Kaspersky אומנם תוכנה טובה אבל........ - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Kaspersky אומנם תוכנה טובה אבל........

kobibo

Recommended Posts

לפעמים תופסת המון משאבי מע' כך שלא ניתן כמעט לעבוד על המחשב. לפניה היה לי את ה Avast Pro גם היא תוכנה טובה ולא תפסה כמעט בכלל משאבי מע' , עברתי ל Kaspersky בגלל המלצות ואכן כאשר התקנתי אותה היא כבר הצליחה למצוא לי כמה וירוסים , אבל לעיתים כאשר פותחים אינטרנט,אפליקציה חלון בוינדוס התוכנה תופסת המון משאבים וכל העבודה על המחשב נעשיית איטית להחריד.

האם ניתן לשנות משהו בהגדרות שלה כך שהיא עדיין תשמור על המחשב ויחד עם זאת לא תתפוס כל כך הרבה משאבי מע' בפעולות סטנדרטיות ב ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה גרסה יש לך? אם יש לך 4.5 או יותר ישן אז תתקין 5. זה דבר ראשון.

דבר שני, יש צדק בדבריך, היא אומנם מעולה ממש אבל גם אני שמתי לב שהיא קצת מחזיקה את המחשב בביצים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה גרסה יש לך? אם יש לך 4.5 או יותר ישן אז תתקין 5. זה דבר ראשון.

דבר שני, יש צדק בדבריך, היא אומנם מעולה ממש אבל גם אני שמתי לב שהיא קצת מחזיקה את המחשב בביצים...

יש לי את הגירסה האחרונה 5.0.156 personal דרך אגב מישהו יודע מהי גירסת הפרו האחרונה ...יכול להיות 5.0.012 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעיצבן אותי באנטיוירוס הזה הוא הצליל שהוא עושה כשהוא מוצא וירוס..

אלוהים ישמור, קפצתי באמצע הלילה כשהוא מצא וירוס ועשה את הצליל הזה! חשבתי שפרצו לחדר שלי שימפנזות או משהו כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL כן אני יודע חשבתי איזה נאזגול רודף טבעת פרץ לחדר... :lol:

הכי מצחיק היה כשסרקתי את המחשב ורציתי ללכת לסלון לראות טלויזה אז הגברתי את הרמקולים שלי כמעט עד הסוף

כדי שאני אמשע את הצעקה הזאת כשהוא מגלה משהו אז אחרי שהייתי מגביר הייתי ישר סותם אוזניים ויוצא מהחדר

שהוא לא יצעק כשהרמקולים בפול ווליום ואני לידם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא מצאתי וירוס במחשב שלי עם האנטי וירוס הזה. אז אני לא יכול להזדהות.

אבל אולי תוכלו להגיד לי מה הקטע של שני סוגי הסריקה? למה צריך גם סריקה רגילה וגם סריקה מעמיקה? ומה ההבדל ביניהן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה האנטיוירוס הכי טוב בשוק וניסיתי איזה 20 אנטי עשיתי מן "עבודת מחקר" (שבדרך דפקה לי את המחשב :smile1:)

זה בדיוק מה שיש לי עכשיו :screwy:

לפחות הסקת מסקנות שאתה יכול לספר לנו עליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עכשיו עם Kaspersky, לפני זה היה לי נורטון אנטיוירוס 2004 וגם 2005 וגם את NOD32

האנטיוירוס מנצל מלא משאבי מערכת, ה NOD32 לא אבל לא אהבתי את הממשק שלו

בינתיים Kaspersky לא עושה לי בעיות ויש לו ממשק קל ונוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תעבור לNOD 32.

30 יום ניסיון,מהירות מדהימה בסריקת המחשב,רק מגה בייט בזיכרון,והיא לא דורשת שתתעסק איתה.

האם אתה מודע לכמות העצומה של הוירוסים שהאנטיוירוס הזה לא מזהה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...