לאיזה מדינה המטוס הכי טוב - עמוד 8 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה מדינה המטוס הכי טוב

אורח voodooman

Recommended Posts

YOT הייתי אומר שקיבלת קצת בראש

ומקודם כתבתי שלמנועים הרוסיים יש בעיות בעירה בגובה גבוהה

לא שהם לא טובים בגובה גבוהה

המנועים הרוסיים מאוד חזקים

אבל הם שורפים המון דלק ואוכלים המון חמצן ולכן יש להם בעיות של נצילות בגבהים גבוהים

אחת הסיבות בעזרתם מכבים בארות נפט היא בגלל שהם אוכלים ככ הרבה חמצן

המנועי בנזין שלהם בכלל על הפנים

וזה נכון מי שציין מקודם שהסאאב עוד לא נבדק הרבה בתנאי מלחמה אמיתייים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

די!!! תפתחו ת'ראד חדש על טנקים! (אני מתנדב...)

מאיפה אתה מביא את זה?

אני מאוד בספק - ל-SU27 יש מכ"ם מאוד מאוד דפוק, קשה לי להאמין שהוא הראשון שעשה דבר כזה.

הסאאב מטוס נהדר, אבל הוא עדיין לא נבחן בקרבות ואין עליו מידע מדיוק בקשר לביצועיו.

מאחד האתרים בת'ראד שהבאתי קישור אליו בדף 8 או 7 (לא זוכר...)

אתם יכולים להגיד מה שאתם רוצים על התעשייה הרוסית, אבל לזלזל במנועים???

תזכירו לי בבקשה: מה המשגר הכי חזק בעולם? מה המטוסים הכי גדולים בעולם? מה הצוללת הכי גדולה בעולם? (אני בכונה לא מזכיר טנקים!)

הייתי ברוסיה לפני שנתיים, ראיתי שם מכוניות בנות 40 שנוסעות עם המנוע המקורי שלהם, והבעלים לא איזה אספן מכוניות שמשפץ אותם...

המיג 25 הגיע לגבהים שאפילו מטוסי הניסוי האמריקניים התקשו בו, והוא הגיע ל3 מאך... המיג 31 מבוסס על ה25, יש לו מנוע יותר חזק, רדאר הרבה יותר טוב (בכל זאת, 30 שנה הפרש...), הוא מגיע ל2.6 מאך ,יכול לשאת יותר חימוש והוא גם מגיע גבוהה יותר מהרבה אחרים.

האמריקנים, בניגוד לארופאים, לא מבדילים בין התפקידים השונים שמטוס צריך לבצע, הם מייצרים רק מטוסי קרב/ הפצצה, ומפציצים כבדים (הFים והBים למיניהם...) הרוסים והאירופאים, לעומתם, מייציר מטוסי יירוט, נ"ט (YAK 141 אם אני לא טועה...), הפצצה, שליטה אווירית לטווח ארוך, ועוד הרבה תפקידים אחרים. בגלל שהאמריקנים מנסים לשלב בין התפקידים, המטוסים שלהם לא יוצאים מוצלחים כמו המטוסים האירופאיים.

אגב הלביא שמישהו הזכיר פה מקודם: יוצרו רק 2 מהם (אחד דו מושבי, אחד חד מושבי), הייה לו מנוע קצת יותר טוב מזה של הF16, הייתה לו מערכת היגוי יותר טובה והדבר הכי "מהפכני" שהוא ייצג זה שכל המערכות שלו נעשו ע"י אותה חברה, מה שעשה אותו המטוס הכי מתקדם בעולם (מי לא מכיר את הבעיות שנגרמות מהתנגשות בין :lol:) היום הוא משמש לבדיקת מערכות אליקטרוניות חדשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משגר החזק בעולם, מה זה עוזר להם האמריקאים משיגים את אותה עוצמה בפחות כוח.

הצוללת הגדולה בעולם?? ראינו כבר מה הצוללות הרוסיות שוות וגם המשוכללות שבהן.

