מלחמת עולם שלישית בקרוב - בהשוואה לתנ"ך מלחמת גוג ומגוג - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמת עולם שלישית בקרוב - בהשוואה לתנ"ך מלחמת גוג ומגוג

Athlon-WINGS

Recommended Posts

טוב קראתי את כל השטויות של הת'ראד המפגר הזה...

דבר ראשון למי שאמר שהאו"ם לא ירשה לארה"ב להשתמש בנשק לא קונבציאונלי אתה מושלה ובגדול, האו"ם יכול להגיד מה שבא לו. אצרות הברית מעולם לא הקשיבה ן במיוחד. על כל מה שלא נראה לה היא הטילה ווטו. האום איבד את כוחו ויעילותו והוא כבר בובה חסרת כל כוח ממשי, הוא לא הולך להחזיק עוד הרבה זמן, לא כפי שהכרנו אותו בכל מקרה. אנליסטים פוליטיים מעריכים שארה"ב תתנתק מהאו"ם בעשרת השנים הקרובות.

עכשיו טומיW צא מהסרט רוסיה היא כלום, אם מישהו מוכר נשק לאיראנים משמה תיהיה בטוח שזאת לא הממשלה. ובקשר לבעלות הברית של ארה"ב במהלך מלחמה, ארה"ב כמו רוב מדינות אירופה חברה בנאט"ו לכן ברגע של הצהרת מלחמה, דבר שדרך אגב ארה"ב לא עשתה מאז מלחמת העולם השניה. על המדינות האחרות בברית חובה לעזור לה.

עכשיו בקשר לסין, כרגע לסין יש את הצבא הכי גדול במלחמה קונבציאונלית הסינים יכטשו את כל נאט"ו ביחד יש להם מעבר ל500 מיליון חיילים בגיוס חירום.

בקשר לנושאת , דבר ראשון אין לא 200 , ובטח ובטח שלא 400. השיא זה 114 , רוב הנושאות שלה שגם הם מכילות מתחת ל100 מטוסים.

בקשר למלחמת עולם שלישית, זה לא יקרה, מעולם לא תתקוף, רוסיה לא קיימת פיסית לאף אחד לא ממש אכפת ממנה, היא מנסה לשמור על מעמד ווירטואלי כלשהו, אבל בפועל אין לה סיכוי לתמוך כלכלית במלחמה ממשית. הדבר היחיד שיכול לקרות זה שכל הערבים יתאחדו, העולם ישאר שלם, אבל אנחנו נדפק ובגדול. לאיראן בחיים לא יתנו להשלים את תוכנית הגרעין, אז השאלה היא רק אם יש לה מספיק בייציים כדי לא להכנע ללחצים פוליטיים, ובואו נקווה שאין לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הייתה רוצה הייתה יכולה למוטט את ארה"ב ביום בלי לירות כדור אחד. אם תמכור ביום אחד חלק מעודף הדולרים האסטרונומי שיש ברשותה, הדולר יצנח למטה בצורב מטורפת והתל"ג של ארה"ב לא יהיה שווה כלום. כמובן שסין לא תעשה כזה דבר שכן ארה"ב הינה הלקוח העיקרי שלה ומרכז העסקים העולמי. כלכלה מפורקת בארה"ב אומרת כלכלה מפורקת בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קראתי את כל השטויות של הת'ראד המפגר הזה...

דבר ראשון למי שאמר שהאו"ם לא ירשה לארה"ב להשתמש בנשק לא קונבציאונלי אתה מושלה ובגדול, האו"ם יכול להגיד מה שבא לו. אצרות הברית מעולם לא הקשיבה ן במיוחד. על כל מה שלא נראה לה היא הטילה ווטו. האום איבד את כוחו ויעילותו והוא כבר בובה חסרת כל כוח ממשי, הוא לא הולך להחזיק עוד הרבה זמן, לא כפי שהכרנו אותו בכל מקרה. אנליסטים פוליטיים מעריכים שארה"ב תתנתק מהאו"ם בעשרת השנים הקרובות.

