL וPREFORMENCE ואני בא לחנויות וחלק עוד חסומים אז זה היה נראה כאילו לא סיימתי חיפשתי מירוצים לא מצאתי רשום לי בפרטים שסיימתי רק 64% מהמשחק

משהו פה דפוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמא שלי...איזה משחק קל...ועוד שיחקתי על Hard ...!!...

יש לי 5 מכוניות....MX5...H2..TT...Supra...Evo 8...וכולן נראות חייות..(ויזואל רייטינג 10)...

ואין עוד מה לעשות...חוץ מללכת מאחורי מכוניות ולעשות מירוץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלו איזה ניצחון מדהים ב-DRAG

(אני זה שדפק סלטה)

ותמונה של האוטו שלי משופר עד 9 ומשהו עם שני ה-Uniqe ו-3 דרגות שיפור לכל החלקים

איפה אני רואה כמה אחוזים עשיתי?

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיצובישי 10 כוכבים.. עכשו יש לי גם ניסאן GTR 10 כוכבים וגם סובארו אימפרזה 10 כוכבים (תמונות מחר, אני הרוג.. 6 שעות חרשיה X: )

ואני ב58 אחוז מהמשחק גמור, אין לי מושג אם זה הרבה או לא

אגב

גם אני עשיתי נגד ההוא עם הצלקת ולקחתי אותו, אבל יש לי עוד מרוצים אבל הכל כבר פתוח ואני יכול לקנות הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...