מלחמת עולם שלישית בקרוב - בהשוואה לתנ"ך מלחמת גוג ומגוג - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמת עולם שלישית בקרוב - בהשוואה לתנ"ך מלחמת גוג ומגוג

Athlon-WINGS

Recommended Posts

TommyW אני לא יודע מאיפה באת אבל אתה בנאדם עם חשיבה מסוכנת... אם סטאלין היה מת ואתה היית יד ימינו אז עכשיו רוסיה הייתה כבר במלחמה גרעינית.

למה לעזאזל לרוסיה יש אינטרס כזה ? כולה מדינה שרוצה לחיות בשקט ובשלום וגם סין ככה.

ועוד דבר נראה לך באמת מצב הגיוני שרוסיה מוכרת לאירן וסוריה בזמן מלחמה ?

ועלק משימידים להם עוד ומוכרים להם עוד... צא מהסרט העולם זה לא RED ALERT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היה שלב שבו כמעת המלחמה הקרה הפשירה, זה היה במהלך אחד המלחמות לא זוכר ששת הימים או יום כיפורים אבל ברית המועצות דאז אמרה שישראל מוציאה את הנשק שלה כלא יעיל ושהערבים לא יודעים איך להישתמש בו ,כי כול הזמן ניצחה ניצחונות מוחיצים, אז ברית המועצות רצתה להצתריף לערבים נגדינו אבל ארצות הברית אמרה שאם היא מצתרפת מין הראוי שגם היא תצתרף, אז כול אחת הלכה לביתה ואנכנו המשכנו להשמיד את הנשק הרוסי

מסכנה אפילו רוסיה יודעת שהערבים לא יודעים להשתמש בנשק

עוד דבר ערב הסעודית בקשרי שלום עם ארצות הברית והיא לא תכנס ללחמה, למרות שאני חושב שמצרים כן (לאור התגובה שלהם, רק עכשיו הבנתי כמה קר השלום בינו.... :pissed:)

קיצר אם יהיה איום ממעצמה עלינו רצות הברית לא תשב בשקט ותרגיע את הרוחות ואם היא לא מצליחה אז עוד אחד למסיבה :silly:

לא חושב, אתה יודע איך אמרו לי שאסון התאומים רשום בתנ"ך?

אני יגיד לך איך לקרא איזה פסוק הפוך ואז לדלג 3 פרקים רדימה כדי שיהיה רשום שם השם "בן לאדה בן לדה" או משהו כזה, קיצר גם אני יכול להגיד לך שהארי פוטר חוזה את הכול..........פשות צריך להיות חרשון מספיק (ולקרא כול החיים שלך את התנ"ך זה מספיק) כדיי למצא לך הוחכות לכול פיפס....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדברים האלא של דילוג אות אחד בכל פסוק וכו` זה פשוט שטויות זה לא משהוא רוחני ולא כלום זה בולשיט

אין רב אחד שיגיד לך שזה אמת(רב דתי בטוח שלא יגיד לך)

זה סתם אנשים שפשוט מחפשים בתנ"ך עם תוכנות ואז אומרים התנ"ךך בלה בלה בהלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקבות הצופן התנכי קבוצת אנשים עשתה אותו מחקר אבל על הספר "מובי דיק", "למרבה הפלא" הם מצאו שם בדיוק את אותם הדברים כמו בתנך, והמחקר שלהם ועוד כמה מחקרים של אנשים ומדענים אחרים הוכיחו שההסתברות למציאה של הדברים האלה בספר ארוך כמו בתנ"ך כל עצומה שזה בכלל לא פלא שמוצאים כל כך הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל הת'ראד אבל יש לי כמה דברים לומר:

- תהיה מלחמת עולם שלישית , ככה בני האדם בנויים

- כתוצאה מכך תהיה שואה גרעינית (זה מה שקורה כאשר למדינות ערביות יש יכולת גרעינית)

- אחרי זה ....

שקט

הג'וקים ישלטו בעולם , מכיוון שלא ישאר אף אחד אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו כבר עכשיו במלחמת עולם, לא רישמית.

אני חושב שייקח הרבה זמן עד שמדינה תחריז מלחמה רישמית ותפתח מלחמת עולם מוצהרת, אבל זה לא אומר שהמלחמה עצמה לא מתנהלת כבר עכשיו.

פשוט אני חושב שהמדינות מפחדות להגיד "הנה, אנחנו שוב במלחמת עולם".

ארצות הברית ובריטניה נגד עיראק, סוריה, אפגניסטן.

רוסיה נגד האלה שבתוכה, שרוצים עצמאות.

הפלשתינים נגדנו. איתם משתפים פעולה חלק מלבנון, מוסלמים מארצות שכנות, וכל האנטישמיים בעולם (המדינות עצמן לא מכריזות על עצמן כאנטישמיות, אבל בפועל זה קורה. כמו האמנסיפציה בעבר).

אני חושב שארצות הברית תתחיל בשנים הקרובות "מלחמה תעשייתית" נגד סין. דבר שיוביל למתח, ומי יודע למה עוד..

דרום קוריאה (ותומכיה) נגד צפון קוריאה (או שזה לפך, למרות שאני לא זוכר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-בוש מנצח

ok זה קרה כבר

- ארה"ב נכנסת למלחמה עם איראן וסוריה

אפשרי מאוד

- סין מתעצמת ותהפוך למעצמה משפיעה בעולם

סין אכן מדינה חזקה אבל היא רחוקה מאוד מלכבוש את העולם

- ארה"ב באיזשהו שלב (בראשות בוש כמובן) מכריזה מלחמה על כל העולם הערבי והמוסלמי (למי שלא הבין זהו מסע צלב)

ולמה זה בדיוק ? מה יש לה נגד מיצריים ? נגד ירדן ? נגד טורקיה ? גם ככה האזרחים האמריקאים בקושי תומכים בהמשך המלחמה בעיראק ...

- אמריקה נחלשת בצורה דרסטית, והשפעתה על העולם תפחת

איך היא בדיוק נחלשת בצורה דרסטית ? כמו שאמרו יש לה משאבים עצומים שלא נדבר על תמיכה של מדינות אחרות שתלויות בה

- האיסלאם ינצח את ארה"ב

ושוב קפיצה היסטרית בלי איזה שהוא הסבר איך לעזאזל הם יכולים להעביר כחות לארה"ב בכלל ותוסיף לזה את כל מה שאמרו

- העולם הנוצרי והמוסלמי מבין שהיהודים אשמים בכל מה שקורה בעולם...ומכריזים מלחמה על העם היהודי

זה כבר היה לא ?  ;D

- כל מדינות העולם באות על ירושלים ומנסות לכבוש אותה....

WTF ??!?!? למה לעזאזל שפינדלנד ומיקרונזיה ירצו לכבוש את ירושליים ?  :screwy:

בקיצור זה הזוי לחלוטין !   :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...