סקר: מהי ספקית האינטרנט הטובה ביותר בישראל? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: מהי ספקית האינטרנט הטובה ביותר בישראל?

nice

מהי ספקית האינטרנט הטובה ביותר בהתחשב במהירות,יציבות הקו,והתמורה למחיר?  

416 הצבעות

1. 1. מהי ספקית האינטרנט הטובה ביותר בהתחשב במהירות,יציבות הקו,והתמורה למחיר?

• בזק בינלאומי
    • נטוויזן
    • אקטקום
      0
    • אינטרנט זהב
    • ברק 013
    • 012.net
    • אחרת

Recommended Posts

יש לי ברק וזה טססססססססססססססססססססססססס.

וגם בשירות הם מתייחסים טוב(למרות שלוקח להם זמן לענות)...הייתה לי תקלה שלא התחבר לי לאינטרנט ומה שעשיתי לא עזר אז התקשרתי אליהם ולא הצליחו לפתור לי את הבעיה...אבל היה יחס וגם אחרי שעה התקשרו אלי שוב לשאול מה המצב עם הבעיה...

בסוף פתרתי אותה על פי ההצעה שהם נתנו לי....(WINSOCK.FIX) הורדתי את הקובץ הזה וזה מאתחל לך את המערכת שדרושה להתחברות לאינטרנט.

תסתכל פה בת'ראד כל מי שיש לו ברק מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מה כך כך טוב באינטרנט זהב ונטוויזן?

המשתמש המקצועי (רובנו פה) לא צריך שום תמיכה טכנית ושום שירות לקוחות טוב. הוא צריך רק שלא נופל,מהירות מספקת ומחירים טובים.

כאשר אני שומע אותך אומר את המשפט הישן הזה (אם זה לא שבור למה לתקן את זה) אני מדמין לעצמי קשיש בן 70 שרק עכשיו למד איך להיכנס לדפדפן.

אני מסרב להאמין שלנטוויזן ולאינטרנט זהב,הידועות בתשתית העלובה שלהם ובקמפיינים המפגרים שלהם יש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ טוב אני צריך פה את העזרה שלכם בקטע הזה כי אני עם נטויז'ן ואני מאוד מאוד מרוצה מהאינטרנט

כי הוא מהיר לאללה! והשירות מצויין לגמרי. רוב התקלות שהיו עד עכשיו באינטרנט היו רק מבזק (אני ב ADSL).

אני מחובר ב 750K וכמו שמארתי מרוצה מאוד, אבל עכשיו הבעיה היא שחידשתי מבצע, אבל מה הוא ממש לא מוצא חן בעניי כי

נתנו לי רק 59 ש"ח לחודש על 750K (ל 6 חודשים) ללא התחייבות.

ואיך שאני רואה פה זה שכל מי שיש לו ברק מרוצה מאוד מהאינטרנט, וגם אני קיבלתי כבר כמה המלצות מאנשים שברק מעולים,

עכשיו אם ייתנו לי מבצע יותר טוב סיכויי ענקי שאני עובר אליהם, במיוחד אם זה ב 1.5 מגה, אז פה אני הייתי רוצה אישור שלכם

בקשר לאם כדאי או לא? (מבחינת בעיקר, שירת אני פחות צריך בד"כ)

יש לי אפשרות לסחוט עוד לא מעט מנטויז'ן אבל אני מרגיש שאוכל להשיג קצת יותר בדרך הזאת. אז מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברק היא ספקית הגונה ומהירה (עכשיו שאני גולש דרכה אני יודע).

אני לא ידוע לגבי נטוויזן,אבל כל מי שהמליץ עליה היה מחובר אליה כבר שנים (משמע שהוא לא מכיר ספקיות אחרות).

אם אתה לא מרוצה מנטוויזן והמחיר היקר שלהם (59 שקלים?!) אז תעבור לברק,פשוט מאוד.

החיבור עצמו יתרחש שעתיים לאחר השיחה שלך עם הנציג. והשיחה עם הנציג תערוך דקות ספורות.

אני לא יודע מה קורה עם חבילות האחד וחצי מגה בייט שלהם (כדי לדעת צריך להתקשר). אבל חבילת ה750 קסל"ש עולה 35 שקלים לחודש למשך שנה,עם התחייבות לשנה.

