מלחמת עולם שלישית בקרוב - בהשוואה לתנ"ך מלחמת גוג ומגוג - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמת עולם שלישית בקרוב - בהשוואה לתנ"ך מלחמת גוג ומגוג

Athlon-WINGS

Recommended Posts

ועוד משהו יש לרוסיה הרבה יותר גרעיני אבל למה הם צריכים את זה מה זה עוזר להם זה כולה הרתעה שלא יתקפו אותך!!

הנשק הזה לא עשו אותו כדי להישתמש בו באמת... טוב נו יצא להם להישתמש בו פעמיים אבל זה רק כדי להראות לעולם מי הבוס ושיש להם גרעיני

אבל אז קרה ככה שלעוד מדינות נהיה גרעיני וגם פצצת מימן שעוד יותר חזקה... אבל מי באמת הולך להישתמש בזה חח אף אחד!! זה נשק הרתעה שלא יתקפו

זה עבד מעולה בזמן המלחמה הקרה ;) ;)

ברית המועצות לא תקפה את ארה"ב וגם ארה"ב פחדה לתקוף את ברית המועצות

אם תהיה מלחמה בין הדתות אז ישרדו לפי דעתי מספר מצומצם של אנשים שיתאחדו לפי דעתי וישימו קץ למלחמות עד שזה לא יקרה נמשיך להילחם עוד ועוד...

צודק מילה במילה אבל יש לי תאוריה קטנה:

כל מטורף שרוצה יכול לעלות בדרגות בפנטגון ובסופו של דבר להגיע לידי יכולת הפצצת העולם אבל זה לא קרה וגם לא יקרה כיוון שכמה שהבן אדם מטורף יש בו את הרגש האנושי הזה שהוא בעצם מה שמונע מן האנשות להשמיד את עצמה

נשק גרעייני מסוכן מאוד אבל היה כבר פעם סיכון יותר גדול ממנו שהוא היה הדינאניט בעולם היה פעם כמות מספקת לפיצוץ העולם 10 פעמים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אה

ת'אמת לא הייתי סומך כ"כ על החי"ר של ארה"ב, כמעט כל משחק-מלחמה עם אנחנו תופרים אותם...

לא שאת החי"א אנחנו לא, אבל עליונות אווירית מול מדינות האיסלם תהיה להם ממש קלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שישראל יותר טובה מבחינת איכות אבל להם יש הרבה יותר חיילים ומטוסים וטנקים(לא על זה נאמר "עדיף איכות על כמות")

אתה אומר שיש לארה"ב יותר חי"ר (כי על זה אנחנו מדברים בעצם) מאשר למדינות האיסלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כול כדה"א יושמד ע"י השמש ההולכת וגוברת או ע"י אסטרואיד (אם נהיה חסרי מזל) או מלין 1 דברים שישמידו את כדור הארץ, ההשמדה שלו ודאית!

לכן גם האנושות לחוצה כולכך לגבי הקמת חיים על פני כוכב מאדים או הירח שלו (או שזה הירח של צדק לא זוכר בדיוק) קיצר כבר עכשיו חושבים על בית אחר.......

2)ארצות הברית לא תפול כולכך מהר כי:

א)אירופה תצתרף בדילוגים קלילים למלחמה

ב)ארצות הברית יכולה לשגר 200 מטסים מנוסת מטוסים אחת (אם אני לא תועה יש לה אחת חדש שיכולה להוצא כוח של 400)

ג)חטיבת המפציצים- B-2 מפציץ חמקני (=לא נקלט ברדארים של חום רעש וגלים) עם כוח עצום + B-1 שפעם הורדתי סרטון ויש לו כמות אדירה של פצות והוא עשה תימרונים שמטוס בגדלו היה אמור להתפרק (הורדתי את זה מקאזה- סורי אין לי הוכחות) וB-52 הישן והטוב

ד)אירן תתקיף את בדיפות עליונה!= גם תצתרף לחגיגה = עוד טנקים + זמן לארצות הברית להתארגן ולשלוח כוחות אני חושב שפה אירן תעצור מה גם שאירופה לא תשב בשקט (עם כי לאור מה שקרא ב-1930-40 אני לא חושב שהיא תזיז את האצבע........) ואם אירופה תצתרף אז בכלל יהיה כיף כיופה

ה)צי ימי, היום יש צוללות שיכולות לשגר טילים מכול מקום בעולם לכול מקום בעולם (טווח של 8000~ ק"מ) זה פשות יפול עליהם משום מקום.......וגם אל תשכח את המשכטות שיכולות להפיל גשם של פגזים על איזור מסוים ממרחק בתוח

ו)ארצות הברית תראה הכול בעזרת לווינים ומזל"טים בעוד שהמודיעיון של אירון מאוד (או לפכות דיי) מוגבל........

