קבלתי את התיקון ל BIOS לבעית החום של לוח האם ואמרו לי לעשות עוד משהו ואני לא מבי - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלתי את התיקון ל BIOS לבעית החום של לוח האם ואמרו לי לעשות עוד משהו ואני לא מבי

wares2002

Recommended Posts

תלך ל KSP עם הדפסה של מה שקיבלת מהחברה, תראה להם שאפילו החברה מכירה בזה שיש בעיה, תעמוד על שלך, לך תדבר עם המנהל, אחרי שהטכנאי ישלח אותך לכל הרוחות>>(כי אתה לא עוזב את המעבדה עד שהוא לא מסדר לך את זה.)

כי אתה בשום אופן לא צריך להחליף רכיבים על לוח שנמצא באחריות ובנוי מכמה שכבות. אם תגע, ומשהו ידפק.... הלכה האחריות, הלך הלוח.

בקיצור, אל תוותר להם בשום אופן, תצעק, תתעצבן, אני בטוח שבסוף הם יחליפו לך את הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שתשלח את הסיפור במייל לאיפוקס העולמית ותגיד להם שהיבואן בארץ לא מוכן לתקן את הבעיה.

רוצה להתערב שבאותו הערב תוגש לך ארוחת גורמה בזמן שהם יסדרו לך את הלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב קבלתי עכשיו מכתב נוסף מאיפוקס שמאשר שאני לא יעבד אחריות אם יעשה את זה:

Dear Sir,

To replace the capacitor it not going to loose your warranty, and the location of the capacitor is C3

replace it for the new one with 1uF.

ודברתי עם החברה הטכנעי שם אמר אילו האינו מסכימים לעשות דבר כזה לא יכולנו כי זה לא משהו שהם יודעים לעשות והוא אפילו לא ידע מה זה

C3

ומה זה הקבל הזה

הוא אמר שאני לא יעצבן אותם לגביי זה כי הכל בסדר ואם אני רוצה משהו לדבר רק עם איפוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...