המטוסים הטובים בעולם? ראינו כבר מה הם שווים במלחמות מול צבאות ערב גם אם הערבים טייסים גרועים מטוס כול כך טוב כפי שאתה מתאר אותו אמור לתת להם איזה יתרון אני זוכר סיפור שאיזה טייס ישראלי הוריד מיג משוכלל עם טיל אוויר קרקע או משהו כזה.

בקיצור מבחן המציאות קובע אמריקה חזקה, אמריקה עשירה, אמריקה שולטת לעומת זאת רוסיה בקנטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמריקנים, בניגוד לארופאים, לא מבדילים בין התפקידים השונים שמטוס צריך לבצע, הם מייצרים רק מטוסי קרב/ הפצצה, ומפציצים כבדים (הFים והBים למיניהם...) הרוסים והאירופאים, לעומתם, מייציר מטוסי יירוט, נ"ט (YAK 141 אם אני לא טועה...), הפצצה, שליטה אווירית לטווח ארוך, ועוד הרבה תפקידים אחרים. בגלל שהאמריקנים מנסים לשלב בין התפקידים, המטוסים שלהם לא יוצאים מוצלחים כמו המטוסים האירופאיים.

מה אתה אומר...

האמריקאים לא מבדילים בין תפקידי מטוסים?

אתה כ"כ מסונוור מהאהדה שלך לרוסיה שאתה לא שם לב מה אתה אומר...

נכון, אמריקאים לרוב ממלאים כמה תפקידים, אבל לכל אחד יש את התפקיד העיקרי שלשמו נבנה. סתם דוגמה שקופצת לי לראש, נגיד ה-F14 שמטרתו יירוט לטווח רחוק והגנה על הנושאת שלו. לשם כך הוא צויד בטילים מתקדמים, ראדאר ייעודי וכנף משתנה.

והמטוסים האמריקאים יוצאים טובים בדיוק כמו הרוסים ואולי יותר. אני לא יודע למה, אבל יש פה נטיה של אנשים לחשוב שכל מה שיצא מרוסיה הוא הכי טוב ותמיד יהיה ככה. well, לא.

בינתיים העובדות מדברות בשטח.

והמטוסים האירופים דווקא יותר דומים למטוסים אמריקאים מבחינת תפקוד ותכנון, אבל לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי אם תשים ערבי במטוס F 22 או F 18 התוצאה תהיה דומה F 16 ישארלי יפיל אותו!!

הרוסים מכרו את הצוללת הכי גדולה בעולם לאיזה מדינה באירפוה נראה לי נורבגיה או פינלנד ואז הם מכרו אותה לקנדה היא היתה ועדיין הצוללת הכי גדולה בעולם!!

במלחמה הקרה היא הייתה הכלי הכי חזק בעולם!! היו עליה 24 או 42 טילי טורפידו ו-4 או 6 טילים גרעיניים

נו עוד כמה שנים רוסיה תחזור לעצמה... זה אחד הפחדים הכי גדולים של ארה"ב בגל זה כל הפיתוחים שיכלולים האלה...  :silly:

תחשבו לפני 1998 מי הכלל דיבר עליה המצב היה חרא שם חבל על הזמן והם לא היו בכלל בזירה הפוליטית תוך 4 שנים הם חזרו לעצמם

ועכשיו לאט לאט הם חוזרים לעצמם  :yelclap: :yelclap: :yelclap:

ואתה לא חושב שאתה אוהב יותר את התעשיה של ארה"ב :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה "אוהב"

אני משתדל להיות אובייקטיבי.

לדעתי, כל השיקולים מצביעים על כך שארה"ב נכון להיום עולה על רוסיה בטכנולוגיה צבאית.

אתה לעומת זאת, לא מוכן לקבל שום דבר חוץ מ"רוסיה זה טוב", "רוסיה זה חזק", "רוסיה גדול"...

