סקר: מהי ספקית האינטרנט הטובה ביותר בישראל? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: מהי ספקית האינטרנט הטובה ביותר בישראל?

nice

מהי ספקית האינטרנט הטובה ביותר בהתחשב במהירות,יציבות הקו,והתמורה למחיר?  

416 הצבעות

1. 1. מהי ספקית האינטרנט הטובה ביותר בהתחשב במהירות,יציבות הקו,והתמורה למחיר?

• בזק בינלאומי
    • נטוויזן
    • אקטקום
      0
    • אינטרנט זהב
    • ברק 013
    • 012.net
    • אחרת

Recommended Posts

מהי ספקית האינטרנט הטובה ביותר בהתחשב במהירות,יציבות הקו,והתמורה למחיר?

הסקר ייערך ארבעה ימים מיום היווצרותו (שישי).

אך ורק בתום ארבעת הימים יוצגו תוצאות הסקר לכולם.

אנא ממכם,שימרו על מקצועיות למען אמיתות הסקר.

שימוש לב שרמת השירות הטכני ושירות הלקוחות אינה נמצאת בין הגורמים שמשפיעים על שיקול הדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עד היום היו לי שלוש ספקיות הראשונה.

הראשונה בזק בינלאומי הייתי מחובר אליהם למשך חצי שנה כי הייתי בתקופת הניסיון של הADSL כמובן היו לא מאת בעיות בגלל תקופת הניסיון אבל החברה גם לא ממש השקיעה מאמצים לתקן את התקלות שקרו. לכן סיימתי את תקופת הניסיון ועברתי לכבלים.

השנייה הייתה זהב לתקופה יחסית ארוכה של  כ9 חודשים היו לא מאת בעיות אבל החברה טיפלה בהם במהירות.

השלישית והאחרונה (לביינתים) היא ברק 013. החלפתי כי רציתי מהירות גבוהה יותר והציעו לי חבילה טובה, מאז שעברתי לא ניתקלתי כמעט בשום בעיות חוץ מדברים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנוי לאינטרנט בכבלים בחבילה 750K כבר מ- 2002.

עד עכשיו הייתי מחובר ל- 2 ספקיות, נטוויז'ן וברק.

מנטוויז'ן הייתי מאוד מרוצה, מבחינת מהירות יציבות וכד'.

הבעיות שהיו ולא היו הרבה היו ברובם בעיות בתשתית של הכבלים ולא בנטוויז'ן.

וגם מברק שאליה אני מחובר עכשיו, אני מאוד מרוצה באותה מידה ואפילו יותר.

עדיין לא היו לי איתם אף בעיות.

עזבתי את נטוויז'ן, מכיוון שהיה לי דיל משתלם יותר עם חברת ברק.

אני ממליץ על שניהם, תקחו את מה שיותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בקטע של מהיר כבר קרוב לחמש שנים.. היו לי את נטויז'ין לתקופה קצרה יחסית כי גם השירות וגם התוצאה בפועל לא הייתה משהו (אולי בגלל שזה היה בזמן הדי מוקדם של ה-ADSL...) בכל מקרה אח"כ הייתי שנתיים וחצי מנוי בבזק בינלאומי גם ב-ADSL וגם בכבלים... מה אני אגיד היה טוב, אפילו טוב מאוד ואני ממליץ למי שיש סיבה לקחת אותם (יש לסבתא שלי חיבור מהיר לכבלים דרכם וזה סבבה)..

כרגע אני על חיבור דרך ברק שעברתי אליו רק כי זה יצא לי משתלם מבחינת מחיר.. רק מה מסתבר שבפועל החברה סבבה לכל דבר, מהירה ביותר (לא כ"כ בקטע של השירות), אבל החיבור המהיר יותר ברוב המקרים משל שווה את זה..

אני הייתי מחובר לאותה מהירות באותה תשתית (1.5 מגה בכבלים) גם בברק וגם בבזק וההמלצה שלי היא על ברק רק בגלל המהירות..

אם אתם מחפשים את חופש הגלישה (הקטע שהחיוב הוא לא פר דקה), שזה בדיוק כמו אצל סבתא שלי, אני ממליץ על בינלאומי רק בגלל שהשירות שלהם טוב פי כמה וכמה מזה שאני קבלתי מברק...

בהצלחה בסקר... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום המצב בארץ, הוא שאתם יכולים למדוד איזו ספקית טובה יותר רק לפי מחיר ורמת שירות הלקוחות\תמיכה שלהם.

מכיוון שמבחינת מהירות ורוחב פס - כל אחד מקבל בול את מה שהובטח לו, אין פחות מהיר, אם זה 750 אז זה 750 גם ב 013 וגם בנטויז'ן.

הבעיות בחיבור נובעות ב 99% מהמקרים בספק התשתית שלכם (כבלים או ADSL) או מבעיות (וירוסים, טפילים) והגדרות במחשב או בחומרה עצמה.

לכן המדידה מבחינת איזה ספק טוב יותר - הולכת רק לשירות ולמחירים

כאן הבחירה היא שלכם :

אם אתם בעלי ידע טכני טוב, ולא זקוקים לשירות או תמיכה - לכו לפי מחיר (013 ברק.. שם אני מנוי)

אם אתם חושבים שתזדקקו מדי פעם לתמיכה טובה בבעיות שנובעות מהמחשב שלכם - לכו לפי שירות (התמיכה של נטויז'ן היא הכי אדיבה ומקצועית בארץ, מנסיון, מסקרים, ומזה שאני בעצמי עובד שם.. 8) , ניסיתי לשם השוואה להתקשר עם בעיות פשוטות של התחברות לתמיכות של ספקיות אחרות, וההבדל היה לא ייאמן, גם מבחינת זמני המתנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kidney_stonE,אולי מבחינת מהירות הורדה והעלאה הספקיות מביאות את מה שמגיע לך,אבל לפי דעתי יש חשיבות מכרעת לשרתי החברה ורוחב הפס לכל לקוח.

