ת'ראד די מבדר שנתקלתי בו בטעות : בנות ישראליות Vs. בנות פלסטיניות... מבדר קצת. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'ראד די מבדר שנתקלתי בו בטעות : בנות ישראליות Vs. בנות פלסטיניות... מבדר קצת.

R0ck

Recommended Posts

דריה זה לא נכון הרבה ערבים מחיפה ומהסביבה שם חילונים.

השבוע ראיתי תוכנית על להקת רוק ערבית ביפו זה היה פשוט מדהים לאף אחד מחברי הלהקה אין מבטע ערבי הם לא סובלים את הדת המוסלמית פשוט חילונים למופת ואין להם דמיון לאף ערבי שאתם מכירים או חושבים.

כן בטח בר רפאלי לא יפה בכלל!! אבל פטמה מג'בליה כוסית לא נורמאלית בדוק באמת מעניין איפה כול הבנות היפות האלה שהם דיברו עליהם לא ראיתי אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם אולי חילונים והכל, אבל ההורים שלהם עדיין שמרנים ואין להם הרבה אומץ להתנגד להם. רוצה לבוא למשטרה רגע ולבדוק כמה מקרי אלימות יש להם על הידיים על רקע חילול כבוד המשפחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמרות זאת אני רואה המון בחורות ערביות יפות באוניברסיטת חיפה. בנוסף יש המון נשים ערביות נשואות באוניברסיטה. עצם העובדה שהן התחתנו לא מפריע להן ללמוד. כנראה שהערבים בחיפה פחות שמרנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא, מרבית הערבים שפגשתי בחיפה כששירתתי ליד היו נוצרים. האחרים לא היו פתוחים וסבלנים באותה מידה. הקב"ט שלנו היה ערבי-נוצרי למשל והיתה לו חברה והוא היה מתחבא בבסיס כי הוא פחד שההורים שלו או שלה יהרגו אותם, חחח, והיינו צריכים לעבוד עליהם בטלפון וכתודה הוא היה מביא בשר על חשבונו ועושה לנו על האש במוצ"ש. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פגשתי יותר ערבים בחיפה והם לא היו נוצרים :-P

אבל גם אלה שאני פגשתי וגם אלה שאת פגשת אינם מהווים מדגם מייצג (למרות שהסיכוי שאלה שאני פגשתי מהווים מדגם מייצג גבוה יותר ;D).

מצד שני, אוניברסיטת חיפה לא ממש נחשבת. באופן כללי אוניברסיטת חיפה היא המקום הגיאומטרי בו נפגשות כל הנשים היפות של איזור חיפה ::) , אז אותו כלל תקף גם לגבי הערביות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואת מה שיש שולחים שהתפוצץ, שלום ולא להתראות :hi:

וואו, יצאת גבר.

אררג

ועכשיו ואני מרגיש שאנחנו מטומטמים בפורום פה כמו המטומטמים בפורום שם.

דמיט, מה זה קשור לזה שהן כוסיות או לא?

אני ממש לא אחד שהולך לעזור לערבים לעשות פיגועים כי אני חושב שקשה להם, אבל פאק, הגזמתם פה.

ואנחנו כעסנו על זה ששם הם מדברים על דברים לא קשורים ולא מדוייקים (בלשון המעטה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...