my face is frozen from happyness הפאוור בוק הגיע - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

my face is frozen from happyness הפאוור בוק הגיע

Recommended Posts

ווואטוס, אני לא אוהב שאתה משווה את המחשב שלי לכלא באל ג'אזירה >:(

;D :-*

עליך זה לא תופס, כי יש לך .. הנקודה שלי היא שמשתמש ביתי יכול להשתמש בPC בלבד, אבל לא יכול להשתמש במקינטוש בלבד.

בכל מקרה נראה אחלה, מה הגודל של המסך ומה היחס (הכוונה, מסך רחב?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראה, כרגע אני ממש לא מוצא סיבה להשתמש בpc שלי... רק למשחקים ואמממ זהו?

ותמיד יש לי אפשרויות פתוחות, מתי שאני ירצה להשתמש בתוכנה לpc אז יש לי את האפשרויות.

שאני יגלה חיסרון במאק אני מבטיח להגיד לכם. כי כרגע זה פשוט כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק למשחקים ואמממ זהו?

ותמיד יש לי אפשרויות פתוחות, מתי שאני ירצה להשתמש בתוכנה לpc אז יש לי את האפשרויות.

זה העניין, משתמש ביתי ממוצע לא יכול להסתדר בלי , אם זה לטווח הקצר או הארוך זה לא משנה.. זאת פשוט עובדה.

כמובן שאפשר להתקפל ואפשר להסתדר אחרת אבל זה לא נוח ואתה לא מקבל 100 אחוז הנאה כמו עם תוכנות המקור..

כל פריק שמכור למערכת הפעלה מסויימת יכול להסתדר עם מה שהיא מציעה לו, אבל זה עדיין לא אומר שזאת האלטרנטיבה הכי טובה...

בכל מקרה בגלל שלך כבר יש מהצד, אז אתה מסודר

תתחדש על המכונה החדשה, אחלה דבר..

וזהו, יום טוב

התארד הזה שמע ממני יותר מידי (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.. אני מבין שעד שלא תעבוד אם os x פשוט לא תבין.. כי דוגרי אתה לא יודע בדיוק מה יש למאק להציע

ולמי אתה קורא משתמש ממוצע? ילד בן 12 שמשחק כל היום cs? אם ככה אז כן, מאק זה לא בשבילו אבל אם יש משתמש לא גיימר שרוצה מחשב טוב ונוח לעבודה ואו שהוא אם ראש פתוח

או שהוא לא עבד לא אם ולא אם מאק אף פעם אני ימליץ לו בחום על המאק. זאת פשוט יותר טובה מהווינדוס ולא נראה לי הרבה דברים ישנו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.. אני מבין שעד שלא תעבוד אם os x פשוט לא תבין.. כי דוגרי אתה לא יודע בדיוק מה יש למאק להציע

ולמי אתה קורא משתמש ממוצע? ילד בן 12 שמשחק כל היום cs? אם ככה אז כן, מאק זה לא בשבילו אבל אם יש משתמש לא גיימר שרוצה מחשב טוב ונוח לעבודה ואו שהוא אם ראש פתוח

או שהוא לא עבד לא אם ולא אם מאק אף פעם אני ימליץ לו בחום על המאק. זאת פשוט מערכת הפעלה יותר טובה מהווינדוס ולא נראה לי הרבה דברים ישנו את זה.

החזקתי את עצמי לא לענות כי כבר חרשתי על התארד הזה ואמרתי את דעתי אבל כנראה שהיא עדיין לא מובנת

ילד בן 12 שמשחק כל היום cs הוא חלק מהכלל, הוא חלק מהמשתמשים הביתיים הרגילים

משתמש ביתי לדוגמא זה חבר שלי, שגולש בפורום, מוריד באימיול (דברים חוקיים כמובן), משחק במשחקים, רואה סרטים, מדבר במסנג'ר ובאיסי... וכו

זה רק דוגמא, אני לא אומר שזה הנוסח...

