עכשיו קניתי העכבר MX1000 לג'וטיק ויש לי שאלה! - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכשיו קניתי העכבר MX1000 לג'וטיק ויש לי שאלה!

ameer_a7

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

העכבר סווווווווווווווווווווווווווווווווףףףףףףףףףףף הדרךךךךךךךךך דייקנות ומהירות שמעולם לא ראיתייי נוחות שאי אפשר לתאר

כפרה על 500 ש"ח לעומת עכבר כזה

לא אתה לא רואה הלד.. וזה לא לד זה לייזר! זה עכבר הלייזר הראשון!

שאלה : שמתי במטען אולי פחות משעתיים וה 3 לדים מוארים ירוק מלא.. ז"א שהסוללה טעונה במלואה? בזמן קצר כזה?

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כ 4 יציאות פנויות . שמתי על USB

עוד שאלה : כמה שעות מומלץ להטעין אותו לפני השימוש הראשון?!

אני זוכר שהיה פעם עם התארד ענק על זה באיזה אתר עם הרבה אנשים שיש להם אותו תעשה חיפוש

יש לעכבר לד אדום כזה שמאיר את החיישן שלו או שהוא לא עושה בכלל אור?

לפי מה שאני קראתי כמעט ולא רואים את הלייזר  בגלל שהוא מאוד חלש , כך שהוא לא יפלוט תאורה אדומה גדולה כזאת כמו עכברים אופטים

ד"א מאיפה קנית ? כי לפי מה שאני יודע אין אותו עוד בארץ ?

עריכה , הקדמת אותי קצת

נ.ב הסוללה באה טעונה כבר חלקית כך שזה מתמלא דיי מהר למרות שגם אם היא ריקה לגמרי היא נטענת מאוד מהר (נראה לי 20 דקות וזה מספיק ליום שלם או משהו כזה אם אני זוכר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לעכבר לד אדום כזה שמאיר את החיישן שלו או שהוא לא עושה בכלל אור?

לא לא רואים בכלל בכלל.

ל shay-biker  העכבר יותר מהיר פי כמה מעבכרים חוטיים , לא יודע מאיפה הבאת האינפורמציה שאלחוטי יותר איטי.

לEvilSt!ng קניתי מפנדה וכבר יש להם במלאי אחרי שאני הזמנתי :silly:

הנה קישור לפנדה והעכבר במלאיי מיידי גש וקח : http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=7534&PHPSESSID=fa28cc6b399cf0db90c3392bac685f41

ואיי נהיה 575 אחרי שקניתי ב 540

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההטענה של העכבר שלי לקחה שלוש שעות והחזיקה לי בערך שבועיים (לא חיכיתי שהוא יהבהב כמובן אלא רק שיגיע לשלב האחרון) ואצלי הוא מחובר בUSB

למה? - כיכ ככה נוח לי ;) אין סיבה מיוחדת

והאמת קראתי איפה שהוא שהוא יותר איטי כאשר מחברים אותו בUSB (משהו כמו 125 לעומת 250) אבל אני ממש לא סגור על זה!!!

לי זה עובד מהיר וטוב עם .

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...