נהגים חדשים שימו לב: חוקים חדשים נחקקו ל-1 לנובמבר - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נהגים חדשים שימו לב: חוקים חדשים נחקקו ל-1 לנובמבר

Athlon-WINGS

Recommended Posts

• תגובות 297
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:\

אני לא מאמין עזבו אותכם השלושה חודשים זה מה זה בקטנה,

הקטע זה להסיע רק 2 אנשים איזה זין בני זונות!!!!!

תבינו את הקטע היה לי טסט לפני פחות מחודש ונכשלתי בגלל טעות טכנית מזדיינת:

הייתי בפתח תיקוה נסעתי בנתיב השמאלי בישביל לפנות שמאלה, עכשיו הייתה לפני משאית ורזמזור אדום

טוב עצרתי, היה ירוק כי המשאית התחילה לנסוע, אני אחריה רק שהיא סיימה את הפנייה ואני על המעבר חצייה אני מסתכל על הרמזור ואני רואה כתום, (רמזור קצר והמשאית הסתירה לי את הרמזור) אני בא ללחוץ ברקס והטסטר המניאק לחץ לפניי כוס אמא שלו הכשיל אותי.

עכשיו עזבו את זה הקטע שהטסט הבא שלי ב 18 לחודש הזה

מה שאומר שאם אני נכשל בטסט הזה(טסט שני) אני נדפק עם החוק הזה , כמה לחץ יהיה עליי

:'( :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה

גם אני רוצה להיכשל בטסט זאת אומרת לפחות להגיע למצב כזה שעברתי תיאוריה ועברתי 28 שיעורים חח :lol::silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחוז התאונות בארץ גבוה כי:

א. התשתית מחורבנת ולאף אחד לא אכפת (נורא נוח להאשים את הנהגים וה"מהירות")

ב. הרכבים ברובם מיושנים, בעלי התנהגות כביש מכפירה ובטיחות מינימלית אם בכלל (ככה זה עם 140 אחוז מיסים על רכבים)

ג. המשטרה נמצאת במקומות פתוחים ובטוחים לחלוטין (כי שם אפשר לעשות קופה על "מהירות מופרזת") במקום להיות במקומות שבאמת מסוכנים, ולא חסרים כאלה

אין יותר נכון מזה !!!!!!!!!!!!

למה אני מרגיש כייפי שאני כבר אחרי תקופת המלווה +הכרטיס ?????? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מורה אם תראו טוב בסוף מנסה רק להעביר אותך טסט..

כל השיעורי נהיגה עשיתי רק חניה אחורה במקביל למדרכה...

וכל החודשיים וחצי שאני נוהג רק פעם אחת חניתי ככה...

לומדים את זה כי ככה בוחנים בטסט..

ממש לא.

נכון שיש דברים שהמורה שלך מלמד אותך כדי שתעבור טסט, אבל בד בבד, מורה טוב ילמד אותך גם דברים שלא קשורים לטסט אלא לנהיגה יומיומית. אני יכול להעיד שהמורה שלי עשה את זה. אני גר בקריות (קרית ביאליק), אבל הבי"ס לנהיגה שלמדתי בו הוא בעכו (אל תשאלו למה למדתי שם), ובגלל זה גם הטסט שלי בעכו, ולא בקריות כמו רוב האנשים מאזור הקריות שלומדים בבתי-ספר מהקריות. אז נכון, רוב השיעורים המורה שלי לקח אותי לעכו בשביל ללמוד את הרחובות שם ואת כל המקומות שטסטרים שם אוהבים לבדוק תלמידים. אבל לא פעם ולא פעמיים המורה שלי עשה לי שיעורים פה בקריות, כשזה ברור כשמש שזה לא יעזור לי בטסט כי אני לא אגיע בטסט מעכו לקריות. זה יותר מידי זמן בשביל טסט. והוא הביא אותי לצמתים מסוכנות פה, הוא עשה לי יום אחד שיעור נהיגה מהבית שלי לבי"ס שלי וחזרה כי הוא ידע שאני אעשה את הקו הזה הרבה... ובכל פעם שנהגנו בקריות הוא אמר מפורשות שלמרות שזה לא יעזור לי לטסט, אני אנהג פה הרבה וכדאי שאני אכיר פה את האזור מנקודת מבט של נהג.

בקיצור, לא כל המורים מלמדים אותך רק בשביל שתעבור טסט.

מה שכן, באמת תקופת המלווה נועדה בדיוק בשביל אנשים כאלה, שכל השיעורים למדו רק לטסט, ועכשיו הם צריכים ללמוד איך נוהגים באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נועם, אז היה לך מורה טוב

אבל לא כולם כאלה.

בגלל זה המלווה כ"כ חשוב-ולא רק בגלל זה, אלא בלל שאין מה לעשות, האוטו של המורה זה (בד"כ) לא האוטו שאתה תנהג עליו, ויש לפעמים הבדלים עצומים (למשל במקרה שלי-לעבור מפאסאט 2.0 טורבו דיזל לדייהטסו אפלאוז 1.6 בנזין ואח"כ לבאלנו, זה עולם אחר).

