Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Underground 2 - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

המשחק מקרטע אצלי

המפרט:

p4 1.5

512 rdram

geforce ti 4400

אם אני יחיליף את המעבד זה יסתדר?

מעבד וכרטיס מסך, וגם תלוי מה המהירות של הזכרונות, זה שיש לך 512 לא אומר שזה הכי טוב למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 847
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דודי הסטלן הוא לא צריך להחליף כרטיס מסך

מה אתה אומר לו להחליף כרטיס מסך? לזיין לאנשים את המוח שיבזבזו בכוח כסף.

אני משחק עם כרטיס דומה והכל חלק ואיכותי על רזולוציה סטנדרטית 1024.

יעם מובייל 2600 512 מגה וכרטיס כזה זה עובד פי 10 יותר יפה מחבר שלי עפ 3000 כרטיס FX5600 ו512 זכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דודי הסטלן  הוא לא צריך להחליף כרטיס מסך

מה אתה אומר לו להחליף כרטיס מסך? לזיין לאנשים את המוח שיבזבזו בכוח כסף.

אני משחק עם  כרטיס דומה והכל חלק ואיכותי על רזולוציה סטנדרטית 1024.

יעם מובייל 2600 512 מגה וכרטיס כזה זה עובד פי 10 יותר יפה מחבר שלי עפ 3000 כרטיס FX5600 ו512 זכרון

תגיד לי מה אתה גנוב? אני עוד מזיין בשכל? תראה איזה כרטיס מסך יש לו בקושי סוליטייר הכרטיס הזה יכול לסחוב כמו שצריך. סה"כ יכול להיות שעובד לך חלק כי אתה משחק על הגדרות גרפיקה נמוכות זה לא חוכמה גם אני יכול כל אחד יכול לעשות את זה מה הבעייה. הקטע הוא שאם הוא רוצה להנות מגרפיקה טובה ומהירות נוחה במשחק הוא צריך להחליף כרטיס מסך ודחוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לענות לי ולעוד 2 אנשים פה?

יש לי 9800PRO, ואני לא יכול לשחק עם AA כי המסך נהיה שחור ורואים רק אורות או משהו מוזר כזה... ברגע שאני מבטל את הAA אז רואים כמו שצריך, אבל כמו שאמרו פה זה משחק שזועק לAA!

זה מאוד מעצבן לשלם על כרטיס הון ולשחק עם ריבועים ארורים! אם למישהו יש פתרון פליז תביאו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בדרייברים של אומגה (במקום זה 9800SE AIW) בעקרון יש לי כל מיני ארטיפקטים מדי פעם אבל אני יודע בדיוק איך הם נראים וזה לא הבעיה...

אגב להוא ששאל איך מסובבים את המכונית... שאלו את השאלה הזאת לפחות 5 פעמים... תלחץ על הכפתור של הגלגלת ותזוז עם העכבר...

למישהו יש רעין איך אני יכול לפתור את הבעיה עם הAA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הנייטרוס פורג' הזה? שלא לוחצים גז ושמים נייטרו אז העשן זה זה? מה הקטע...?

ועוד משהו.. איך מחזירים את הדאש בורד האורגינל שמתי חדש והוא מגעיל וזה לא נותן לי להחליף חזרה בחנות... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...