ועוד משהו - מה תעזור לרוסים הצוללת הכי גדולה בעולם אם אין מי שיתחזק, ישמר, יטפל ויממן את הפעילות השוטפת שלה?

אף מטוס (או צוללת או טנק או וואטאבר) לא עושה הרבה כשהוא יושב בהאנגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה כמה חברה עם איזה אטרף לאומני רוסי... מה הקטע אנשים ?

לא בא לזלזל ברוסיה אבל הם לא הכי טובים עולם בכל דבר...

ומה הקטע מלהתלהב מצוללת גדולה ? כולם כבר יודעים שהגודל לא קובע וגם בגלל זה המציאו צוללות... כלי קטן חשאי וקטלני.

סתם לבנות משהו ענק זה לא אומר שזה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

אם ארה"ב ידעה על זה, זה דווקא די אומר שכן היה לה מה לעשות...

יש לך מושג כמה התנגשויות (מילולית ופיסית) קרו במהלך המלחמה הקרה ואף מדינה לא הגיבה רק כדי לא לפתוח במלחמה כללית? (וכי היה קל להשקיט את זה)

אבל עזוב, הבנו שאי אפשר לדבר איתך על משהו שקשור לרוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצוללת הייתה בלתי מנוצחת? עשויה מאיזה חומר מיסתורי חסין טורפדו?

די ברור שהיא לא עשתה כלום כדי לא לפתוח במלחמה... כי מלה"ע ה2 הוכיחה שאין דבר כזה כלי בלתי מנוצח

אם קצת תכנון תעוזה ואסטרטגיה כל כלי יפול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משגר החזק בעולם, מה זה עוזר להם האמריקאים משיגים את אותה עוצמה בפחות כוח.

הצוללת הגדולה בעולם?? ראינו כבר מה הצוללות הרוסיות שוות וגם המשוכללות שבהן.

המטוסים הטובים בעולם? ראינו כבר מה הם שווים במלחמות מול צבאות ערב גם אם הערבים טייסים גרועים מטוס כול כך טוב כפי שאתה מתאר אותו אמור לתת להם איזה יתרון אני זוכר סיפור שאיזה טייס ישראלי הוריד מיג משוכלל עם טיל אוויר קרקע או משהו כזה.

בקיצור מבחן המציאות קובע אמריקה חזקה, אמריקה עשירה, אמריקה שולטת לעומת זאת רוסיה בקנטים.

לאמריקנים לקח 3 שנים יותר מלרוסים לפתח רקטה שתהייה חזקה מספיק כדי להרים לויין מאוייש לחלל. בכלל, כל הקטע של החלל מלחמה הקרה הייה כדי להראות למי יש בייצים יותר גדולות: מי שהצליח להרים לחלל לווין גדול יותר, ולגובהה דגול יותר, והצליח לשמור אותו במסלול יותר זמן, הייה בעצם מצהיר על היכולת שלו להפציץ את הצד השני בראש גרעיני גדול יותר, שישהה בחלל תקופה מסויימת בלי שאף אחד ידע, והוא יהייה מסוגל לפגוע במקרה הצורך. למרות ההתקדמות שיש לאמריקנים בחקר החלל, וכל המדענים הרוסים שערקו אליהם, הם עדיין לא הצליחו לפתח רקטה חזקה יותר ממה שיש לרוסים. (זה אומר שהם ממש לא משיגים את אותה העוצמה ובטח שלא בפחות כוח!)

הדגם "אקולה" (כמו הקורסק) היא הצוללת הכי מתקדמת בעולם, והכי חזקה בעולם, בלי קשר למה שאתה אומר, ואני לא מתכוון להתוכח איתך. זה שצריך לתחזק אותה מדי פעם זה מובן מאליו, גם האמריקנים מבזבזים טונות של כסף על תחזוקה- כסף שאין לרוסים! אז זה צפוי שיהיו תקלות!