אלה הסיבות למה ארצות הברית לא תפול כי זו תהיה מלחמה נגד חילים (הערבים) וטנקים ומטוסים (ארצות הברית) הריי הערבים לא הפגינו עליונות אוורית במהלך ההסטוריה ואם אין להם את זה אז ארצות הברית תשמיד להם את כול הטנקים מהאוורי תחשוב על זה כול F-14\18 לוקח אתו לפכות 3 טנקים (הוא יכול הרבה יותר) ביחס של 800 מטסים...........X אין סוף חמוש (מגיע מהר מרביץ מהר חוזר מהר) כול מה שנשאר לארצות הברית לעשות כמו מה שהיא עשתה בעירק פשות להבא כוחות שיציגו נוכחות בשתח ופחות להלחם (למי שלא זוכר היתה הפצצה אווירית של כמה ימים לפני החדירה של כוחות הקרקע)

בנוסף אנכנו הולכים להיכנס לעידן ה מ"לט וה מפ"לט (מטוס ללא טייס ומפציץ ללא טייס- בהתאמה)

ועוד דבר אחרון, למה ארצות הברית לא נפלה במלחמות העולם? שם המלחמה היתה יותר קשה (לאויב לא חסרו וטנקים וספינות)

גם לא לזלזל במה שיש לארצות הברית מפכית ח"יר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שF22 עם טייס מיומן יכול להוריד לפחות 10-15 טנקים ערבים.

ת'כלס לפי מה שהיה במלחמות הערבים לא יודעים להתמש בטנקים\מטוסים.(F15 הפיל במלחמת יום כיפור מטוס מיג 25)

ולמה נראה לכם שכל העולם הערבי יצטרף למלחמה?

אולי איראן תהיה בתוך,לוב אולי ו...סוריה :smile1:

ירדן,סעודיה,מצרים החלו לרקום קשרים עם אר'הב (בעיקר קשרי נפט) ולא ירותו להלחם נגדם.

המטוסים\מסוקים המאריקנים הינם חמקניים,אתה מתאר לעצמך מה כמה כאלו יכולים לעולל בטהרן?

(בהנחה שאין להם ראדאר שמגלה חמקנים,ולא נראה לי שיש להם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם האיום ששורר כרגע מבחינת פצצת אטום הוא "איום קר" (זאת אומרת שכל מדינה אומרת שיש לה ולא משתמשת [לפחות לא עכשיו]) אבל תמיד מוצאים תירוצים למה להשמש בדברים. עוד כמה זמן יגלו למשל אנטי חומר, או אפילו פצצות מימן וארה"ב תרצה לנסות את "הצעצוע" החדש שלה. הם יכולים למצוא תירוץ כמו "ציר הרשע" ולהפעיל את הפצצה החביבה שלהם על מדינה במזרח התיכון. דבר כזה בטוח יוביל למלחמת עולם וכאוס מוחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם אבל אף פעם האום לא יתן לארה"ב לשגר פצצת אטום או מימן לא משנה שהם אוייבים (אלא אם הם במצב נואש) לשם ניסוי ניסוים עושים על שדות אוקינוס וכו`(אפילו שגם זה לא בסדר עדיף שיעשו את זה בחלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שפעם היה בארצות הברית ומכיר את המדינה טוב יודע שאי אפשר לנצח את ארצות הברית...

במקרה של מלחמה רצינית מאוד מאוד מאוד בריטניה תעזור לה תמיד, קנדה תעזור לה, אוסטרליה תעזור, תעזור אם צריך ויש עוד המון מדינות שיעזרו לארצות הברית... וגם בלי עזרה לארה"ב יש טכנולוגיות מטורפות, מליון מערכות הגנה, מודיעין מדהים וצבא ענק.

האמריקאים גם יגרשו את כל הערבים מהמדינה שלהם אם הם ירגישו שהם במלחמה קיומית, מה שבטוח זה שבמצב של היום זה בלתי אפשרי לנצח אותם.

מלחמה עם זה בהחלט דבר שיכול להיות מסוכן מאוד אבל לא יכולה לנצח וחוץ מזה אני לא רואה סיבה שסין תפתח במלחמה עם אמריקה... להפך, היום הופכת יותר ויותר פתוחה ודמוקרטית.

urielka - האום זה לא ארגון שמישהו שם זין עליו, טוב שארצות הברית יכולה לשים וטו על כל החלטה שם וגם אם היא לא מתחשבת באום מה אפשר לעשות לה ? האום זה האומות המאוחדות, זה לא ארגון אלוהי ששולט בעולם אם האומה שאולי הכי חזקה היום בעולם לא ממש תחשבת בוא אז אפשר לומר שהאו"ם מתפרק וגם אל תשכח שמי שהקים את האו"ם זאת ארצות הברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טוב חחח תחשבו שניה ארה"ב וישראל משימידים טנקים ומטוסים לש אירן ורוסיה מוכרת עוד והם משמידים עוד וכולם מרוויחים חחחח :silly::hat::silly::lol::smile1::silly:

מעניין אם רוסיה תתערב אבל לפי דעתי לו כי יש לה אינטרס שארה"ב תהפוך לחלשה יותר בפוליטיקה וגם לסין אותו אינטרס ככה לפחות אני חושב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...