אם אתה בבזק בינלאומי,כדאי שתצפה למהירויות נמוכות מאוד לשרתים בארצות הברית,לתקלות טכניות,ולהבדל של לילה ליום בין השעות העמוסות ולשעות הלא עמוסות.

בכלל,לבזק בינלאומי יש בעיה טכנית כללית (או לפחות לאלה שבאזור גוש דן) שלא נפתרת כבר שבועות.

כבר שבועות האינטרנט של בז בינלאומי מפסיק לעבוד ומתחיל מחדש במקצבים די קבועים (ואני אומר מפסיק לעבוד,אני מתכוון שהוא פשוט לא מעביר מידע).

אני חושב שמבחינת איכות השירות 013 ברק היא הטובה ביותר.לפחות לפי התגובות שלכם פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם לא הרבה הצבעות,אבל אני חושב שזה כיסה את כל חברי הפורום שמבקרים תכופות פה.

כמו שאני רואה את זה,יש פה הרבה אנשים שצריכים לנסות גם ספקיות אחרות.

אין סיכוי שבזק בינלאומי היא החברה הכי טובה בעיני שלושה אנשים (שלא לדבר על זה ונטוויזן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מחובר לראשונה לפני כ3 שנים לאקוונט :-\ :-\ :-\ :-\ בADSL - אני שותק .

לאחר מכן עברתי ל012 בADSL לחבילת 750 - היה מהיר מאוד והפינ גים היו אז אל הרצפה ובלי בעיות - במיוחד לא בגלישה עצמה או הורדה - היה משהו כמו פעם בחודשיים ניתוק לאיזה 20 דקות...לא משהו רציני לדעתי.

לפני חצי שנה נהייתי עובד כבלים ועברתי לכבלים למרות שהייתי מרוצה מהADSL - וחתמתי עם 012 על התחייבות חדשה לשנה, נשאר עוד 7 חודשים, נראה לי שאני ימשיך אחרי זה איתם גם :xyxthumbs:

מגה וחצי חיבור קבוע - בלי דיבורים על כסף בבקשה 8)

היו לי 2 חברים קרובים שהיו מחוברים לנטויז'ן - אחד ADSL אחד כבלים חייגן - הזה עם הכבלים סבל מהOver balansing שנטויז'ן עושה מדי פעם - "ניתוק יזום כדי להקל על העומס" התקשר והם כמובן האשימו את הכבלים, הוא עבר ל012 (קיבלתי על זה 50 ש"ח זיכוי מהם חח) והוא מרוצה, חייגן כבלים.

הזה עם הADSL ונטויז'ן דווקא די מרוצה ועזב אותם לטובת זהב ( ??? ??? ??? ???) לפני כחצי שנה בגלל המחיר.

אה - לחברה שלי היה חיבור קבוע בכבלים במשך שנה עם ברק - היה מאוד מאוד יציב מהיר וטוב בלי ניתוקים מהספק וכמה פעמים שיצא לי להתקשר - השירות היה טוב +.

כרגע ADSL + ברק - מאוד מרוצה .

זה נסיוני ב BroadbandLand ;D :hat::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שהיה בברק 013 יכול לומר שפשוט כיףףףףף לגלוש באינטרנט יש לי חיבור 750 ואני נהנה בהורדות על שרתים טובים 100 מהירות יציבה....

וכמו כן אין התנתקויות...האינטרנט ממש מהיר אני פשוט מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שכן,אני סוף סוף עוזב את נזק בינלאומי (והפעם לתמיד).

אני רוצה לעבור מחר (יום שישי) אבל אני לא יודע אם הם יספיקו ליצור לי חשבון חדש תוך כמה שעות (המוקד עובד עד 2 בצהריים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לעבור מחר (יום שישי) אבל אני לא יודע אם הם יספיקו ליצור לי חשבון חדש תוך כמה שעות (המוקד עובד עד 2 בצהריים).

הם צריכים להתקין לך כבלים זה יכול לקחת יום או יומיים אז צריך לחכות מעט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטרנט בכבלים ו- ADSL בארץ, מנסיון אישי:

1. נט'ויזין (שירות 10, מהירות 10, פינגים 10, תמיכה בלינוקס)

2. זהב (מהירות 10, שירות קצת פחות טוב)

3. 012 (סבירים)

4. ברק (לא מנסיון, מידע כללי, אולי לפני 012)

5. בינלאומי (יותר מדי בעיות)

...

∞) אקוונט :P

אקטקום מצוינים אבל קשה לי להחליט איפה למקם אותם. תמיכה פשוט מצויינת. מהירות מצויינת בתוך הארץ, קצת מקרטעת לחו"ל (בעיקר בקטע של פינגים) וגם שמעתי על תמיכה מצויינת בלינוקס, אולי טובה יותר מנטויז'ן (בתמיכה בלינוקס).

בקיצור: לאחר שנות הנסיון המר שלי עם רוב הספקיות בארץ, אני ממליץ על נטו'יזן ואם לא אז זהב. לפחות מבחינתי אני נצמד לשתיים הללו ולא משנה איזה מחירים יציעו השאר. If it ain't b0rk don't fix it.

ליצור חשבון לוקח 2 דקות, אבל לחברת הכבלים לוקח זמן מאז שהם מקבלים את קובץ המשתמש החדש ועד שהם מחברים אותך לספק (ענייני ניתוב, משהו כזה..) שזה לוקח כמה שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...