הוא לא יכול להשתמש במקינטוש

וגם משתמש שלא השתמש עד היום במחשב, עדיף לו כי הוא יכול להשתמש ב100 אחוז ממה שמחשב יכול להציע

מקינטוש יכול להציע לו 90 אחוז

כל המשחקים? רק פיסי

רוב התוכנות? רק פיסי

תוכנות ג'נריות -נורמה ? שניהם

אופיס? שניהם

עריכות? שניהם

בחלק מהדברים המקינטוש טוב יותר מהPC, אבל עדיין לPC יש אפשרות לעשות אותם

בחלק מהדברים רק לPC יש, ולמקינטוש אין אפשרות לעשות אותם

זאת הנקודה שלי!

אני לא רוצה להשתמש ב OS10 זה לא ממש מעניין אותי (באמת עם כל הכבוד נשמע אחלה דבר, לא מושך אותי..)

אני לא צריך שום ניסיון רק ידע, וזה ידע בסיסי לדעת שמשחקים לא עולים על מקינטוש, יש מספר מצומצם של משחקים

לא צריך ניסיון, רק ידע.. להבין שלא כל התוכנות עולות במתקונת רגילה על מקינטוש, ויש תחלופות שהם לא בדיוק כמו המקור

בקיצור ולעניין לסיכום אני אחזור על עצמי ואגיד

PC יכול להריץ הכל! אולי לא בצורה הכי טובה.. אבל יש לו גישה לכל מה שהמשתמש הביתי צריך

למקינטוש יש מספר נקודות חזקות שבהם הוא מתמחה ופועל טוב יותר מPC, אבל לאומת זאת יש לו נקודות שהוא לא מסוגל להריץ בכלל!

ככה שבתור מחשב משפחה, מחשב לקהילה ה"רגילה", המקינטוש עדיין לא תופס... אולי בעתיד..

אבל לקהילה מסויימת המקינטוש מתאים פרפקט, הקהילה הזאת יחסית קטנה ולא תופסת נפח מכלל המשתמשים..

יום טוב (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תתחדש Holy אני חושב שאתה תהנה ממנו מאוד, דבר שני בקשר לויכוח שהיה כאן, אני חושב שדווקא היתרון הגדול בMAC זה הניצול המצוין של הרכיבים של המחשב, שלפי הסטתאנדרטים של הPC הם של מחשב של לפני שנתיים ככה. בנוסף לכך אני חושב שבגלל שאתם בארץ אתם לא רואים שבעצם מק יותר חסכוני מPC, לדוגמא בארצות הברית אתה חוסך הון תועפות על שידרוגים של המחשב , כי המחשב רץ חלק.. ושנית אתה לא צריך לשבור את התחת בניסינות לתקן וירוסים ותוכנות לא רציות אחרות כגון ADWARE או SPYWARE כי כמעט ואין למק!. בנוסף לכל זה אני חושב שמק מתאים לכל בן אדם, לא רק לאנשים מבינים במחשבים כי במק אתה לא מתעסק אם ההגדרות של המערכת כמעט, הכל אוטומטי ופשוט ולעומת זאת בPC הכל יותר מסובך, כמו שHOLY אמר שהכל יותר קל לעשיה כמו חיבור רשת לדוגמא. אני חושב שמק יותר ידידותי (וגם יותר יפה  ;D) מאשר ושPC לעולם לא יצליח להשוותות לו. :)

ושוב, תתחדש אור ואני כבר מת לראות אותו!. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג, אני כבר יעשה לו ס.ד (סיבוב דווינים ;D) בבית ספר ביום ראשון אז תוכל לראות אותו :)

ואני מסכים אם כל מילה של La Chupacabra. המאק פשוט יותר ידידותי למשתמש. וכמו שאמרתי כבר, מאק זה לא מחשב למשחקים. אז אם אתה אתה יכול לוותר על האפשרות של מאק (למרות שיש מבחר ממש לא קטן של משחקים חדשים למאק) ובקשר לתוכנות, כל התוכנות המקצועיות (פוטושופ וכדומה) יש למאק ואפילו

