משהו שאני לא מבין בקשר ל AMD ומשחקים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו שאני לא מבין בקשר ל AMD ומשחקים

BedBoy

Recommended Posts

נכון בדרישות מינימליות של משחקים כתוב (למשל) :

Intel 2GHZ Or Athlon 1GHZ ?

אז מה יקרה אם יהיה לי מעבד 64 Bit 3000 בעל 2GHZ , ובאותו זמן יצא משחק שדורש יותר מ 2GHZ למעבד?

הרי ל A64 3000 אין יותר מ- 2GHZ !

האם המעבד יריץ את המשחק?

מישהו יכול להסביר לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בזמן הקרוב (וגם הרחוק יחסית) לא ייצא משחק שידרוש מעבד מעל 2GHz, למען האמת, אפילו היום, כל משחק יכול לעלות אפילו על פנטיום 3, לא קיים משחק שלא יכול לעלות בכלל על פנטיום 3 (כמובן אחד בעל כרטיס מסך נורמאלי), אז אל תדאג לגבי זה.

ובכלל, MHz של שווה יותר מMHz של , בגלל זה הדירוגים הגבוהים יותר של מעבדי הAMD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדים של (אני מתכוון לחדשים של ה64bit) יותר טובים מהאינטל במשחקים פשוט בגלל שהם יותר חזקים וגם בגלל שיש להם בקר בתוך המעבד.

בגדול הAthlon 64 יותר טוב במשחקים אבל בהפרש לא כ"כ גדול, העניין הוא שהAMD החדשים יש להם תמיכה ב64bit שזה יתרון גדול בעיקר לעתיד כשיצאו תוכנות שתומכות בזה, בגלל זה, נכון לעכשיו, הוא מומלץ יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדים של (אני מתכוון לחדשים של ה64bit) יותר טובים מהאינטל במשחקים פשוט בגלל שהם יותר חזקים וגם בגלל שיש להם בקר זכרון בתוך המעבד.

בגדול הAthlon 64 יותר טוב במשחקים אבל בהפרש לא כ"כ גדול, העניין הוא שהAMD החדשים יש להם תמיכה ב64bit שזה יתרון גדול בעיקר לעתיד כשיצאו תוכנות שתומכות בזה, בגלל זה, נכון לעכשיו, הוא מומלץ יותר.

אבל תראה ואני מצתת מה שאמרת

יתרון גדול בעיקר לעתיד
תראה כתבתי פה סיפור קצר שיסביר את מה שאני מתכוון עם משה קונה היום מחשב ומסתכל אל העתיד ואומר יש יש לי מעבד שיפעיל תוכנות שיצאו בעתיד ויעבדו רק על המעבד הזה אבל אחרי שנה שנתיים היה מהפכה בעולם ורוב התוכנות באמת נהפכו ל64 ביט ומשה שמח כל כך ורץ לחנות לקנות את 7 שעובד רק על 64 ביט אבל אז קרה משהו נורא המעבד של מושה חלש כל כך וכל השקעה שהוא השקיעה לפני שנתיים שגרמו למחשב שלו לעבוד ב3% יותר פשוט לא השתלמה ועכשיו משה צריך לקנות בכל מקרה מעבד חדש.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדים של יותר חזקים ב32bit

למעבדים של יש גם פיצ'ר שלאינטל אין בינתיים, תמיכה ב64bit

אין קשר בין שתי העובדות הללו

אתה קונה , אתה מקבל ביצועים טובים יותר היום ובעתיד. וממילא תצטרך לשדרג גם את האינטל, למרות שזה יקרה לפני שתצטרך לשדרג את הAMD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס לי כבר שאנשים חושבים שמעבד נקבע לפי מהירות השעון שלו(הMHZ) , זה לא ככה! , מעבד נקבע לפי היכולת שלו לספק ביצועים טובים בכל מצב שהוא , יענו 64ביט 3000+ שעובד ב2.0GHZ , בעצם משתווה בביצועיו לפנטיום 4 3.0 ואף עוקף אותו , אז אם מהירות השעון זה מה שמעניין אותך , אז תתן לעצמך לחשוב של64ביט 3000+ יש 3100MHZ , אוקיי? קאפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07:

תקשיב...

במעבדים שלא כמו ה 3000+ למשל לא אומר MHZ כמו באינטל הוא מראה על הדירוג של המעבד לאומת אינטל

דוגמה:

מעבד 3000+ ( 2000MHZ ) יעבוד מהר יותר מ 3000MHZ של אינטל... מה ש עשו זה פשוט, הוציאו מעבד ובדקו אותו בכמה בנצ'ים הגיעו לממוצע מסויים ואז בדקו מעבדים של וגילו שבעל המעבד 2000MHZ שלהם ( 3000+ ) עובד מהר כמו 3000MHZ אז ביגלל זה הם קראו לו 3000+ כי הוא עובד כמו 3000MHZ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר שמשחק דורש מה"צ מסויים משחקים דורשים ביצועים מסויימים

אם יצא משחק שדורש לפחות 2500 מה"צ אז 3000+ עדיין יוכל להריץ אותו כי הכוונה זה למעבד 2500 של וה 3000+ יותר טוב ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים של ה 3 שנים הקרובות לא צריכים יותר מ xp2500 או איזה אינטל 2.6

דום 3 רץ חלק עם xp2500 עם לוח via kt333 ועם כרטיס מסך 6800GT

לרוב במשחקים קובע הכרטיס מסך , יותר מאשר המעבד...

במיוחד בחדשים...

כאילו כמובן של יש יתרונות יש לה כל מיני טכנולוגיות שעוזרות כמו שכבר הזכירו פה את ה 3DNOW

ועכשיו החדשים עם ה 64ביט .

אבל משחקים בתכלס זה כרטיס מסך...נראה לי ה tbird 1.1 שהיה לי לפני שנה היה יכול להריץ את דום 3 עם כרטיס מסך נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...