עכשיו קניתי העכבר MX1000 לג'וטיק ויש לי שאלה! - עמוד 5 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכשיו קניתי העכבר MX1000 לג'וטיק ויש לי שאלה!

ameer_a7

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בוא נסתכל היטב על ההשוואה בין PS2 לבין USB:

בפרוטוקל ה- USB הנוכחי של winXP SP2 עכבר שמחובר ב- USB מסוגל לרוץ רק ב- samplerate של 125hz, כלומר לאג של 8ms בין התזוזות.

אצל ה- PS2 ניתן ידינית דרך המאפיינים של העכבר, לקבוע samplerate של 200hz, מקסימום של ה- PSV2 (עכשיו כשמייקרוסופט נזחה אותו לא יהיו יותר חדשים).

אז אנחנו יכולים להבין שה- PS2 יהיה יותר מהיר, ותאמינו לי שה- 75hz האלו משנים הרבה במשחקים.

אך, זה לא הכל:

שחקן Wolfenstein RtCW ידוע בשם RaZiel, מצא את הדרך לפרוץ את פרוטוקול ה- USB ב- winXP (לאחרונה יצא גם ל- Win2K).

ההאק, יכול לגרום לעבר לרוץ ב- 250hz, 450hz, 500hz, 1000hz, כש- 1000 זה המקסימום של USBV2.

בזכות ההאק הזה, שצריך לערוך כמה ערכי hex בקובץ usbport.sys על המחשב, יגרום לעכבר לרוץ באחד הנתונים, במידה והוא יכול.

לכן, עכשיו, כשאני מריץ על ה- mx500 שלי 500hz התזוזות שלי מהירות וחלקות יותר מכל PS2.

לכן USB אכן יותר מהר, אך לוקח יותר משאבים מהמעבד. הבנת e.t?

אתם גם תשימו לב שהסורקים והמדפסות שלכם יעבדו יותר מהר...

המדריך המלא http://www.warleagues.com/viewnews.asp?view=45

ואם אתם רוצים קובץ מתוקן ל- 500hz עבור WINXP SP2 מוכן כבר אז שלחו לי הודעה.

ההאק הזה יעזור במהירות אם יש לי עכבר של USB/PS2? זה שעולה 50 ש"ח ב-KSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה אם העכבר יזוז ב 1000HZ או 100HZ

כל עוד הקצב רענון שלכם במסך מוגבל נגיד ל85HZ, לא תראו הבדל

המקרה היחיד שצריך את ההאק הזה זה בווינדוסים ישנים (98 למשל), שם, הHZ של העכבר נמוך מה-HZ של המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה לא קשור, אתה כן תרגיש שהעכבר חלק בהרבה.

אבל סינכרון עם המסך והכרטיס מסך (FPS) רק יעזור להוריד את הלאג.

2 הגורמים שמשפיעים הכי הרבה במשחקי הם - המודם, לאג של המודם והיד האנושית, כלומר הרפלקסים שהם אף פעם לא מידיים = לאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי נכנתי לאתר ששמת כדי להתקין את ההאק ולא הבנתי איך מתקינים או מה עושים למה זה כתוב באנגלית ולא הבנתי כלכך למה אני לא חזק באנגלית...

אם אתה יכול בבבקשה לתת הסבר מה הסיכונים של זה תעזור לי מאוד למה היה רשום משו שזה לא על אחריותו לפי מה שהבנתי...

ואם תוכל תתן לי לינק להורדת ההאק או הסבר מה לעשות והאם אפשר למחוק את ההאק אם הוא לא יעבוד לי למשל או יעשה לי בעיות???

תודה רבה.....

ובקשר לאיש שאמר שהמסך איטי...אז אם לפחות העכבר לא יהיה יותר מהיר המדפסת תהיה יותר מהירה וכך גם הסורק והמצלמת והמצלמה הדיגיטלית וההגה והגויסטיק וכל מה שיכול לפעול על הUSB שזה המון דברים...(לפי מה שהבחור אמר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך או כך זו אפשרות טובה,

אני מעדיף PS2 בגלל שאז יש יותר יציאות פנויות כמו שאמרו.

אם הבעיה היא יציאות - עדיף PS2 ...

אבל אם יש לך אפשרות למפצל כזה פשוט מ- 1 ל-4 ... אז הרבה יותר עדיף (לפי דעתי ואני גם יגיד מה הסיבה עוד שנייה) USB

והסיבה :

היה לי פעם עכבר אופטי של A4TECH, והוא שירת אותי יפה מאוד, הוא היה בחיבור PS2 ...

ויום אחד לפתע, העכבר החל להתקע, פתאום ככה סתם ואז הייתי צריך לעשות ריסטרט כדי שהוא יחזור לעבוד...ואז חיברתי אותו במחשב אחר - וקרה אותו הדבר ...

ואז קניתי עכבר וחיברתי אותו לUSB והכל עבד ... שמתי לו מתאם כדי שיעבוד ב-PS2 והוא עדיין עבד ...

אז אני מעדיף לא להסתכן, וללכת על USB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ok קיבלתי לפני שעה בערך את המשלוח מנועה (MX1000) ... בנתיים הוא בטעינה ואכן כמו שפותח הת'רד אמר העכבר באמת נראה מדהים ! מראה יוקרתי כזה ...

בנתיים מה5 דקות שניסתי אותו (אני מרגיש כמו סוטה :hat: קשה להוריד את היד מימנו... הוא כזה נעים ונוח) שמתי לב לשיפור קל בווינדוס אבל נחכה למשחקים הכבדים ואז נראה מה הוא שווה ;D

אחרי שהבטרייה תתמלא לגמרי בפעם הראשונה :P

CSS with MX1000 :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז גם לי יש במזל טוב עכבר אינטיליגנטי כזה ( MX1000).

אבל יש לי שאלה. אני רוצה שה BABYLON שלי יופעל מהכפתור האמצעי של העכבר. כיצד מבטלים את הפונקציה הבסיסית שבלחיצה על הגלגלת (הכפתור האמצעי בעכבר) לא יופעל ה SCROLL (זה שגורם לתנועה רציפה של דף האינטרנט ) ? מקווה שזה המקום הנכון לשאול את השאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הולך לדריוור של העכבר ומכוון את הכפתור השלישי או איזה שאתה רוצה ל other ואז שם לג'נריק ...

או\ו אתה הולך להגדרות בבילון ... יש לכם שם מין ריבוע ריק כזה שבו אתה אמור ללחוץ על הקומבינציה שמפעילה את התוכנה אז אתה פשוט לוחץ על מה שאתה רוצה שיפעיל את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

הערה לגבי העכבר .

חוץ מזה שהוא עכבר משוכלל- מצאתי חיסרון אחד ברור :

לי יש יחסית יד בגודל ממוצע. היד מונחת היטב על העכבר. אבל יש לי הרגשה שאם היו לי עוד 2-3 מילימטר של אצבעות, היה לי יותר נוח. :xyxthumbs:

אולי אני פשוט צריך להתרגל. העכבר הקודם שלי היה MX310 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היתה הרגשה כזאת בהתחלה וגם לי יש יד קצת קטנה אבל כשבדקתי לאן האצבעות של מגיעות בכפתורים של העכבר אז זה יוצא בול

ובכל אופן לכל עכבר צריך להתרגל... אני זוכר איזה עכברים גרועים היו לי שבסוף התרגלתי אלהם והיתי מביא איתם HS חופשי עם כל הפאקים בעכבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...