עכשיו טומיW צא מהסרט רוסיה היא כלום, אם מישהו מוכר לאיראנים משמה תיהיה בטוח שזאת לא הממשלה. ובקשר לבעלות הברית של ארה"ב במהלך מלחמה, ארה"ב כמו רוב מדינות אירופה חברה בנאט"ו לכן ברגע של הצהרת מלחמה, דבר שדרך אגב ארה"ב לא עשתה מאז מלחמת העולם השניה. על המדינות האחרות בברית חובה לעזור לה.

עכשיו בקשר לסין, כרגע לסין יש את הצבא הכי גדול במלחמה קונבציאונלית הסינים יכטשו את כל נאט"ו ביחד יש להם מעבר ל500 מיליון חיילים בגיוס חירום.

בקשר לנושאת , דבר ראשון אין לא 200 , ובטח ובטח שלא 400. השיא זה 114 , רוב הנושאות שלה שגם הם מכילות מתחת ל100 מטוסים.

בקשר למלחמת עולם שלישית, זה לא יקרה, מעולם לא תתקוף, רוסיה לא קיימת פיסית לאף אחד לא ממש אכפת ממנה, היא מנסה לשמור על מעמד ווירטואלי כלשהו, אבל בפועל אין לה סיכוי לתמוך כלכלית במלחמה ממשית. הדבר היחיד שיכול לקרות זה שכל הערבים יתאחדו, העולם ישאר שלם, אבל אנחנו נדפק ובגדול. לאיראן בחיים לא יתנו להשלים את תוכנית הגרעין, אז השאלה היא רק אם יש לה מספיק בייציים כדי לא להכנע ללחצים פוליטיים, ובואו נקווה שאין לה.

נוותר לך בקשר לנושאת מטוסים (ראיתי את זה בכתה מקיפה שעשו על הנושאת החדשה כך שאני יודע על מה שאני מדבר)

וגם אתם חושבים שמדינת כזו תמימה, היא מסוגלת (והוככנו את זה מספר רב של פעמים) לעדוף כול התקפה ערבית ואם היא לא תהיה מספיק גדולה אפילו להתקדם

מה זה עוזר לכם?

אם האיום על ארה"ב יגיע  מהערבים, אז מדינת תתוקף ראשונה מאירון סוריה וצריך להיות מענין התגובה של מצריים.........

למה זה טוב?

זה לא טוב, לא טב לנו בכול מקרה (בכלל לא טוב לנו) אבל זה נותן מספיק זמן (3-4 ימים- זה מספיק) לארה"ב לארגן מספיק כוחות ולהתחיל לכבוש,אל תשכחו שאם משהו ראה בחדשות את המאזן כוחות שעשו והראו שם שאנכנו במיעוט, הם לא החשיבו את ה F-16i שזה אומר עוד 100 (+2 אימון) משמע 7XX+(לא זוכר את המספר אבל הוא היה 6XX)

מה עוד לא החשיבו, זה שהחיילים שלנו מתאנים כול היום (ואף מאמנים את האמריקאים) בלוחמה בשתח פתוח ובשתח עירוני עזה הוא המגרש אימונים הגדול ביותר שיש לנו והקרוב ביור למלחמה הן אם זה מפכינת איסוף מודיעין והן מפכינת יצירת טקתיקות ושיתות לוחמה שאנו לומדים אותם ויודעים את החסרונות שלה ויש לנו מה לתקן, וזה שונה מכול מחנה אימונים שארצות הברית תבנה ואילו הכוחות הערבים אין להם את היתרון, כאשר להם יש מורדים הם משמידים הכול עם פפצה אחת (זה לא פשותו כמשמעו אלא מעביר מסר מסוים, יענו לא באמת פצצה אחת) ועם הזמן הכוח מחליד יש להם תאוריות שנראות יפה על הדף אבל הם לא יודעים איך הוא יהיה במציאות, אז החיסרון הכי ענק שיש לנו בארץ שזה המצב שלנו והלחימה שלנו נגד הערבים המצב מלחמה הוא יחזיר את התגמול שלו בכך שכול אחד ידה בדיוק מה הוא צריך לעשות והוא עשה את זה 20 פעם ביום רגיל.........