לגבי המטוסים: זה לא שאני תיארתי את המטוסים הרוסים כאילו שמספיק לטייסים להקיש IDDQD וIDKFA במחשב והם מנצחים את כולם, זה פשוט אתה ניפחת את זה!

רוב הישראלים פשוט שונאים את הרוסים בגלל שהם תמכו רוב הזמן בערבים, ובגלל שהם "גנבו להם את העבודה" ב91'. אני מודה שאני מסמפט את הרוסים (בעיקר בגלל שאני משם), אבל זה לא אומר שאני פחות אובייקטיבי מכם! אז תפסיקו לכתוב כל מיני דברים כמו "אתה כ"כ מסונוור מהאהדה שלך לרוסיה שאתה לא שם לב מה אתה אומר..."

אגב, אם טייס הצליח הצליח לנעול טיל אוויר קרקע על מטוס זה אומר שהוא הייה בגובה של פחות מ50 רגל (אם אני לא טועה... יכול להיות שזה 150  :s05:) ותאמין לי, זה לא גובה שקל לטוס בו (רוב המטוסים, גם אמריקניים וגם רוסיים, לא יציבים בגבהים כאלה, ובכלל, טיסה בגבהים כאלה עושה הרבה בעיות. אני יודע על מטוס ישן מאוד בשם YAK 25 (אני לא זוכר בוודאות... אני רק יודע שזה 20 ומשהו  :s07:) שמותאם לגבהים האלה, ויש לו בעיות מעל ל10Kft), זה רק מחזק את הטענה שהמטוסים הרוסיים טובים יותר...

ולסיכום (משהו באמת רוסי- לאומני): רוסיה עוד לא אמרה את המילה האחרונה הם רק בהפסקה...  :alcoholic:  :anim-jjd: אבל: they'll be back

תוספת: TeaTime, זה לא המלחמה הוכיחה, זה רוסיה הוכיחה את זה, בזמן המלחמה ;) (כשהם טחנו את השיריון הגרמני, כל הדרך לניצחון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדלק של הטילים שאיתם היו טסים לחלל הומצא ע"י הרוסים וארה"ב רצתה גם אז מה הם עשו גנבו או תפסו איזה מהנדס רוסי שידע איך לפתח את הדלק הזה...

לך תידע אולי סין פתאום תרצה לצאת למלחמה נגד ארה"ב חחח הם קונים טילים,צוללות מרוסיה,מיגים,ו-SU 27 ומה לא :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG איזה שטויות בגלל זה האמריקאים הגיעו ראשונים לירח(הרוסים בכלל הגיעו? לא נראה לי) זה רק מוכיח משהו על "המעצמה הזא" שאתה וטומי כול כך מהללים, היו להם טילים יותר טובים היו להם צוותים יותר מיומנים ובכול זאת מי הגיע ראשון ועשה הסטוריה?

בפעם הבאה שישדרו בדיסקברי את התוכנית אדום כדאי שתצפה בא ותראה בדיוק מה היו ההישגים של הרוסים בכלל, עשרות כישלונות שלא דיברו עליהם מעולם נחשפים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין יל יש גם מלא כישלונות של ארה"ב!! שהם לא מדברים אליהם כי זה סחוי עדיין הרי היא לא יתפרקה אז למה לגלות :bash::s07:

בלי הנוסחה שרוסיה גילתה תאמין יל הם אל היו טסים לשום מקום לפחות לאיזה 4-5 שנים נוספות ועד אז הם הרוסים היו כבר מטיסים אדם גם לירח!!

אבל אחרי שארה"ב כבר יגיעיו לשם הם התחילו לבנות את תחנת החלל שלהם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אף כישלון של ארצות הברית שהעולם לא יודע עליו אצלהם זה לא כמו אצל הרוסים, משגרים בנאדם ואם השיגור מצליח אומרים שיגרנו ככה וככה ואם לא מסתירים, שם הכול משודר לטלויזיה כול שיגור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...