ICQ וMSN מסנג'ר יש למאק וזה עובד לא פחות טוב. אתה אכן צודק חלקית שאתה אומר שבPC יש לך יותר אפשרויות וזה נכון. אבל לכל דבר יש חלופה לא פחות טובה למאק והוא פשוט מריץ הכל הרבה יותר חלק ומהר וטוב. צריך טיפה להתרגל לקיצורי דרך של המאק וכל זה אבל לי יש את המחשב הזה פחות מ24 שעות וכבר אני מסתדר איתו מעולה ולא נגעתי במאק אף פעם בחיים שלי לפניי זה... אז בקיצור אם אתה לא איש מקצוע שצריך תוכנה מסויימת שיש רק לPC או שאתה אני לא רואה שום סיבה שבעולם לא ללכת על המאק. ומתי שיצא לך לשחק אם מאק טיפה אתה תבין בדיוק כל מה שאני אומר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה גדולה במק היא שצריך לקנות את התוכנות (למרות שאני דוגל בקניית תוכנות חוקיות וע"י כך עזרה למפתחים של תוכנות אלה למרות שחלקן, הם תאגידי ענק שמשתלטות על שוק) וכל תוכנה מאוד יקרה.

מה שבPC יכול להיות יקר, אבל יכול להיות בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

os x מגיע אם כל מה שרק אפשר לרצות. רק fire fox ו open וזהו. אתה מסודר :)

אפשר גם להוריד מסנג'ר ואיציק אם רוצים

חוץ מזה הוא מגיע אם כמעט הכל מובנה בos x.

(דרך אגב יש emule למאק אז אפשר להוריד את כל התוכנות באופן חוקי משם ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בבית כלא באל ג'אזירה לא הייתי, אבל אני יכול להגיד לך מראש שלא נחמד שם

אנאלוגיה חסרת כל בסיס. זה כמו לומר "אני יודע שזה לא נעים לחטוף כדור אקדח לירך אפילו שלא חטפתי אחד מעולם" ולהשליך זאת על כל ויכוח בכל תחום שהוא.

העובדה היא שאתה מסיק מסקנות כאשר לא התנסת מעולם עם הפלטפורמה הזו, ספציפית עם מערכת ההפעלה הזו...זה כבר גורע מאמינותך בהשוואה ישירה אלי.

מה זה קשור, ההודעה הזאת שלך רק מראה איזה טיעונים חלשים יש לך, ואיזה חוסר תשובות למה שאני אומר

מעולם לא אמרתי שכל חסרונות ה- שמנית אינם תקפים. אתה צודק שבהשוואה ל-PC אין משחקים, אתה צודק שאין אותו שפע של תוכנות. אך לא די בכך להעדיף את ה-PC על פני , לפחות לא כמחשב שני. קח לדוגמא רכב יפני לעומת אירופאי: רוב הסיכויים שהוא יהיה הרבה יותר אמין, סחיר, בעל ירידת ערך נמוכה וזול לאחזקה בהשוואה לרכב אירופאי. זה אומר שהרכב היפני טוב יותר ממקבילו האירופאי? ממש לא. מה עם נוחות? מה עם חדוות נהיגה? מה עם התנהגות כביש? מה עם "סטייל" ואופי? אני מקווה שהבנת את האנאלוגיה בהקשר ל- Vs. .

אני גם בלי לעבוד על מקלדת של יודע מה קורה שם, אני לא צריך להיות שם בשביל להבין

:s07:

אני יודע שיש תוכנות למאק ושזאת טובה עם חומרה טובה ויש תחליפים לכל התוכנות

ובל נשכח את VPC.  ::)

אבל זה עדיין לא זה, אתה סתם הולך נגד הזרם בלי שום סיבה, אני מרגיש בטוח עם מה שאני אומר בלי שום היסוסים

ושוב אנחנו חוזרים לאותה נקודה - איך לעזאזל אתה יודע ש"זה לא זה" אם מעולם לא ניסית? אני לא הולך נגד הזרם סתם, אלא אם אני רואה הצדקה. לא טענתי לשניה שכל אחד מחברי פורום זה צריך לשקול לרכוש בגלל רצון זמני להיות underdog מסוג כזה או אחר. אתה מנסה לשלול את הקניה של פותח הת'ראד בכל מחיר, אפילו מבלי לשמוע את הטיעונים המוצדקים שהוא מחזיק. אני מניתי רק חלק מהם בהודעתי הראשונה בת'ראד זה אך נראה שאתה מתעלם מהם בשיטתיות.