ולמה אתם כול הזמן חושבים שסין תרצה לפתוח במלחמה נגד ארצות הברית?  :s07: החיים זה אינטרס ואיזה אינטרס יש לה לכבוש את ארצות הברית?  :s05:

ד"א

שמעתי שרוצים שישראל תצתריף לנט"ו מה נסגר עם זה?  :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בהתחלה רציתי לקרוא את כול ה5 ע"מ ואח"כ את הת'ראד על למה לא אבל אני מזה עייף אז מחר...

בכול מיקרה בתגובה לע"מ הראשון עזבו אותכם מכול הנשק הרגעיני וכוווווווווול הנושאות והכול

אמרו לי פעם שאני לא זוכר אם זה צוללת או מבנה של צוללת (כול הפמליה של נושאת מטוסים) אחת/ד יכולים להשמיד את כול העולם תוך כהמ דקות אז למה לדבר על הכול שאתה יכול לדבר על הפרט תחשבו על זה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צינתי את זה שצוללת אחת מסוגלת לשגר טיל למרחק של 8000 ש"מ ואין מקום שמרוחק יותר מ5000 ק"מ מהים.........תוסיף לזה ראש רגעיני או אטומי או כול ראש שעולה לך בראש וכול העולם שלך (בצורה של פיח אבל שלך...........חחחח)

חוץ מזה יש טילים בלסטרים שהם גם סרדו את המלחמה הקרה והם מוכנים לשיגור.......

ד"א

איזה מפחיד זה שלחיזבלה יש מזלט"ים בניי שרקיקי!! איבדנו את היתרון שלנו..........(אחד מני רבים אבל זה יתרון.......)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לצוללות, זה נכון, אבל אתה לא מדייק במרחק. זה לא שצוללת יכולה להגיע למרחקים כאלו, אלא שיש לה פוטנציאל חימוש לטילים כאלו ועד עכשיו אנחנו לא הצטיידנו בטילים כאלו אישית ובספק אם מישהו אחר מלבד לארה"ב או רוסיה עשו זאת עד היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלנו מגרמני 2 או 3 צוללות כולל הטילים שלהם (אחרי מלחמת המפרץ ה I)

דבר שני לא מדובר פה עלינו אלא על ארה"ב נגד הערבים, אז נגיד שאין לנו, זה שיש לארצות הברית יש, זה מספיק

ואחי זה יותר משמועות, בא אלינו לבתצפר להרצות על צוללות (לפני שנתיים) ואמר שיש לנו יכולת אדירה, שצוללת אחת כזו שקבלנו מגרמני יש לה כוח ששווה לכול הכוח שיש למדינה (אחת) ערבית, משהו שלא נתפס, משגר ומעלם..............וחוזר חלילה.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבלנו מגרמני 2 או 3 צוללות כולל הטילים שלהם (אחרי מלחמת המפרץ ה I)

דבר שני לא מדובר פה עלינו אלא על ארה"ב נגד הערבים, אז נגיד שאין לנו, זה שיש לארצות הברית יש, זה מספיק

ואחי זה יותר משמועות, בא אלינו לבתצפר להרצות על צוללות (לפני שנתיים) ואמר שיש לנו יכולת אדירה, שצוללת אחת כזו שקבלנו מגרמני יש לה כוח ששווה לכול הכוח שיש למדינה (אחת) ערבית, משהו שלא נתפס, משגר ומעלם..............וחוזר חלילה.......

אתה מ-ז-ה זיין שכל, החל ב400 לנושאת , וכלה בסופר צוללות שיש לנו.

הצולות שיש לנו, הן אולי שוות לכוח הצבאי של כוויית(מדינה ערבית אמרת לא? :nixweiss:)... אבל גם סנאי אלבני חולה כלבת שקול ל3 וחצי חיילים שיש לה

