my face is frozen from happyness הפאוור בוק הגיע - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

my face is frozen from happyness הפאוור בוק הגיע

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אישית עדיין לא מבין איך בנאדם יכול סתם ככה לעבור למאק.....

לא שיש לי משהו נגדו אבל אם אני לא טועה...הוא שונה לגמרי.....

אה....ואין מה לעשות היו ויהיו המעצבים היפים ביותר בשוק.....(האמת שגם הניידים של יפים מאוד....)

_______עריכה__________

הסתכלתי קצת במשחקים למאק ואני יכול להמליץ לך בחום על רובין הוד....ממש מעביר את הזמן בכיף!

איתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה לעבוד עם מאק, כמו שאין בעיה לעבוד עם לינוקס

אבל מבחינת משתמש ביתי אין סיבה לעבוד עם מאק, היתרון היחידי שאני רואה במערכות האלה זה עריכות ועיצובים..

כדרך אגב להרבה יש עיצובים יפים, גם לגייטוואי וקצת לקומפאק (הם פחות משקיעים), תחלס כל נייד היום זוכה לעיצוב נחמד (חוץ מזאוס שיש להם אחלה מפרטים אבל לא מושקעים ברובם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מבחינת משתמש ביתי אין סיבה לעבוד עם מאק, היתרון היחידי שאני רואה במערכות האלה זה עריכות ועיצובים..

הנה שוב אני נתקל בסטריאוטיפ שמאקינטוש מיועד לגראפיקאים ולמעצבים.

עבדת פעם על מאק עם OS10 שאתה מדבר?

למה אין שום סיבה לעבוד על מאק? זו פלטפורמה שונה וייחודית וטמונות בה יתרונות ש- לעולם לא יוכל להדביק (בעיקר אינטגרציה של התוכנה עם החומרה).

הוא לא יסבול מ-spywares ולא מ-adwares, גם לא מוירוסים (כמעט). יש לו מערכת הפעלה מדהימה, קלה להפעלה ויציבות של Unix. המחשב בא עמוס בפיצ'רים ותכונות ש- מקביל היה עולה (בחו"ל לפחות) אפילו יותר ממנו. איכות ההרכבה והגימור הן top notch כמו כן נילווה לכך הסטאטוס של להיות בעל מאק - bragging rights.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אבל בכל זאת כל תוכנה וכל משחק שיוצאים היום מיועדים לPC

והתחליפים למערכות UNIX הם תחליפים צולעים שרק מכורים מוכנים להתפשר עליהם

כמו שאני לא ממליץ היום לשום משתמש ביתי להתקין לינוקס, כל כל התוכנות החלופיות שלה הם פשרות ולא מוצלחות כמו המקור

יש 2 וחצי משחקים, וכל פעם שיוצא משחק מצויין חדש לPC משתמשי יוניקס צריכים להזיל ריר ולשחק אותה "פחח, למי אכפת"

בקיצור אני לא מבין למה להשתמש במערכות כאלה על וינדוס

פסדר כולם יודעים שמיקרוסופט מאכילים אותנו חצץ עם המון באגים והמון וירוסים קריסות חורי וכו.. אבל אין שום אלטרנטיבה נורמלית למשתמש ביתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אבל בכל זאת כל תוכנה וכל משחק שיוצאים היום מיועדים לPC

והתחליפים למערכות UNIX הם תחליפים צולעים שרק מכורים מוכנים להתפשר עליהם

כמו שאני לא ממליץ היום לשום משתמש ביתי להתקין לינוקס, כל כל התוכנות החלופיות שלה הם פשרות ולא מוצלחות כמו המקור

יש 2 וחצי משחקים, וכל פעם שיוצא משחק מצויין חדש לPC משתמשי יוניקס צריכים להזיל ריר ולשחק אותה "פחח, למי אכפת"

בקיצור אני לא מבין למה להשתמש במערכות כאלה על וינדוס

פסדר כולם יודעים שמיקרוסופט מאכילים אותנו חצץ עם המון באגים והמון וירוסים קריסות חורי אבטחה וכו.. אבל אין שום אלטרנטיבה נורמלית למשתמש ביתי

אךךך...אני באמצע העבודה אבל אני אענה לך!

אז מה? מישהו אמר שלילד יש *רק* מאק? בדר"כ למי שיש מאק יש גם בבית לצרכים הללו בדיוק. אם מדובר במחשב יחיד אז יש על מה לדבר, אבל אם במחשב מישני אז מה הבעיה?