רוב המשחקים שיוצאים היום, יוצאים לPC, רוב התוכנות היום יוצאות לPC

עם זה אין לנו ויכוח.

אני לא מדבר עליך ספציפית שיש לך כבר בבית וקנית בנפרד מאק

מי אמר שיש לי Mac? בגלל שחשבת שאני מנסה נואשות להגן על "הקניה המוטעית" שלי? למען האמת לא היה ברשותי Mac מעולם, אך בניגוד אליך כבר יצא לי לעבוד על כאלו...

אני מדבר על מאק למשתמש ביתי - פשוטו כמשמעו.. בלי שום תנאים ובלי שום תחליפים.. המערכת הפעלה\ המחשב עצמו למשתמש ביתי - כרגע, זה לא זה...

שוב, על סמך מה אתה קובע? התנסת? "שיחקת" עם OS/10?  :bash: 

דע לך כי הרבה אנשים out there, שמספרם עולה בהרבה על מספרם של חברי קהילות חובבי מודינג\המהרות\גיימינג, רק רוצים מחשב שיעבוד כשהם גולשים. שיעבוד כשהם בודקים מייל. אני ניתקל באנשים הללו יום יום כאשר מחשביהם דבוקים מפה ועד הודעה חדשה בתוכנות רוגלה ופירסומות, אנשים שחלונות פורנו קופצים להם מכל עבר והם לא מבינים למה ( ;D) ועוד יותר חמור: לא מסוגלים להיפטר מהן בקלות, מתוסכלים מכך ומשלמים לטכנאי מקומי (שלא ראה בחיים שלו הלחמה) לבצע עבורם גיבוי של החומר ובעקבותיו פורמט מציל נפשות.

כשאתה חושב על משתמש ביתי עליך להפסיק לדמיין אוברקלוקר\גיימר כבד בראש, אלא לדמיין זוג פנסיונרים/אנשי עסקים/מזכירות - אנשים כאלו שהמחשב משמש להם כלי עבודה והם חייבים אותו ב-100% תפוקה ב-100% מהזמן תוך כדי שמירה על ידידותיות ויציבות. מיותר לציין שמעבר לאותם צרכים חשובים שמחשב Mac מסוגל לספק טוב יותר מכל פלטפורמה אחרת, כל מטלה בסיסית שרובינו בעלי ה- - בין אם זה להוריד ולנגן מוזיקה\סרטים בפורמט דחוס, צריבה לשם גיבוי, צ'ט עם חברים - אפשריים ועוד איך עם ה-Mac. בנוסף, לכל ה-gurus קיימים כלים המטומעים ב-OS\10 שמאפשרים שליטה וניהול אדמיניסטראטיביים חזקים בסביבת Unix לכל דבר, כאלו משמעותיים הרבה יותר ממה ש-XP/2K מאפשרות. 

לא צריך להיות מומחה או מבין גדול כדי להגיע למסקנה נחרצת שמחשב Mac, הוא זה שיהווה עבורם אידאל לבית או למשרד ככזה שייועד לאותן מטלות חשובות ובדרך גם יחסוך להם זמן, כסף והכי חשוב - הרבה כאב ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתדעו יש מאק לPC באמצעות אמולציה...

מדובר בקובץ של 3 ג'יגה שמקובץ איכשהו ל507 מגה ומכיל בתוכו אמולטור שנקרא pear ומאפשר לך להריץ osx על הפיסי...

ככה אפשר להתנסות במערכת עצמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...