לצוללות שקיבלנו מגרמניה, שדרך אגב קיבלנות רק 2 מהן בייתיים ב98 ו2001 נידמה לי, אין שום יכולת שיגור אנכית, ככה שטילים אם ממש תרצה לשגר ממנה תצתרך להתאים את משגרי הטורפדו שלה לזאת, אבל זאת משימה שרחוקה מלהיות פשוטה, ולא ברור אם היא אפשרית. אבל כמו שמי שאמר מעלי שיש לנו יכולת זיון שכל ברמה בין גלקטית, הצוללות האלה משתמשות להרתעה, גם אם הן חסרות תועלת בפועל, לצבאות ערב אין יותר מידי ספינות, רק למיצריים ומה שהיא מקבלת מארה"ב יזרבג תצוללות שלנו, משחטות חדישות הנבלות מביאים לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לאחר מלחמת המפרץ בשנת 1991 פתחה הממשלה בדיונים עם ממשלת גרמניה ובליל ה-30 בינואר 1992 אישר הקנצלר דאז הלמוט קוהל חבילת סיוע צבאית שכללה בין היתר גם את שתי הצוללות הראשונות מדגם "דולפין". בתמיכתו החזקה של ראש הממשלה דאז, יצחק רבין, יצאו צוותים של חיל הים הישראלי לגרמניה לפקח על הבנייה ולעבור הכשרות מתאימות לקראת הבאתן של הצוללות לארץ. צוללות הדולפין הנן צוללות המונעות במנועי דיזל - חשמל, וככאלה, הן הדגם החדש והמשוכלל ביותר בעולם כולו. הצוללת נושאת מספר רב של אמצעי חימוש וציוד מודיעין אלקטרוני המשמש את חיל הים בעיתות מלחמה ושלום. תנאי המגורים בצוללות החדשות מהווים שיפור משמעותי בהשוואה לתנאים הקיימים בצוללות העבר. זהו אחד הכלים היקרים, המסובכים והקטלניים ביותר העומדים לרשות חיל הים הישראלי ,ולרוב, משימותיו נשארות חסויות גם שנים רבות אחר כך.

דגם צוללת

מהירות 20 קשר בצלילה, 11 על פני הים. טווח: 8000 מייל ב 8 קשר על פני הים, 420 מייל ב 8 קשר צלילה.

חימוש עשרה צינורות 21 אינץ' רב תכליתיים: לטורפדו, מוקשים, טילים ומטענים. טילים : טיל הרפון ים-ים, מהירות של 0.9 מאך. ראש נפץ במשקל 227 ק"ג. טילי טורפדו. תמיכה אלקטרונית-חיישנים תת-מימיים, מערך סונאר צולנדרי, סונאר תדר נמוך, סונאר עם טווח פאסיבי, סונאר יירוט, מערכת ניתוח רעש עצמי. בקרת נשק: ISUS90 עם שידות אחידות וחליפיות. מכ"מ: מכ"ם חיפוש.

צוות 30 אנשים, מתוכם 6 קצינים.

דחי 1640 טון על פני הים, 1900 טון בצלילה."

תבדוק מה שאתה מקשקש.......

עוד דבר כבר אמרתי את זה פעם ואני אומר את זה שוב פעם, לנו יש כוח התרעה חזק יותר מאשר כוח התקפה!!! (רק במילים אחרות)

למה אתה דש בחול ומתעקש להוצא אותי מתומתם, אמרתי בפרוש שאני מתכוון לארצות הברית לא לנו, לנו יש כוח להשמיד את ההתקפות שהאויב נותן לנו ולא להשמיד אותו בבסיס שלו!!!

אז בחית רבק, אתה לא יודע הכול ואתה גם בחחים לא תדע הכול אז מספיק לזיין את השכל ולפני שאתה מגיב תקרא שוב את ההודעות

לא אמרתי בחיים שלי שיש לנו את היכול הזאת ואמרתי את זה במפורש!!! אמרתי רק שיש לנו כוח הרתע ענקי

בקשר לנושאות את זה אתה תחפש.....אין לי כוח להוכיח לך כול דבר...........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, יש לנו 3 צוללות מדגם דולפין, היו עד לפני 6 שנים נדמה לי עוד 2 צוללות מסוג לוייתן אם זכרוני אינו מטעה אותי, אך אלו יצאו לגמלאות או שפשוט אין תקציב לתפעל אותן. לא מזמן זימנו אישים מגרמניה לבסיס חיפה למטרת ביקור ושיפור יחסים בכדי לאפשר רכישות נוספות של צוללות בעתיד. אגב, צוללות הדולפין - שילמנו רק 40% על צוללת אחת - את השאר מתנה! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...