OS10 זה לא "תחליף צולע" ל-UNIX. היא מבוססת על UNIX באותה מידה שהאיכס-P שמותקנת לך על המחשב מבוססת על ה-NT5.

כנס ל-versiontracker ותראה כמה למאק קיימות. אתה חושב שמאק זה לא פרקטי ואתה טועה בגדול!

לשאר הדברים שאמרתי לא התייחסת...כמו כן לא אמרת לי - האם עבדת עם מאק בחיים שלך, ביחוד ב-OS10?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שמקינטוש זה תחליף ללינוקס

התכוונתי לישומים רגילים כמו ICQ\MESSENGER\WINAMP\KAZAA\EMULE כל מיני שטויות כאלה שמתוכנתים לוינדוס ויש להם תחליפים צולעים לסביבת יוניקס

אם יש לו 2 מחשבים בבית זה לא משנה כי אני לא מדבר עליו ספציפית, אני מדבר בכללי איזה סיבות יש לקנות מקינטוש חוץ מעריכות

ישומים - בלעכסי, סתם ישומים מוזרים שמנסים לחקות את המקור ולדעתי ממש לא נותנים תמורה הוגנת

משחקים - נו באמת, 4 וחצי משחקים זה לא ממש מספיק.. כל מה שיוצא היום לשוק כל המשחקים הנחשקים הם רובם ל ...

בקיצור איזה סיבות ואיזה שימושים יש למשתמש הביתי

הבנתי שמקינטוש יותר יציבה בלה בלה בלה זה גם יוניקס, אבל עדיין אין שום סיבה להשתמש בלינוקס בתור משתמש ביתי

אין שום שימוש נורמלי למשתמש ביתי עם המערכות האלה

ולא, לא עבדתי עם מקינטוש בגלל שאני לא מתכוון להשקיע שום סכום במחשב שלא יהיה לי בו שימוש נורמלי, אם אני משקיע 3000+ אני מצפה שהמחשב ישרת אותי בנאמנות לכל הצרכים שלי, ולא שאני אצטרך אחרי השקעה של 3000+ שקל ללכת למחשב אחר בשביל לעשות X..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואטוס תראה, דבר ראשון אתה יכול לראות בחטימה שלי שיש לי גם מחשב לpc ממש לא רע שעליו אני משחק ויכול לעשות עליו כל מה שאני רוצה שיש למאק.

דבר שני בקשר לתוכנות שמקבלים אם המאק, דבר ראשון התוכנות שמקבלים אם  os x מאוד שימושיות ותאמת עד עכשיו כל מה שהתקנתי על המחשב הזה זה msn מסנג'ר...

דבר שני וואטוס אתה נראה מאוד בטוח בעצמך ויודע בדיוק מה המאק יודע לעשות ואיך הוא יודע לעשות אותו. אז אני יכול להגיד לך שלמשתמש הפשוט שאף פעם לא נגע לא בווינדוס ולא במאק

אני בטוח שאם המאק הוא יסתדר יותר טוב. זאת פשוט מערכת הפעלה יותר טובה בכל מובן אפשרי. נכון שיש חסרונות ש95% מהעולם עובד אם אבל בגלל זה אני מחזיק בבית גם וגם מאק. ודבר אגב יש emule למאק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I rest my case

גם בבית כלא באל ג'אזירה לא הייתי, אבל אני יכול להגיד לך מראש שלא נחמד שם

מה זה קשור, ההודעה הזאת שלך רק מראה איזה טיעונים חלשים יש לך, ואיזה חוסר תשובות למה שאני אומר

אני גם בלי לעבוד על מקלדת של אפל יודע מה קורה שם, אני לא צריך להיות שם בשביל להבין

אני יודע שיש תוכנות למאק ושזאת מערכת הפעלה טובה עם חומרה טובה ויש תחליפים לכל התוכנות

אבל זה עדיין לא זה, אתה סתם הולך נגד הזרם בלי שום סיבה, אני מרגיש בטוח עם מה שאני אומר בלי שום היסוסים

רוב המשחקים שיוצאים היום, יוצאים לPC, רוב התוכנות היום יוצאות לPC

אני לא מדבר עליך ספציפית שיש לך כבר בבית וקנית בנפרד מאק

אני מדבר על מאק למשתמש ביתי - פשוטו כמשמעו.. בלי שום תנאים ובלי שום תחליפים.. המערכת הפעלה\ המחשב עצמו למשתמש ביתי - כרגע, זה לא זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...