משאל לגבי קירור גז - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משאל לגבי קירור גז

hagay21

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה שטויות אתם מדברים-למה צריך מקרר?כאילו איזה כבר חומרה יש לו במחשב

מה הבעיה לקנות טוב ושקט?מה הבעיה בכך?למה אתה צריך תמחשב 5 מעלות?קנה משהו עצבני באיזה 300-400 שקל שיהיה שקט ואחיך לא יבלבל תביצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה שלום לכולם בכול מקרה אני רואה ששמי הועלה פה ויש לי פ0תרון לבעייה של הקירור בכול מקרה מה שאני עשיתי זהלקחתי את הרדיאטור של המערכת מיים שלי... קניתי מיני בר עלה לי בסביבות ה-700 שקל במחסני חשמל למעוניין בכול מקהר זה מיני בר עם תא הקפאה עכשיו את הרדיאטור הכנסתי קבוע לתא ההקפאה וכמובן עשתי שני חורים בתווך המקרר לכניסה ויציאה של החוטים..

כמו כן קניתי גם משאבה הרבה יותר חזקה של אקווריום 2000 ליטר ובגלל שהיא מחוברת לחשמל היא תמיד תמיד פועלתובגלל שישנו מעבר של מיים קבוע המיים לא קופאים.. במיוחד שאין מצב שהמחשב שלי לא יהיה דלוק איזה 72 שעות ברצף ככה שאני לא דואג..

בכול מקרה עם ההשקעה של 800 שקל (מקרר פלוס משאבה) הגעתי לטמפרטורה של 15 מעלות חח במעבד ו30 מעלות בכרטיס מסך ככה שאני דייי מסופק ממה שעשיתי (במיוחד אחרי Oc מ3.2 פרסקוט ל4.3 פרסקוט חח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.hck בעיקרון המפרטורה מתחילה ב-10 מעלות ועם הזמן עולה ל-14-15 מעלות לא יותר... ובמאמץ ואני מתכוון שאני משחק משחק כבד למשך כמה שעות הטמרפטורה של המעבד מגיעה ל20 מעלות ולא יותר.. אתם צריכים להבין שהרדיאטור נימצא בתוך תא ההקפאה חח רעיון מטורף אבל עובדה עוזר...

2.RazorJunior בעיקרון אני מנסה כבר הרבה זמן לעלות את המעבד עוד ועוד... אבל הלוח עצמו יכול להגיע להרבה יותר אבל מבחינת ואט למעבד אני מגיע ל-1.6 ועם אני עובר את זה אין לי ביפ (פוסט) עכשיו חשבתי לי ואמרתי אולי זה בגלל שיש לי על הספק 12 מאווררים חזקים (יש לי את הספק של tt buterflay 480w) לכן הגעתי להחלטה והזמנתי בלוק לציפסט ובלוק לכרטיס מסך כמו כן אני מיתכוון לבנות מערכת קירוור מיים ניפרדת (המשאבה הקודמת עם הבלוק ואיזה רדיאטור קטן שזרוק לי מהערכה של האקווריאס 2 שלי) ואני בונה שתי מערכות רק בגלל שלא תהייה השפעה מהחום של המעבד או הכרטיס מסך על החום של הציפסט בכול מקרה אחרי הכול אני מיתכוון להישאר רק עם איזה 4-5 מאווררים 2 להרדיסק ו2 לספק שמובנים אצלו ואולי נוסיף עוד אחד לרדיאטור שבמקפיא חח

בקיצור נחייה וניראה עם אחרי כול זה אני יצליח להגיע ל Oc יותר גבוהה אני מבטיח להודיע..

כמו כן עם אחד מכם יכול לעזור לי בפתרון אחר בקטע שאני לא מצליח לעבור את ה-1.6 ואט למעבד אני ישמח לקבל הצעות...

נ.ב

הצלחתי להגיע עם הלוח שלי (asus p4c800e deloxe) ל-4.9 אבלל הוינדוס לא עלה בגלל הואט הנמוך 1.6 או אולי בגל משהו אחר עם אתם יודעים אולי זה בעייה אחרת אז נא להודיעץץץ

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש אבל ממש מקרר מיני בר לא הקטנים והמגעיעלים האלה שהם גם מקררים וגם תנורים המיני בר שלי זה של אלקטרה.. לא משנה בכול מקרה רעש הוא לא עושה לי זה בטוח אז עכשיו גם יש לי "מקפיא" למחשב חח וגם מקרר לשתייה אישית (תבינו לבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קודם כל תבדיל בין וולט(V) לוואט(W), שני דברים נפרדים לחלוטין. אתה נותן למעבד מתח נמוד, שנמדד בוולט. לוואט אין קשר לסיפור(הספק הספק לדוגמא נמדד בוואט).

2. תנסה לכתוב עם יותר פיסוק ויותר חלוקה לפסקאות, קשה להבין כך.

3. לא הבנתי למה אתה לא מקבל פוסט מעל 1.6. הלוח לא מוכן לתת? הגשר הצפוני חם כשאתה מנסה? אולי המעבד לא מוכן לקבל?