ועוד משהו, יש הבדל עצום בין שיעור נהיגה לבין נהיגה רגילה.

בין אם זה במנטליות ובין אם זה בעובדה שאין מורה שמשגיח עליך.

בגלל זה ההארכת תקופת מלווה יכולה לעזור מאוד. החוק השני בכלל לא.

ואני מצטרף לציטוט עם ה-3 נקודות שהביאו פה כבר כמה פעמים. כ"כ נכון.... וגם אמרתי את זה בעצמי בת'רדים קודמים.

נ.ב: אחחחחח איזה כיף לראות את כל החברים שלך נלחצים לעבור טסט לפני שהחוק נכנס, כשלך כבר יש חצי שנה רשיון.... ;D :P:lol::cool2::silly::xyxthumbs::hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא.

נכון שיש דברים שהמורה שלך מלמד אותך כדי שתעבור טסט, אבל בד בבד, מורה טוב ילמד אותך גם דברים שלא קשורים לטסט אלא לנהיגה יומיומית. אני יכול להעיד שהמורה שלי עשה את זה. אני גר בקריות (קרית ביאליק), אבל הבי"ס לנהיגה שלמדתי בו הוא בעכו (אל תשאלו למה למדתי שם), ובגלל זה גם הטסט שלי בעכו, ולא בקריות כמו רוב האנשים מאזור הקריות שלומדים בבתי-ספר מהקריות. אז נכון, רוב השיעורים המורה שלי לקח אותי לעכו בשביל ללמוד את הרחובות שם ואת כל המקומות שטסטרים שם אוהבים לבדוק תלמידים. אבל לא פעם ולא פעמיים המורה שלי עשה לי שיעורים פה בקריות, כשזה ברור כשמש שזה לא יעזור לי בטסט כי אני לא אגיע בטסט מעכו לקריות. זה יותר מידי זמן בשביל טסט. והוא הביא אותי לצמתים מסוכנות פה, הוא עשה לי יום אחד שיעור נהיגה מהבית שלי לבי"ס שלי וחזרה כי הוא ידע שאני אעשה את הקו הזה הרבה... ובכל פעם שנהגנו בקריות הוא אמר מפורשות שלמרות שזה לא יעזור לי לטסט, אני אנהג פה הרבה וכדאי שאני אכיר פה את האזור מנקודת מבט של נהג.

בקיצור, לא כל המורים מלמדים אותך רק בשביל שתעבור טסט.

מה שכן, באמת תקופת המלווה נועדה בדיוק בשביל אנשים כאלה, שכל השיעורים למדו רק לטסט, ועכשיו הם צריכים ללמוד איך נוהגים באמת.

יש בזה חשיבה על נהיגה מעבר לטסט, אבל בכל מקרה עכו היא לא עיר כזאת ענקית שאתם יכולים לטייל בה 30+ שעות ועדיין למצוא מקומות חדשים.

נ.ב: אחחחחח איזה כיף לראות את כל החברים שלך נלחצים לעבור טסט לפני שהחוק נכנס, כשלך כבר יש חצי שנה רשיון.... ;D :P:lol::cool2::silly::xyxthumbs::hat:

DAMN RIGHT

או כמו שאני נוהג לשוחח עם חברי באיי סי קיו:

DarK MinD (20:45) :

אה ודרך אגב החוק עם הנהג ושני אנשים באוטו

זה חל רק על מי שעובר אחרי נובמבר

:-D:-D:-D

חבר (20:18) :

אההה...

חבר (20:44) :

זה עדיין לא בטוח ואני מקווה שלא, כי החודש לא יהיה לי טסט...

DarK MinD (20:45) :

לי לא אכפת

טרי לי לי טרה לה לה לה לה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה אמרת

ודוגרי המשטרה סתם מפגרים תאמינו לי...

נתנו לי דו"ח על עצור ברחוב משכית בהרצליה במקום שאף אחד לא עוצר ואיפה שהניידת עמדה היא בכלל לא רואה קו עצירה...כוס אמא שלהם 250 שקל קנס ו6 נקודות

הערעור שלי בוטל אחרי שאמרו שהשוטר אמר אחרת ואני יוותר על המשפט...

עכשיו אני ממש רוצה לשלם ב10 אגורות...למישהו יש מושג איך אני יצליח להשיג את זה? חח

יש לי 190 שקל בעשרות אגורות :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שנוהג כבר יודע שנהיגה אחרי השיעורי נהיגה היא שונה לגמרי

אמת

ונהיגה אחריי בלי מלווה זה גם עולם אחר

אז רגע אני רוצה להבין חד משמעית

אני עדיין נהג חדש

החוק של השני חברים באוטו ישפיע עליי או לא

רק מי שיודע בוודאות כי הניסוח בחוק לא מובן ממש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...