אם אתה בכל זאת רוצה ספקית אחרת,אקטקום (הספקית הטובה ביותר בארץ לפי איכות השירות ומהירות לפי דעתי) מציעה את חבילת ה750 קסל"ש שלה ב39 שקלים לחצי שנה הראשון,ו58 לחצי השני.

כל זאת ללא שום התחייבות.

אבל אם אתה מתחבר על תשכח לקבל שם משתמש מגניב (LINUX,ONE,HOT,COOL והלאה והלאה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער. אני לא יכול לעזור לך בזה. אני מנסה להיגמל מהפיראטיות (כרגע יש לי 5 תוכנות לא חוקיות במחשב כולל ועם הזמן המספר יורד).

ואת התוכנות החינמיות שאני מוריד אני מוריד משרתים בחו"ל שם המהירות רחוקה מלהיות מקסימלית.

אבל היום הורדתי מהאתר של ברק "קובץ בדיקת מהירות" והמהירות הייתה בסדר גמור (משהו כמו 180).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בערך 7-8 שנים ו ADSL מהימים הראשונים של הניסוי.

היה לי נסיון עם 012, זהב, נטוויז'ן ובזק בינלומי

עם כל חברה היה לי נסיון של שנה ומעלה בתקופות שונות קיצר אין כמו זהב ולא תהיה כל החברות אטיות יחסית ומבטיחות רוחב פס ענק אבל הם לא מספרים שיש גם כמות רצינית של לקוחות על הרוחב הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראית מה הוא ביקש?

שימו לב שרמת השירות הטכני ושירות הלקוחות אינה נמצאת בין הגורמים שמשפיעים על שיקול הדעת.

לא רוצה להוריד את הרמה ולהגיד מה אני חושב על התגובות שלך, לא פעם ראשונה שאני רואה שאתה לא מבין מה הולך בתראד, לא קורא את ההודעות לפניך וסתם מגיב. די

אני עם 012 כבר למעלה משנתיים, לא היה לי ניסיון עם חברות אחרות, אבל בהשוואה לחברים שלי הם די סבבה מבחינת .

למרות שאני לא אשאר איתם מסיבות אחרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gnome.

אם תתן לי לינק אולי אני אוכל להשוות יחד איתך את המהירות.

אני לא יודע אם זה קשור,אבל כרגע התקשרתי לנזק בינלאומי,וככל הנראה ה***** שקוראים לעצמם נציגי שירות,אמרו לאבא שלי כאשר שוחחנו עם נציג שירות שאם הטכנאי לא בא להתקין את הרשת,שום שינוי לא קורא.

אבל,הפלא ופלא,לא רק שאנחנו משלמים על הציוד (שאפילו לא אצלנו) אלא שאנחנו משלמים על חבילה יקרה יותר. עם התייבות לחצי שנה(!!!!!).

זאת לאחר שביום שישי התחברתי לברק עם התחייבות לשנה (!!!!) .

כאשר מבקשים לדבר עם סמכות גבוהה יותר אומרים לך "מה שיש לך עכשיו זה בסדר".

אני מתפתה לתבוע אותם.הבעיה היא שאין לי עדות לשיחה הזאת שהתקיימה עם נציג השירות.

כל זה מוכיח לי מחדש שנציגים טובים הם הכרחיים בכל ספקית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07:

אני שונא את בזק בינלאומי. שלא נדבר על זה שיש להם חרא של וחרא של שירות...ואני מדבר מנסיון.

בכל מקרה, כשתהיה מחובר שלח לי הודעה בפרטי ואז אני כבר אוסיף אותך למאסנג'ר/ ונשווה.

אז שלח לי בפרטי כשתהיה מחובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח

בכל ספקית תקבל מהירות הורדה מקסימלית לחיבור שלך - במיוחד ה"קובץ המחשת מהירות" כי בעצם אתה מוריד אותו מהרשת הפנימית של הספק שלך חח

וגם לחו"ל - לא יורד מ 190Kpbs עם כבלים ו012 - מכל אתר שאפשר להגיע אליו למהירות כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...