לאיזה באס הגעת?

4. בשביל מה לעזאזל אתה צריך 12 מאווררים במארז שמקורר ע"י מים?! :bash:

אבל גם אם כן, נגיד 3-4 וואט למאוורר, יוצא אולי 50 וואט במקרה הגרוע. זה לא מה שמפריע לספק. תסתכל על המתחים של הספק בזמן שכל המאווררים בעוצמה מלאה ותראה אם הוא מאבד יציבות(סטיות גדולות בין המתח הרצוי למתח בפועל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קודם כל תבדיל בין וולט(V) לוואט(W), שני דברים נפרדים לחלוטין. אתה נותן למעבד מתח נמוד, שנמדד בוולט. לוואט אין קשר לסיפור(הספק הספק לדוגמא נמדד בוואט).

2. תנסה לכתוב עם יותר פיסוק ויותר חלוקה לפסקאות, קשה להבין כך.

3. לא הבנתי למה אתה לא מקבל פוסט מעל 1.6. הלוח לא מוכן לתת? הגשר הצפוני חם כשאתה מנסה? אולי המעבד לא מוכן לקבל?

לאיזה באס הגעת?

4. בשביל מה לעזאזל אתה צריך 12 מאווררים במארז שמקורר ע"י מים?! :bash:

אבל גם אם כן, נגיד 3-4 וואט למאוורר, יוצא אולי 50 וואט במקרה הגרוע. זה לא מה שמפריע לספק. תסתכל על המתחים של הספק בזמן שכל המאווררים בעוצמה מלאה ותראה אם הוא מאבד יציבות(סטיות גדולות בין המתח הרצוי למתח בפועל).

אוקיי אז קודם כול סליחה על השגיאות פשוט את ההודעות האלה שלחתי מהעבודה ככה שלא בדויק הייה זמן להיסתכל בכול מקהר להיניענינו

נכון לעכשיו אני על 1075 באס ו270 fsb של הזיכרונות..

בקשר ל- 1.6 הלוח אחרי קטן יכול להגיע ל-3 אבל משום מה אחרי שאני עובר את ה1.6 (לדוגמא 1.6250) הספק עולה לרמה חזקה של רעש ואין פוסט ככה שאני לא יודע עם הבעייה היא במעבד או אולי בספק כי הלוח שלי נחשב בין הטובים.. (p4c 800 e deloxe)

עם אתה יכול לעזור לי להגיע לרמה יותר טובה אחלה אני ישמח לקבל עזרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז כמה דברים שאפשר לנסות:

1. אם יש לך ספק אחר, תנסה להפעיל אותו עם המערכת שלך.

2. תנסה להעלות את תזמוני הזכרונות(גבוהים יותר=חלשים יותר).

3. תנסה להעלות את המחשב בבאס נמוך, עם מחלק שיוריד את מהירות הזכרונות, ולטפס בבאס בעזרת התוכנה 8RDAVCORE.

4. איזה יש לך שהם עושים 270 באס?!? נשמע לי שקשה להם, אני בכלל מתפלא שהם הגיעו עד שם....

5. איזה בדיוק עשית ללוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז כמה דברים שאפשר לנסות:

1. אם יש לך ספק אחר, תנסה להפעיל אותו עם המערכת שלך.

2. תנסה להעלות את תזמוני הזכרונות(גבוהים יותר=חלשים יותר).

3. תנסה להעלות את המחשב בבאס נמוך, עם מחלק שיוריד את מהירות הזכרונות, ולטפס בבאס בעזרת התוכנה 8RDAVCORE.

4. איזה זכרונות יש לך שהם עושים 270 באס?!? נשמע לי שקשה להם, אני בכלל מתפלא שהם הגיעו עד שם....

5. איזה מודינג בדיוק עשית ללוח?

בעיקרון זה כול כך מוזר כי השקעתי בכול המחשב שלי כמו כן גם בספק (tt buterflay 480w) עכשיו אתה מנסה להגיד שיכול להיות שהספק שלי לא מספיק טוב? ושהבעייה נימצאת בספק??

העם אתה מיתכוות להעלות את כמות החשמל שהזיכרונות מקבלים?? יש לי אפשרות רק עד 2.85 ושם הם נימצאים באופן קבוע..

שאתה אומר מחלק מה זה הדבר הזה בדיוק??

יש לי זיכרונות של gail 3200 וניראה לי שאני מוציא להם את הצורה.. חח

בכול מקרה יש מצב שהבעייה היא בזיכרונות ולא בספק ובלוח וכו וכו??

והמודינג שעשיתי הוא תוספת של נגד בשביל להעלות את המתחים שאפשר להרים למעבד בעבר יכולתי רק עד 1.9500 ועכשיו אני יכול עד 3.9500 בעיקרון עשיתי את זה סתם בשביל הכיף כי לצערי אני לא מצליח להעלות יותר מ1.6 אולי יש לך רעיון מה הבעייה??

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...